Nepovedené záběry: Ztraceni (3. řada)

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:241
Počet zobrazení:4 616
Po nepovedených záběrech z 1. řady a 2. řady se konečně dostáváme ke 3. řadě oblíbeného seriálu Ztraceni. Tentokrát vás asi nejvíce pobaví detektiv Sayid, Smíšek Charlie a samotář Jacob.

Přepis titulků

Kamera A, klapka. Můžem. Připravit a akce! Pardon. - Sjedeme to znova? - Jo, boží. Vypadá to, že mám zavřený oči? - Jo. - I když se tím druhým dívám? Jo.

- Můžem. - Jo. - A připravit... - Podvodníku. - Zkusíme to. - Televizní tajemství. Ještě jsem Lockovi neřekl, že musí zachránit Eka. Před čím? Slyšel jsem... že je tu někde medvěd. Omlouvám se!

Stop. Tak znova. Stop! V pořádku? Jo. Řekni to i jemu. Ten... Ten počítač v bunkru nebyl... Počítač v bunkru...

Znova. Promiňte. Teď to dám. Dám to. Nedívej se na mě. Promiňte. Je dost možný, že umřeš... - To mě má přesvědčit? - Jo, má. - Protože jestli neumřeš... - Radši to zopakuju. - Mohli jsme jet dál!

- To bysme opravili! Poslední dobou mám smůlu a potřeboval bych nějakej úspěch... Tak si pro něj pojďme! Tak si pro něj pojďme. Kruci. Proč to nemůžu říct? Jak může fungovat, když je zatopená? Kruci, Jacku, já jsem doktorka, ne námořní inženýrka. Jak může fungovat, je irelevantní.

Jen jsem rozvíjel vtip a užíval si ho. Honem. Protože jsem jí to udělala. Já tu masku nenávidím! Připadám si jako Darth Vader! Řekni mi... co tvůj bekhend? Ty ses zbláznil.

Je to nebezpečný. Brzo bude tma. Kdo ví, co tady v tý džungli běhá? Jestlis už zapomněl, jsou tu lidi... To spadlo z mikrofonu? Bože můj. Jacobe... jsem tu s Johnem Lockem. Jdeme dovnitř. - Budem to muset spravit. - Jacobe? Otevři, Jacobe.

Tohle není vtipný. Dobře, dáme to znova. Pošle sem pro ně průzkumníka a pak pošle kaz. Pošle sem pro ně průzkumníka a pak poště... Nepolykej to. A... Dvakrát stlačit a vyplivnout. Charlieho ruka mimo záběr. A...

akce! No tak, no tak, no tak! - S Emilie se něco děje. - Ona žije! Jejda! Netvor z Černé laguny! Stop! Pokračujte. Pistol mi zapadla do kalhot. Obrmír, Obrmír. Z toho slova mám strach. Obrmír, Obrmír...

Co tě tak žere, Ob... - Obrmíre? - Obrmíre? Počkat. Co tu s tebou dělá strýček Skrblík? Co tu dělá strýček Skrblík? Jestli tu někdo je, tak je dobře schovaný. Prozkoumal jsem každou píď. Každou píď asi těžko, Johne! Pro Kristovy rány, Holmesi! Každou píď asi těžko, Johne.

Každou píď asi těžko, Johne. A stop. To bylo náhodou slušný. Pardon. Pardon. Paráda, Andy! Co se stalo? Natočil jsi to?

- Honem, pojďte! - Honem! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

NOT EVERY NOOK AND CRANNY, JOHN! :D

210

Odpovědět

Super... :))
Těším se, až sem hodíte další Bloopers, třeba Bones (2. řada), prosím... ;))

181

Odpovědět

Skor nieco komedialne by ste mohli.

Community? :D

192

Odpovědět

Community už tu je:
http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/nepovedene-zabery-z-community

180

Odpovědět

bylo by možné přeložit aji It Crowd? :) první serie tu je a moc rád bych koukl i na ostatní

181

Odpovědět

Wooooe, nečekal jsem, že se tu tohle ještě objeví, máte u mě velkej palec nahoru ! Jak já ty Losty žral :D A ano, smích Juliet je prostě za moc :D

211

Odpovědět

Ehm .. oprava, *woooow, ne wooooe, není mi 13 :D

193

Odpovědět

To je náhoda, zrovna se na Ztraceni dívám znova :D. Juliet se směje úžasně :)

191

Odpovědět

Taky se divam znova :D, sem v pulce druhy řady

181

Odpovědět

+RadiawNič proti, ale kto by sa chcel znova pozerať na 6 sezón, ktoré ku koncu dávali čím ďalej tým menší zmysel, s tým smiešnym "purgatory" koncom? :D príde mi to ako kráľovská strata času

187

Odpovědět

+geimzNěkde v třetí řadě jsem přestal sledovat a nevim kde a neznam už navaznosti

182

Odpovědět

+RadiawV tom prípade som ti snáď moc neprezradil. Aj keď to aj tak vlastne nemá význam dopozerať :D

181

Odpovědět

Jeden z mála sestřihů u kterého jsem se slušně bavil

183

Odpovědět

Už jsem zapomněl, jak je ta Kate krásná. =)

183

Odpovědět

Jako studený vánek v horkém letním večeru?:D

180