ZtraceniJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:415
Počet zobrazení:5 315

Další video ze série Jak to mělo skončit, tentokrát o seriálu Ztraceni. Pozn.: Pro sledování tohoto videa doporučuji alespoň částečnou znalost děje posledních sérií.

Přepis titulků

Tak kdo by si dal vodu věčnosti? Dobře. Tak to asi zkusím později. Asi tak po šesti sériích! ZTRACENI JAK TO MĚLO DOPADNOUT Je tu bomba. Rychle, Sayide. Dokážeš jí zneškodnit? Ne. Je příliš složitá. - Jen bych zrychlil časovač.

- Co budeme dělat? Myslím, že můžu pomoct. LAPIDUS Přežije každý výbuch, protože je jediný pilot. LAPIDUS Na záhadách už nezáleží a copak vám to vadí? LAPIDUS Walt a Widmore bývali důležití. LAPIDUS Všichni se uvolněte, dejte si rybí sušenku a já si zatím poradím s tímhle.

Dobře, Sayide, dej mi tu sponku. Máš to mít, Lapidusi. Sawyere, ty mi podej obal od žvýkačky. A zkus mi přitom nevymyslet přezdívku. Jak si přeješ, Obočnatče... teda Lapidusi. Kate, požádal bych tě o pomoc, ale ty jen stopuješ a vytváříš milostné trojúhelníky.

- Takže... zbytečná jako obvykle. - Cože!? - Čtyřicet pět vteřin, Lapidusi. - Pravda. Jine, Sun, dejte sem tu izolepu. A nezapomeňte: někde tam venku máte malé miminko. Jacku, ty dál bojuj s tím, že někdo jiný to tu má pod kontrolou, tak je to správně. A Hurley... No, Hurley... Jsi nejlepší. Můžu tě obejmout? - Draku...

- Třicet sekund, Lapidusi! Dobře, dobře, máš pravdu. Obejmeme se později. Fajn, vypadá to, že to skoro mám. Jediné, co musím udělat, je, že vytáhnu tyhle dráty, takhle a... DĚLÁŠ SI SRANDU? A sakra. No, tak asi nevím vůbec nic o zneškodňování bomb. Má tu někdo plán B? Draku, já vím.

Co kdybychom se na tohle všechno vykašlali a setkali se v námi vytvořeném očistci? Tak bychom mohli žít navěky šťastně. - Je to vůbec možné? - To je rozhodně možné! LAPIDUS No teda! Vybrali si ten očistec. No, Jacobe, možná jsi měl být aktivnější a vysvětlit jim všechno mnohem dřív.

Zmlkni, Chesi. Nemáš říkat moje jméno! Bože! Kde je moje děťátko!? Proboha, Claire, osprchuj se! ZTRACENI Takže to je důvod toho všeho? Obří... zátka? Jo, brácho.

Víte, po tom všem, čím jsme si prošli, jsem očekával něco kapku... jiného. Jo. Povídej mi o tom. Překlad: ScreaMaker www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

@Diego: Jelikož je rýpání jedna z mých oblíbených činností, budiž ti odpuštěno. :D

180

Odpovědět

Tak trochu podhodnocený , ne?

193

Odpovědět

jj všiml jsem si ale jeden chlapeček mi napsal že rýpu :DD

180

Odpovědět

@Diego: V pořádku, už jsem to opravil.

180

Odpovědět

monkey jenomo sem chtěl říct že je tam chyba nemá to být nic proti němu !!!

190

Odpovědět

Po tom co jsem dneska viděl poslední díl seriálu a náhodou našel toto videjko jsem mile překvapen.. Fakt dlouho sem se tak nezasmál nemá to chybu xD Nejlepší je Lapidus a Jacob zkrátka nářez

190

Odpovědět

Souhlasím se vším co se v tomhle videu dělo a řeklo, poslední série byla vážně ubohá. Spousta dalších otázek, minimum odpovědí, náboženství a typický americký happyend. A to ten seriál zpočátku vypadal tak dobře.

202

Odpovědět

Nemá to chybu. Prý: Děláš si srandu?-No tak to vypadá, že nevím o zneškodňování bomb vůbec nic :-) ale jinak ty postavy svěle vystihl. A MiB: Sakra, nemáš říkat moje jméno :-D

190

Odpovědět

Výstižné 10/10 :)

190

Odpovědět

Sakra, chvíli jsem myslel, že jak chce hurleyho obejmout tak ho hodí na tu bombu a přilepí ho tam izolepou :D Všichni (kromě hurleyho:D) pak výbuch přežijí, protože hurley detonaci absorbuje :D:D:D

205

Odpovědět

Diego RupTrot: Nesnáším také rýpaly

185

Odpovědět

Screa : máš tam chybu v 1,46 je pozdeji místo později

182

Odpovědět

Lapidus těmi rozkazy některé postavy dokonale vystihly :D Kate a Jack dokonale!

221

Odpovědět

Pěkný video :D Konec to fakt rozseknul. A Lapidus byl mnohem větší sympaťák než se oholil, ale to jen tak na okraj.

210

Odpovědět

Skvělé :) jen je třeba si z nich dělat srandu aby se za to tvůrci styděli.

180

Další