PhotomergeNeumíš to s Photoshopem

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:3 725

Máte problémy se zákony, potřebujete se zbavit nějakých důkazů a hodila by se vám mapa? Donnie má pro vás pomoc. Photoshop vás zbaví všech problémů. K překladu: Zkratku Shift+Command+4 jsem nepřepisoval pro Windows, jako to většinou dělám, protože to je speciální zkratka pro Macy, která vám umožní vybrat jen určitou část obrazu a ne celou obrazovku. A nevím, jestli něco takového ve Winech je. Proto jsem to nechal tak. Ve Winech byste se s tím museli trochu víc poprat pomocí Print Screenu. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Jmenuju se Donnie a ty to neumíš s Photoshopem. Prohrab svojí dutou kebuli a zkus najít trochu chytrosti. Lidi se mě vždycky ptají: "Hej, Donnie, když..." Když jsi odešel, vzal jsi mi Squirt. Squirt na tebe. A ještě k tomu moje srdce. Blbost.

Nemohl jsem se k němu dostat přes tvou chlupatou hruď. Já tě zabiju, Donnie Hoyle. Zabiju tě. Lidi se mě vždycky ptají: "Hej, Donnie, jak to, že jsi tak úžasný?" "Jak to, že jsi takový magnet na holky?" "A umíš to skvěle s Photoshopem. A co to je Photomerge ve Photoshopu?" Tuhle otázku dostávám pořád. A pak se mě taky lidi ptají: "Donnie, co když jsem se dostal do křížku se zákonem a má to co dělat s nějakým kradeným zbožím a není žádný důkaz k usvědčení, protože jsem všechny důkazy rozprostřel na různých místech mého sousedství, ale teď je potřebuju všechny dostat zpátky protože je někdo bude hledat a jestli je neseženu, dostanu se do průšvihu.

A taky, protože musím používat debilní rozlišení 800 x 600, protože všichni, co sledují moje videa, mají debilní staré monitory, musím udělat obrovský obrázek. Pomůže mi Photomerge?" Tuhle otázku dostávám pořád.

A odpověď zní ano. Photomerge ti pomůže. Vezměme různé kousky téhle... Z tohohle bychom nikdy v tomhle programu nedokázali udělat obstojnou mapu. Musíme použít Photoshop. Takže Shift+Command+4 a začni vybírat různé části mapy. Kdekoliv jsi mohl nechat důkaz. Možná někde u bezďáků. Možná někde na vlakovém nádraží.

Možná jsi byl schopný vzít nějaký důkaz a schovat ho v kanceláři školy. A některé části se prostě vešly do stromu. Nebo sis udělal kamaráda na autobusové zastávce.... a dohodl ses, že ti to v určitý den vrátí. Je jedno, kdes to všechno nechal, prostě začni dělat fotky. A já vím co si myslíš: "Donnie! Můj mozek! Já ani nevím, co to teď děláš!" "Chci jen udělat koláž! Můj mozek! Ani nebudu schopný zvládnout všechny moje dýchací funkce."

Prostě se uklidni. Běž do Photoshopu na Soubor - Photomerge Vyber Auto, Použít soubory, Procházet. Vyberem všechny ty soubory, které jsme udělali. Klikni Otevřít, OK a pak hádej, co se stane. Photoshop to celé udělá za tebe! Dívej, jak se to hýbe, hýbe se to tak... Všechny ty vrstvy a tak. Photoshop to celé udělá automaticky. Stane se to, že to celé pěkně poskládá do jedné koláže.

A teď dívej, všechny to dalo dohromady, našlo to všechny okraje a srovnalo je to. A teď můžeme ten obrázek vzít... uložit ho a dát ho kamarádovi. Chceme akorát, aby ten kamarád pochopil, že je to důležité... a že to nesmí podělat. Neuvěřitelný, vole! Neuvěřitelný!!! Teď mi budeš volat!

Potřeboval bych pomoct. Jo tak ty potřebuješ pomoct? Zase ten problém v šatně? Prostě si dej nějakou vlákninu. Prostě poslouchej. Potřebuju, abys tohle vzal... Počkej, tobě o tu flashku? Teď mi konečně řekneš, kde všechny jsou?

Jo. Jseš v pořádným problému, vole. Ale víš co, to je jedno. Tvoje dny jsou sečtený. Dávej si bacha na Halloween. Co? Přeložil: Rizyk www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

skratka nieje alt+PrtSC ??

180

Odpovědět

dneska me nejvic rozsekla ten opicak na plose :D

180

Odpovědět

prej nemohli jsme se k němu dostat přes tvou chlupatou hrud :D:D

180

Odpovědět

dávej si bacha na Haloween :D:D:D

180

Odpovědět

super dil :)

180

Odpovědět

je zajimavé jak to má svůj příběh :-D

180