Nepovedené záběry: Ztraceni (1. řada)

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:259
Počet zobrazení:5 865

Seriál Ztraceni byl nedávno oficiálně ukončen. Ať už vás finálová epizoda potěšila nebo zklamala, je čas ohlédnout se do minulosti. Proto vám přináším nepovedené záběry z natáčení první řady tohoto úspěšného seriálu. Předem píšu, že se pokusím přeložit i řady následující, i když je občas hodně špatně rozumět, takže doufám, že se nebudete v komentářích ptát, jestli přeložím další. Přeji příjemnou zábavu.

Přepis titulků

Akce... - Promiň. - To je dobrý. - Mám to. - Můžem... A akce! Omlouvám se. Co? Nepovedené záběry. Počkat.

Teď jsem se ku*va ztratil. Kde jsi to vzal? Ty moc často... Ty moc... Nevím, co mám říct. Neměli byste baterku? Protože ta pochodeň poblíž dynamomitu se mi moc nezamlouvá. Nedává mi to smysl. Je to dynamomit. - Prosím, zpomal trochu, Jacku.

- Říkal, že šli tudy. Podle mě šli tudy, ale nejsem v tom tak dobrá jako Jack... Jako Locke. Ku*va! Jedeme dál, nebo to dáme znova? Kámo... to bylo příšerný. Vyspi se se mnou. Počkat!

Střih! To nevím. Já vážně nevím. A všimnul jsem si, že ty a... Jak se sakra jmenuje? Sawyere... Všechno v pohodě. Já jsem to viděla.

Cos viděla? Ten kousek papíru. Ku*va! Dobře. Dáme to znova. Tak jo, připravit... Promiň. Promiň, nechtěl jsem se ti takhle otřít o zadek. Přijedu si pro Walta!

Chci zpátky svýho syna! A v posteli stojíš za hovno! Tak to teda ne. Není to "roft". Je to "raft". Walte! Hej, Michaele... - Měl jsi poznat, že... - Neříkej mi, co jsem měl poznat, chlape! Kdybysme byli doma, ustřelil bych ti prdel, milánku!

Na férovku! Západ, n*gře! Tak jo. A chce adoptovat Willa. Walta. Tak za prvé... Ani nevíš, jak se jmenuje. To je problém. - To je velký problém.

- Jo. Mám v puse žvejkačku... - Proboha. - Žvejkala jsem ji celou scénu. - Nevadí ti to? - Kameramanovi to vadí. - Ani nevím, jestli točíme. - Já taky ne. Plácáme tady... Co to ku*va je? Počkej. Ku*va!

Zasekla se mi tam kravata. Jdi zpátky. - Jsi v pořádku? Promiň. - Jo. Skřípnul jsem jí do zipu vlasy. Promiňte. V pozadí máme velryby. Omlouvám se. Komu to teda dáš? Já čekám, až se ozve Paul. Normálně říkáš moje jméno.

Řekni moje jméno, Paule. Řekni ho. Ta noha... Všechna ta krev se drží v oblasti křísel. Počkej, křísel? To není slovo. Sežeň Kate. Ona si bude vědět rady. Překlad: BugHer0 Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

super, tyhle přeřeky miluju!!! prosím o další "bloopers" ze ztracených!!! nejlíp ještě 2.-5. série :-))

180

Odpovědět

Mohla bych si to někde stáhnout? Nemáte někdo odkaz, prosím?

182

Odpovědět

BugHer0: Srovnávat asi neni to pravý vyjádření. Zrovna tak jsem odkázal na "nepovedené" scény které mě pobavily daleko víc a jako jediné mě napadly - právě kvůli své vtipnosti. Seriál LOST jsem sledoval, teda jen 1. část a líbila se mi, nic proti tomu nemam, ale prostě jsem se u tohodle videa nezasmál tak jak jsem čekal.
Doufám že Ti kteří si najdou na internetu to na co jsem zde poukázal se pobaví.

181

Odpovědět

Tak jsem se podíval i na ty nepovedené záběry z Tele Tele ... a není to vůbec špatný :-)

192

Odpovědět

Doppelherz: To myslíš vážně? Srovnávat TELE TELE a Lost? :-D Jako chápu, že tě to nezaujalo, ale tohle přece srovnávat nejde. :-)

180

Odpovědět

Nic moc, čekal jsem víc. Nevim teda jestli jsem tak náročnej ale třeba nepovedený scény z tele tele jsou milionkrát lepší, a neni potřeba si je překládat :)

185

Odpovědět

Cute. :)

182

Odpovědět

nic moc teda za mě teda ne :-)

183

Odpovědět

eewee: Já je mám taky rád, jenže se debilně překládaj. Horší zvuk, občas je to sestříhaný tak, že se moc nedaj pochopit souvislosti a překládat jejich přeřeky není taky žádnej med. Proto jich tu asi moc neuvidíš. ;-)

180

Odpovědět

To je snad lepší než seriál sám :-D

192

Odpovědět

Miluju nepodařený záběry všeho druhu. Bývá to daleko větší zábava než samotný film. Takže díky a dál jen houšť a větší kapky :)

191

Odpovědět

Nejlepší! :D Jak ti herci vždycky krásně umí říct to slovo "Ku*va!" :D
Díky, rozhodně bych byl rád, kdyby ses pustil i do dalších sezón :)

180

Odpovědět

Jak ěžela tim lesem a spadla :D :D :D moc :D

190

Odpovědět

Na tenhle seriál nikdy nezapomenu bylo super napínavých šest let :o) A tyhle nepovedený záběry super je vidět že je to natáčení pořádně bavilo :o)

190