Natáčení ZtracenýchJimmy Kimmel Live!

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 32
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:259
Počet zobrazení:5 444

Konečně jsme se dočkali. Mnozí z vás dnes již viděli vůbec poslední díl seriálového fenoménu Ztraceni. Na odlehčení emocí souvisejících s koncem jedné éry jsme pro vás připravili jedno starší video, ve kterém Jimmy Kimmel navštívil natáčení seriálu, jehož je velkým fanouškem. Uvidíte představitele většiny hlavních postav a Jimmy bude mimo jiné také bádat po odpovědi na ultimátní otázku: Co se na tom ostrově sakra děje?

Přepis titulků

Výborně. Ztraceni měli premiéru v září. Já měl možnost vidět pilotní díl o měsíc dřív a od té doby jsem tím seriálem posedlý. A taky rád jezdím na Havaj, tak jsem se rozhodl obě věci spojit a navštívil jsem natáčení seriálu Ztraceni. - Předávám slovo sobě. - Díky, Jimmy. Jsem na krásném ostrově O'ahu na natáčení mého oblíbeného seriálu Ztraceni. Ale tohle není jen přátelská návštěva.

Mým cílem je získaní odpovědi. Chci najít odpověď na otázku "Co se to v tom seriálu sakra děje?" A dnes večer to zjistím. Při návštěvě natáčení seriálu Ztraceni. Překlad: scr00chy www.videacesky.cz Matthew, děje se tu spousta divných věcí. Například tvoje vousy. - Nikdy nevyrostou v plnovous.

- Přesně tak. A nikdy nejsi úplně oholenej. Jsme na ostrově, kde se dějí neuvěřitelné věci. Takže takhle se u tebe projevují magické schopnosti ostrova? Mohlo by to tak být. Tenhle seriál zbožňuju, Dominicu. Ale chybí mu úvodní znělka. Skvělé seriály mají skvělé znělky. Ty hraješ rockovou hvězdu, co ztroskotá na ostrově.

Měl bys nějakou vymyslet. Asi máš pravdu. * Ztraceni na ostrově...* * Daleko od domova... * - Víc zatím nemám. - Líbí se mi to. Pracoval jsem na tom. * Ztraceni na ostrově daleko od domova * Sjednotíme to.

Připravenej? Jo. * Ztraceni na ostrově, ale nejsme sami * * Je tu monstrum, které nás požírá * Chystají se vyhodit něco do povětří. My, lidi z branže, tomu říkáme pyrotechnika. Viděl jsem to už milionkrát, ale vy si radši zacpěte uši. Já si je vlastně taky radši zacpu. Akce!

Podívej se na ni, je nádherná. Možná, že kdybych ji opil... Já to slyším. Víš to, ne? Panebože... Dělej, žes jen vtipkoval. Nedělej, žes jen vtipkoval. Jak ví, na co mys...? Nejen, že je Evangeline Lilly krásná, má i neuvěřitelnou mysl.

Na ničem jiném mi nezáleží. Na tom by mělo záležet každému muži. Ámen. - Bože, to je idiot. - Víš, že to slyším, ne? Potřebuješ nějakou dobrou hlášku, jako měl třeba Fonzi. Něco, co tě bude symbolizovat. Pokaždý, když budeš mít scénu, řekneš třeba: "Čau holky, je čas na Hurleyho." Čau holky, je čas na Hurleyho.

Paráda. Dalo by se to použít na reklamních předmětech. Lidé na ulici po mně chtějí, abych jim něco vyzradil, ale nakonec říkají, že to chtějí zjistit sami. Mám na to stejný názor. Já bych chtěl vědět, jestli někdo ví, kam tenhle seriál směřuje, nebo jestli to vymýšlíte za běhu. Zaručuju ti, že někdo ví, kam to směřuje. Někdo, kdo na tom seriálu pracuje?

Nemáte někdo repelent? Půjčil bys mi ho? - Jasně. - Díky. - Ne tak rychle. Co za to? Jako výměnou? Já nevím. Co bys chtěl? Pusu. Od tebe.

Teď hned. To jako fakt? - Ty chceš pusu? - Slyšels dobře. Máš pěknou pusu, kovboji. Co ten polibek? Jakou barvu má monstrum? Že by zelenou? Jakou barvu má monstrum? Slyšel jste mě?

Je monstrum zelené? Není. Chtěl bych taky být na ostrově, ale nevím, za kým bych s tím měl jít. - Měl bys promluvit s J.J. - J. J. Abramsem? Třeba bys přistál na padáku. Mohli bysme společně jít do džungle a umíchat lektvar, díky kterýmu by se s náma všechny ženský chtěly milovat. S náma oběma? Hlavně se mnou, ale jo, oběma.

Můžeš si vzít ty starší. Pamatuješ, jak Harlem Globetrotters byli v Gilligan's Island a bylo to boží? - Nepamatuju. Opravdu v tom byli? - Jo, hráli basketbal proti robotům. Klidně tu taky budu hrát basket proti robotům. Mohl bych hrát Aquamana a všechny bych vás zachránil. - Protože rozumím rybám. - Jasně. Je to celé magie? Možná trochu.

Nevím proč, ale mám pocit, že tohle je indicie. - To je dneska hic, co? - To jo. Podívejte, lední medvěd! "Jimmyho sežere monstrum. KONEC" Sušenku? - Má někdo sušenku? - Nééé! * Ztraceni na ostrově daleko od domova * * Jsme ztraceni na ostrově, ale nejsme sami * * Nejsme sami * * Nejsme sami...

* Můžu ti počůrat nohu?

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video znovu funkční.

00

Odpovědět

Jak se na konci smál :lol: HA HA HA HA HA HA HA

190

Odpovědět

Tohle mě tak nudilo, že jsem to ani nedokoukala. Kimmela mám ale jinak ráda, tímhle jsem byla prostě little bit disappointed...

186

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

Nic tu poriadne neide prehrat.....

180

Odpovědět

Víc videí od Kimmela a víc videí s tématikou Lost. Tenhle geniální seriál si to zaslouží. :)

181

Odpovědět

Ach.. co více mám říct.

180

Odpovědět

Více Kimmela

180

Odpovědět

Taky se přimlouvám za více videí od Kimmela,protože v americe jsou hodně povedené a vtipné televizní šou, a díky vašemu webu můžeme sledovat to co v u nás v televizi nenajdeme. Kdyby radši překládaly pořady jako vy a nedávali pořád dokola ty samé pí*oviny. Fenks

180

Odpovědět

,,Sušenku?" :D

180

Odpovědět

Jimmy gets eaten by a monster. THE END :D

180

Odpovědět

Lol super :D souhlasim víc videí od Kimmela

180

Odpovědět

paráda

180

Odpovědět

konec dobrej. jj, více videí od Kimmela

180

Odpovědět

Jo! Víc od Kimmela! :-)

180

Další