Úběžný bodNeumíš to s Photoshopem

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:189
Počet zobrazení:5 857

Donnie se vám v dnešním díle představí s naprosto jiným "Já", než jaké známe z minulých dílů. Ukáže vám, jak upravovat 2D obrázky z perspektivy. Co ho vede k jeho nové morálce pochopíte po zhlédnutí videa. Pozn.: Po zhlédnutí videa se můžete podívat na toto video, abyste měli představu, o čem se mluvilo. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde. Další díly se budou ode dneška objevovat ve stejné dny, ale již v 17:00.

Přepis titulků

Jmenuju se Donnie a ty to neumíš s Photoshopem. Ale to je v pořádku. Určitě se ti přihodí něco krásného. Udělejme obrázek. Udělejme veselý obrázek. Udělejme obrázek, který říká: "Skončili jsme s nepovedenými manželstvími a vztahy... s falešnými přátelstvími, pracovními rozvraty... se šestitýdenním držením bývalé manželky v domě, i když ti dle normálního práva patří, ale nakonec to stejně skončí přepadením SWAT jednotkou.

Veselý obrázek, který říká: "Je načase se přes to přenést." Otevřeme si Bridge a najdeme takový obrázek. - Donnie Hoyle! - Tenhle je skvělý. Tohle je obrázek vlaku, který míří na výjimečné místo. Donnie Hoyle! Udělejme ten vlak dostatečně dlouhý pro všechny přátele, které chceme vzít na to výjimečné místo s sebou. Použijeme nástroj Úběžný bod (Vanishing point).

Najeď na Filtr - Úběžný bod. Donnie Hoyle, porušujete zákony státu Kentucky. Výchozím nástrojem je čtyřhranná perspektivní plocha. Paragraf 44A a 499C. Budeme následovat přirozenou cestu kolejí. Tohle je poslední šance, jak to vyřešit v klidu. Plochu protáhneme na čelní straně vlaku až nahoru. A pak až na konec vlaku.

Můžeme chytnout jednotlivé body a ujistit se, že jsou na správném místě. Přesně tím vyjádříme perspektivu. Náš vlak končí až někde v dáli. Potáhněme tenhle konec až do té dáli. To nám umožní přidat k našemu vlaku další vagóny. - Donnie! - Vezmi si nástroj pro výběr. - Klikni a potáhni pro výběr vagonu. - Donnie! Donnie! - DONNIE! CTRL a klik pro zkopírování a táhnutí.

A pohybuj po té perspektivní ploše. Udělej nový vůz. Můžeš udělat i druhý, jestli chceš. Okamžitě opusťte budovu s rukama nad hlavou. Nyní jsme náš vlak protáhli až do dáli. - Donnie, než sem dorazí vyjednávač, - Ale když se nad tím zamyslíme, - rád bych vám vysvětlil, co dokáže - možná s sebou nechceme vzít všechny. Bushmaster AR-15 ve schopných rukou - zdatného ostrostřelce!

- Radši si ten vlak necháme pro sebe. Dáme CTRL+A... a provedeme změnu pomocí nástroje pro změny. Teď vezmeme středový bod a umístíme ho do bodu, kam bude vlak mířit. Poté Shift+CTRL+klik a přivedeme vlak k pohybu po kolejích... přímo za světlem. Přímo na to výjimečné místo. Dobrá chlapci, dovnitř!

Tohle není konec... ale začátek. Jdem, jdem, jdem!!! Přeložil: Rizyk Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz Kam zmizel?

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

do p*či nejdu mi tie wy*bané titulky!

182

Odpovědět

predosla kopia vrstvy nie ? ale no musel to mat pripravene zadnu vrstvu bez vlaku

180

Odpovědět

To je nejaky podfuk s tim , ako sa tam mohli tie kolaje pod tim vagonom zrazu objavit ... TO mal dopredu pripravene toto...

180

Odpovědět

Folwar: To nic nemění na tom, že je to podle mě skvělej díl i bez tý poslední hlášky.

180

Odpovědět

@blooddeath: Vždyť v tom konci je celá pointa :-DD

180

Odpovědět

windkiller : az teraz som si to vsimol...som ten zaciatok nejako obzvlast pozorne nesledoval asi =D

180

Odpovědět

beztak zabil wowkaře :D

180

Odpovědět

me nefunguje poslednich 5 sekund u opery ale v exploreru to jde. tak to mam u vsech videi..

180

Odpovědět

Konečně nemluvil jako trhanej film, teď to bylo něco mezi hipíkem a náboženským fanatikem

180

Odpovědět

Nejlepší díl, dal jsem si tu práci a zkoušel konkrétní paragrafy najít, Donnie si je asi ale jen vymyslel, kdyby měl někdo víc štěstí - http://www.lrc.ky.gov/krs/titles.htm .

180

Odpovědět

konečně mu přestal volat ten idiot s tim Wowkem... a sem rad ze ten chlapec Donnie uz nemluvi nesmysly jako v predchozich dilech...

180

Odpovědět

Lukáš - to tam říká na začátku ne? "Šestitýdení držení manželky v domě, i když ti podle práva patří, ale stejně tě nakonec přepadne jednotka SWAT." :D

Neee Donnie do vězení nejde, ale z těch sra*** se jen tak nevyhrabe :P

180

Odpovědět

mna by zaujimalo co znamena paragraf 44A a 499C...chcel by som vedel co spravil ze po nom sli =D

180

Odpovědět

Jezis todle je nejlepsi dil :D sem si rikal co se deje kdyz sem slysel ten jeho hlas :D a pak ten cajt jak na nej mluvil no loool :D

180

Další