Ztraceni - Pád letu 815 v reálném čase

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:343
Počet zobrazení:4 974

Máme tady další lahůdku pro fanoušky seriálu Ztraceni. Všichni víme, jak letadlo Oceanic 815 spadlo, a že to ukazovali v mnoha epizodách seriálu. Ale jednomu fanouškovi nestačilo dívat se na každý díl odděleně a sestříhal všechny záběry z doby těsně před pádem, během něj i těsně po něm. Uvidíte tedy pád letadla z mnoha různých úhlů - a to vše v reálném čase.

Přepis titulků

Překlad: ScreaMaker Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz Zůstaň na chodníku, kde neony pěkně svítí. Jak můžeš prohrát? Světla tam jasně svítí, Zapomeň na strasti a trápení. Jdi do centra! Vše bude výborné... No páni, nemyslel jsem si, že máš na to, abys po mně šel.

Dělal jsem zvěda deset let, Desi, poznám, když mě někdo sleduje. Co to děláš s mou lodí? Spravuju ji. Ty odcházíš? No, zatím ne, chce to ještě aspoň týden. Pěkně jsi ji zmasil, Desi. Spálila jsem si ruku. A muffiny. On ty trubky ještě neopravil?

Pracuju na tom! Co ty na to? Chceš jít se mnou? Jít kam? Co ta klávesa? Kašli na klávesu, člověče. Kdo ví, jestli to je vůbec pravda. Proto jsi blábolil o elektromagnetismu, hrázích a bezpečnostním mechanismu!

No, byl jsem ožralej. - Proč jsi mi lhal? - Protože jsem potřeboval blba, kterej zachrání svět, až odejdu! - Ty šílenej parchante! - Ale no tak. Ukradls mi život! O čem jsi mi ještě lhal? Řekni mi to! Jaks mi to mohl udělat? Vstávej! Bože můj.

Jsem v pořádku, opravdu. Jen potřebuju uklidit, než sem všichni přijdou. Děkuju. - Jde o něj, že ano? - O něj? O koho? O Bena. Pozvalas ho na dnešek? Bylo by to trapné. Konečně ti řekl, co cítí, že?

On nic... on nic neřekl, je to... komplikované. Jasné? - "Komplikované" tě nerozpláče. - Spálila jsem si ruku. Ani to tě nerozpláče. Co se stalo, Julie? Myslím... Myslím, že máme velký problém. Vážně?

Musím ti... Když ti něco ukážu... slíbíš, že to nikomu neřekneš? Přísaháš? Nikomu. Jaký je ten drink? Dobrý. - To nebyla moc silná reakce. - Taky to není moc silný drink. Doleju vám.

- Ne, nepotřebuju, díky. - Jen to nikomu neříkejte. - Vy, pane, dáte si něco? - Jistě tím porušujete řád aerolinek. Jen kafe, zlato. Černý. Kafe, jistě. Vypadáš ustaraně. Taky bych se bál být tebou. Ale musíš být pozitivní, Kate. Vždycky tu je ta možnost, že tvému příběhu uvěří.

Já mu rozhodně věřím. - Je mi fuk, čemu věříte. - To je pravda. Vždycky byla. - V pořádku, pane? - Jsem v poho. - Určitě nechceš nějaký džus? Díky. - Mám vám sehnat vodu? - Jsem v pohodě, děkuji. Jo, určitě. Prosím? Dobrá.

Pardon. - Pane, haló! - Asi opravdu potřebuje. Pane, haló! Promiňte? Dámy a pánové, pilot zapnul znamení "Připoutejte se". Prosím, usaďte se na svá místa a připoutejte se. To je normální. Ach ano, mně létání nikdy nedělalo dobře.

Můj manžel mi pořád připomíná, že letadla prostě chtějí být ve vzduchu. - Zní jako rozumný muž. - Až se vrátí ze záchoda, řekněte mu to. - TO není vůbec literatura. - A proč ne, Adame? Povídej. - Není tam metafora. Je to náboženský blábol. - Než se vrátí, budu vám dělat společnost. - Pane, otevřete prosím. - Už vím, proč tu Ben není. - Co prosím? - Vím, že hostitel vybírá knihu, ale vážně Julie, tohle by nečetl ani na záchodě. No, Adame, jsem hostitelka a vybírám knihu.

A tahle je má oblíbená. A jsem nadšená, že ti přijde hrozná. Bylo hloupé vybrat něco, - co by se Benovi nelíbilo. - Chci vás o něco požádat. - A já si myslela, že svobodná vůle existuje. - Vážně? Tak to bude něco. Dveře, všichni do dveří. Goodwine! - Viděls, kam spadl ocas? - Jo. Nejspíš do vody. Když poběžíš, dostaneš se tam za hodinu.

Ethane. Ty půjdeš za trupem. Mohli by tam být přeživší. Jste jedním z nich. Pasažér v šoku. Pokud se zeptají, vymýšlejte si. Buďte zticha, pokud se nezeptají. Poslouchejte, nezapojujte se. Za tři dny chci seznamy. Běžte! S knižním klubem asi končím. Juliet? Juliet! - Ráno jsem tě hledal.

- Pojď sem, no tak. - Musíme si promluvit. - No tak. - Teď? - Hodnej. - Pokud máš čas. Je to důležité. - Pojď sem, hodnej. Jo, hodnej kluk. Poslouchej. Pojď se projít. Potřebuju, abys našel mého syna. Leží támhle mezi bambusy. V bezvědomí.

Potřebuju, abys ho probudil. Dobře? Má toho dost na práci. www.videacesky.cz

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Odkud je ta část, jak Jackův otec mluví s Vincentem? To jsem nikdy neviděl!

220

Odpovědět

BOMBA :)

191

Odpovědět

Absolutly AMAZING!

180

Odpovědět

michal zrna: tak se podivej na prvi dil Lost ... tady na konci Jack lezi v bambusech a uz se ukazujou ti zraneni co sou na plazi..a pritom je tam videl az sam jack

190

Odpovědět

musim uznat, že si s tim autor dal hodně práce, ale ztraceni mě prostě nic neřikaj

187

Odpovědět

Úžasné! I feel so LOST :-D

190

Odpovědět

OMG no do p**e !! xD tk tohle je hustě kruto přísný !! dávám 10

181

Odpovědět

Michal Zrna: co to plácáš? Ukaž mi jedinou věc, která tam po pádu letadla nesedí nebo kterou tam autor videa zasadil špatně.

191

Odpovědět

Až na ten konec po pádu letadla.Někdo si ten konec vymyslel podle sebe a teď v tom má zpousta lidí pěknej bordel.Tvůrce toho videa to pochopil hodně blbě,nebo to udělal záměrně.Všechno časově souhlasí až na ten konec.

181

Odpovědět

Je to parádní ale takhle by mohli udělat uplně všechny serie udělat v jedný a možná by to někdo pochopil :D

191

Odpovědět

Dewys: ne, nikdo ti to nevysvětlí. Tohle video zkrátka není pro ty, co LOST moc nesledovali. 8^)

190

Odpovědět

Perfektní :))

180

Odpovědět

lost sem moc nesledoval, tak sem to až tak dokonale nepochopil... to, co nechápu vůbec, je jak to letadlo letí a rozlomí se, a pak tam je nějakej ten knižní klub... vysvětlí mi to někdo ?:D:D...

183

Odpovědět

@ppetrik9: Je to Downtown od Petuly Clark. Možná znáš českou verzi z muzikálu Rebelové, Pátá.

180

Odpovědět

ako sa vola pesnicka co hra na zaciatku neviete niekto ? :D

180

Další