ZkapalněníNeumíš to s Photoshopem

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:162
Počet zobrazení:5 099

Donnie byl na služební cestě, ovšem ne vše šlo tak hladce jak by si asi přál. Už se vám někdy stalo, že jste nešli na velkou několik dní? Tak to asi víte, jak se Donnie zrovna cítí. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

Jmenuju se Donnie a ty to neumíš s Photoshopem. Přeložil: Rizyk Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Necítím se dobře a z tohohle je mi ještě hůř. Takže se na to vrhnem. Otevřu si Photoshop a ... Řekněme, že nemáš co dělat, jako třeba když jsi jel na obchodní cestu a když ses vracel domů, tak ses sekl 96 hodin na letišti. Protože tvůj šéf zabookoval špatný let.

Takže žiješ v Shantitown vyrobeném z kabátů, které sis půjčil od jedné německé rodiny. A celou tu dobu... Pět dní potřebuješ jít na velkou, ale protože máš klinickou fóbii z veřejných záchodků, nebyl jsi schopný tu potřebu vykonat. Je to jako... Nějaká grilovací klobása.

Vystřelí ti to ze zadku každou chvílí. Možná se takhle cítíš a chceš zabít čas ve Photoshopu. Vezmeme fotku z ... Je jedno jakou, prostě nějakou, s kterou se můžeme pobavit. Možná, že máš fotku svého šéfa Jeffa Swansena, který přebírá ocenění, které si nezaslouží. Hej Donnie! - Co?

- Čau Donnie. Jen si tady kontroluju maily. Tanika je na obědě, říkala, že ten zatracený email pořád nejde. Jdu na pizzu, chceš něco přinést? - Ne. - Dobře. Dojdi si pro pizzu a vysmahni. No, dobře. Máme tu fotku a chceme se akorát pobavit a odhalit vnitřní plynné špeky.

Které vyfukují z tohole hovězího kusu. Takže použijeme zábavný nástroj - Zkapalnění (Liquify) Štětec snížíme tak na 60. A začnem masírovat nafouklé ego. Z té masité hlavy. Jako takový pořádně zralý meloun. Když tohle děláme, skoro si můžem představit hlas, který říká "Přijímám tohle ocenění jménem...

nikoho." "Nikoho. Jen mě." "Protože jsem jediný, kdo se na tom podílel." Počkej chviličku. Tvoje guilda jde do Undermine, přihlaš se vole. - Já nemůžu. - Aspoň na Infinite Souls. Nechci o tom mluvit. Už ses byl vysrat? No tak, co ti to udělá?

- Vážně vole, musíš položit kabel. - Ne. Dobře. Udělejme tomu chlápkovi něco, aby se cítil tak jako my. Zvětšíme ho a trochu ho nafouknem. Aby vypadal jako... Jako by měl v těch jeho teplejch kalhotách smečku zablácenejch mývalů, co se chtěj dostat na svobodu. Protože někoho donutil jíst fondue tři noci za sebou a prostě to nejde ven.

A až to vyjde... Protrhnou se stavidla. Nikdo neví, co se stane, protože... Tvůj zadek vybouchne. Tvůj zadek exploduje. Zasype to lidi jak Vesuv. - Nech toho. - A za tisíc let si lidi budou myslet, že to byla erupce.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ivanko91: a to tě nenapadlo že by to mohl být schválně? :D

190

Odpovědět

Stále ma chybu v nadpise. Teraz napriklad You sick at Photoshop. Alebo aj Frodoshop dal... :D

181

Odpovědět

Na tutorialy jsou lepší weby ;-) ale tohle je fajn pro ukázky co se dá v PS dělat, + celkem drsný podání, už aby byl další díl :D
btw, nezapomeňte si u každého dalšího říct že ostatní díly budou horší a horší ať se bavíte čím dál míň ;) a ubohost je něco jinýho :D

190

Odpovědět

martin5: Každé úterý a sobotu v 18:00 to tady dáváme. Za prvé - častěji to nejspíš nebude, už jenom kvůli tomu že jsou prázdniny a za druhé - to není návod v pravém slova smyslu pokud sis toho za těch šest dílů ještě nevšiml.

180

Odpovědět

na youtube jich je asi 25 udelejte jich vic at se naučim s photo shopem

180

Odpovědět

fakt ubohý

180

Odpovědět

ejhle.. tak tohle znám.. proto s donniem soucítím :-D já bych šel k tomu šefovi se vysrat do odpadkového koše za to :D

180

Odpovědět

první díly se mi líbily, ale už t začíná bejt fakt dost trapný....

180

Odpovědět

Minulý díl s dovolenou byl lepší, ale i tak jsem se zasmál...Chudák Doonie.

180

Odpovědět

slabší.. :(

180

Odpovědět

ten wowkař je brutální :D

180

Odpovědět

ten ALI G má ja kabel aj cihlu ma dva dabingy, ináč je to super časť sa teším na pokračovanie

180

Odpovědět

SUPER, Tvuj zadek ti exploduje.. xD no ja som bol skoro na zemi v kŕčoch xD To fakt nemalo chybu xD U vás sa hovorí položiť kabel, keď sa to myslí ako byť na veľkej? Lebo som pozeral jeden film s českým dabingom (ALI G) kde to nadabovali ako položit cihlu.. tak teraz som bol trochu zmätený xD vysvetlite z ČSU Českého slovníka ulice xD

180

Odpovědět

Zasype to lidi jako Vesus :)

180

Odpovědět

Tak to je Fakt brutus xD moc povedený ..

180

Další