Nepovedené záběry: Ztraceni (2. řada)

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:386
Počet zobrazení:5 796
Po hodně dlouhé době jsem se odhodlal přeložit další dávku nepovedených záběrů ze seriálu Ztraceni. Tu první najdete zde. Tentokráte uvidíte několik skvělých hlášek, výpravu Eka a Jina na jedno velmi zajímavé místo a v závěru i trochu romantiky na pláži. Podle mě patří nepovedené záběry ze Ztracených k jedněm z nejlepších, co jsem na poli seriálů viděl. Jak se líbí vám?

Přepis titulků

Co tady děláš, Danielle? Hledám tě. Abych si to s tebou rozdala, drsňáku. Nemusíš mluvit s plnou pusou. - Pošahanej bastarde. - A druhej den... Buster vykadil 1,35 dolarů v pěťácích. Nechce prostě přiznat, že je položnej. Můžem znova?

Jacku... musím ti něco říct... ale za boha si nevzpomenu, co to je. My máme něco říkat? Ježiši! Bože můj! Choval ses sice jako vůl, doktůrku, ale já už máš... Můžem. Jdeme na to.

Říkali, že nám dají pokoj. - Víš, Johne... - Dáme to ještě jednou. Můžem. Bacha na cestu. Říkali, že je to jen jako! To ne! Ne! Ne! Vypadni! Vypadni! Miluju tě, chlape. Dobrá, střih.

Dáme to znova. Johne. Johne, vzbuď se. Co? Nemůžu tě nechat, brouku. Panebože. To musí být Ježíš. Ano, je to Ježíš. Chce vědět, jakou auta barvu bys chtěl.

Hej, chlape... Tys posiloval? Promiňte. V pohodě? Promiňte, omlouvám se. Promiňte. Musel jsem... něco dělat.

Nemám za potřebí tady s váma věčně tvrdnout na ostrově. A tohle děcko je z čokoládovejch lízátek, takže nás omluvte, protože jdu zamávat křídlama a zmizet z ostrova. A to je sarkasmus! To děcko je fakt mňamka. Byl to tvůj přítel... Musíš... Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sry, 1:13 je správně :-D

180

Odpovědět

V 4:15 Sawyer říká Jackovi, že "byl sice v Bouquetu", ale to je jedno ;) Bloopers jsou to každopádně supr, chtělo by to přeložit i další řady :))

180

Odpovědět

kadibudka a konec to zabili :D

180

Odpovědět

gfgfgf: English motherfucker, do you speak it?

181

Odpovědět

V 2:46 máte nesmysl. Je tam věta: Jakou auto barvu bys chtěl. Správně je: Jakou barvu auta bys chtěl.

184

Odpovědět

Tentokráte ?

182

Odpovědět

oo, Dr. Eco. Jakmile ho zabili, tak jsem se přestala dívat...

184

Odpovědět

S LOST som stravil 6 rokov zivota a kazde video, ktore mi pripomenie tieto krasne chvile vitam! (samozrejme netreba to brat doslova)

180

Odpovědět

To jak tak odhodlaně vlezli do tý kadibudky, to nemělo chybu :D

180

Odpovědět

Pecka :Da taky bych uvítal, kdybyb nepovedený záběry ze seriálů či filmů objevovali častěji ;) ale z Přátel bych už asi tady nedával, porotže všechna bloopers už jsou na youtube přeložená s cz titulkama a ne že by to nebylo dobrý, ale nebylo by to už nic novýho.

180

Odpovědět

No urcite su jedny z najpodarenejsich a myslim, ze aj viem, co za tym je. Lost je totiz serial, kde sa to hemzi tymi dlhymi dramatickymi pohladmi. To je priam zivna poda pre taketo voloviny. :) Inac odo mna za 10, velmi podarene.

180

Odpovědět

Jooo Ztraceni, kde jsou ty casy. Ale na HIMYM to nema. 10*

181

Odpovědět

byla by to dobrá další série dávat sem nepovedený záběry z filmu a seriálu

180

Odpovědět

Ztraceným už z principu musím dát za 10. Má největší seriálová posedlost všech dob. A bloopers jsou třešničkou na dortu :-)

180

Odpovědět

chtěl bych se zeptat jestli by nemohla být i rubrika nepovedené záběry :)

180

Další