Deformace, zvlnění a vrstvyNeumíš to s Photoshopem

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:142
Počet zobrazení:3 667

Tak jsme se úspěšně dostali do finále a vy tak máte možnost podívat se na poslední díl seriálu Neumíš to s Photoshopem. Stejně jste se nic nenaučili a to co vám Donnie ukázal, vám jenom podkopalo sebedůvěru. Doufám, že se vám seriál líbil a byli jste spokojeni s mým překladem. A pokud ano, nezapomeňte nás nominovat. ;) Tak co? Který díl se vám líbil nejvíc? Pozn. Ta narážka s Ashtonem Kutcherem je samozřejmě na film Butterfly Effect, který doufám většina viděla. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Zdroj: http://www.mydamnchannel.com

Přepis titulků

Jmenuju se Donnie a ty to neumíš s Photoshopem. Neumíš, jseš lama, a proto jsme tady. Tak jdem na to. Řekněme, že ti skončila 30-ti denní verze programu na nahrávání obrazu. Po jedenácti měsících. Tak musíme udělat něco jiného, ale to nevadí. Vytáhli jsme kameru, kterou jsi koupil, když jsi myslel, že budeš mít dítě. A myslel sis, že vyděláš spoustu peněz prodáváním videí s kýchajícími dětmi a ublinkáváním, protože to lidi rádi sledujou na internetu.

Ale to nevyšlo a tak jsi pro ni našel využití, takže s ní můžeš nahradit debilní program, který není zdarma, jak sis myslel. Takže co budeme dělat tenhle týden? Co dalšího můžem dělat? Tak moc jsem se snažil, ale ty jseš pořád taková lama. Díval jsem se zpátky na minulý rok. Na všechny ty věci, co ses naučil.

A věci, které ses nenaučil. Nenaučil ses nic. Jasně, mohl jsi vidět tu nejlepší malbu ve Photoshopu všech dob. A to pomohlo... no vlastně si myslím, že to nepomohlo. Nadělalo to víc škody než užitku. Protože to jen zničilo tvou sebedůvěru a schopnosti. Viděli jsme, jak se rozpadá kamarádův svět před našima očima. Použili jsme Photoshop k nahrání vzkazů naší striptérské manželce.

Ztratili jsme důležité věci. Vytvořili jsme zvukotěsnění k zamaskování nelidských aktivit v hotelovém pokoji vedle nás. Pokusili se zakrýt hloupou chybu. O tom jsme řekli dost. Vypořádali se s hroznými rodinnými problémy. Pokusili se jít na zvláštní místo, ale to nevydrželo.

Pracovali na věcech, o kterých jsme věděli, že se jich nikdy nedotkneme, ačkoli jsme zjistili, že to možná nebylo na škodu. Pokusili jsme se najít vnitřní krásu. Pod těmi chlupy... Použili Photoshop pro spravedlnost. Vyhodili Mexiko do vzduchu. Vydělali peníze na eBayi. Zrušili sedm let bolesti a utrpení.

Ublížili nevinnému. A to nás přivádí na začátek. Kde všechny problémy začaly. Možná jsme udělali nějaká opravdu hloupá rozhodnutí s Photoshopem. Které skončily... Jako ta věc s Ashtonem Kutcherem. Uděláš jednu věc ve Photoshopu a to změní všechno ostatní. zlatá sedmdesátá.

Tohle je naše šance vrátit se zpátky v čase a napravit některé věci. Možná nám to Photoshop umožní. Velká otázka, kterou si musíme položit, je... Kdo jsme? Kdo je Donnie Hoyle? Jaký typ chlapa je Donnie Hoyle? Je to chlap, co strčí kopii manželského certifikátu na přední sklo na obranu před někým, kdo mu chce zničit život, nebo je Donnie Hoyle typ chlapa, co řekne: "Ne."

"Nedovolím, aby k tomu došlo." "Nedovolím, aby mě někdo přivedl na zcestí a zničil mi život." "Prostě se vyklidím z cesty a budu dělat mrtvého brouka." Takže uděláme... Tohle je naše šance.

Jaký to hrdinský čin, strčit manželský certifikát na přední sklo. To byla prostě blbost. Mohli jsme to auto trochu rozbít a dát tam... Zapálit ho, ale my jsme to museli udělat osobní. Takže teď chceme říct: "Kámo, udělal jsem obrovskou chybu." Chceme tu zprávu udělat jasnou pro něj, a aby to všichni viděli. Takže vem štětec a napíšem zprávu, která říká "Omlouvám se."

"Užij si mou manželku." A uděláme to, že to vezmeme a dáme přímo na přední sklo. Takže CTRL+T pro změnu velikosti. Prosím, nemluv teď na mě. Chci, abys poslouchal a pochopil to. Protože myslím, že tohle je jediná správná věc, kterou jsme spolu kdy udělali. Musíme to otočit, aby to mohl vidět, když sedne do své dodávky a dělá svou práci.

A do toho nám nic není. Takže Úpravy - Transformace Obrátit horizontálně. CTRL+T a teď... Hej, já vím, co jsi chtěl. Poslouchej, možná bys měl přestat používat svůj mozek, který zjevně nefunguje a poslouchej mě, protože je jasné, kdo je tady učitel a kdo žák.

Úpravy - Transformace - Deformace. A prostě to nastrkáme do předního skla, aby to vypadalo jakože jsme přišli bez jakýchkoli zlých úmyslů A přátelsky jsme položili prst na omrzlé sklo a napsali zprávu, která snad všechno urovná. Můžeme jít na...zkusíme Efekty vrstvy a překrytí.

To vypadá dobře, jako by to bylo v té námraze. Ahoj Donnie. Co tady děláš? Zabiju tě, Donnie Hoyle. Zabiju tě. Ty mě objímáš? To jsou ty flashky? Ty se neumíš prát, neumíš uspokojit ženu a nejsi dobrý kamarád.

Jseš debil. Jmenuju se Donnie. Neumíš to s Photoshopem. Přeložil: Rizyk Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prosil bych jestli bys nepřeložil ještě Speciální díly pls :)

180

Odpovědět

chudák donnie :/

180

Odpovědět

jaj to squird je v minulem dile ji opravoval u tech vousech a to tricko ma nasobe

180

Odpovědět

to ONDR4SH3K- nemá dvojče je to on zkus si otom neco přečíst :)

180

Odpovědět

Tohle je brutální.

180

Odpovědět

na videa se fakt radsi divat nebudu a na wiki se to da taky snadno najit ale i tak dik

180

Odpovědět

CHUCK:
Co je to squirt? No, můžeš to napsat do googlu a podívat se na nějaký videa, ale pokud seš nezletilej, tak to nedělej. ×Đ

180

Odpovědět

tutorial dvd - www.martinhlavac.eu

180

Odpovědět

ahaaa... tak není to Mandy ale Sandy ale zajimalo by mě co je to Squirt

180

Odpovědět

jo,,, kdo je to mandy

180

Odpovědět

a kdo je mandy?

180

Odpovědět

Já nevím proč, ale asi má dvojče:

http://www.csfd.cz/herec/4497-dane-cook/

180

Odpovědět

Jak wowkař, šak už W.E.D psal: "Nebyl to wowkař ale mandy nebo jak se jmenuje 1. důkaz na tričku je squirt 2. důkaz ten hlas"

180

Odpovědět

Kolikoli:xDDDDD
Tommy: dik

180

Odpovědět

To byl ten WOWkař co ho zabil :-)

180

Další