Záplata a úrovněNeumíš to s Photoshopem

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 7
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:166
Počet zobrazení:4 470

Donnie už je zase doma a pomáhá osamělé rozvedené ženě s úpravou profilovky na Facebooku, aby mohla ulovit nějaké to mladé maso. Nebude to pro Donnieho moc velká výzva?

Přepis titulků

Jmenuju se Donnie a ty to neumíš s Photoshopem. Přeložil: Rizyk Korekce: scr00chy www.videacesky.cz A čí to je chyba? Tvoje. Byl jsem schopen se konečně vrátit domů. Je načase se vrátit k pořádnému Photoshopu. Potřebujem výzvu. Hodně lidí ti nejspíš poslali fotku, kterou chtějí upravit nebo s ní něco udělat.

Chtějí nasadit hlavu Colea Richieho na párek. Přidělat prsa jejich bráchovi. nebo přidělat prsa na párek Colea Richieho. Ale teď myslím nějakou opravdovou výzvu a jednu jsem dostal. Podívejme se na to. Tahle divačka píše: "Donnie, moje manželství je v troskách, jako to tvoje, že?"

A potřebuju se co nejdřív topit ve vysokoškolácích. Pomůžeš mi zkrášlit profilovku na Facebooku? Prosím?! Sandy." Podíváme se na to. Stáhl jsem tu fotku. Otevřem to. Sandy chce... Musíme přijít na to, jak ji z ní udělat kočku. Sandy chce být MCBP. Máma, Co Bych si Přidal.

A my z ní uděláme MCBP, kterou byste si vážně chtěli přidat na Facebook. Máme tady opravdu hodně práce, abych byl upřímný. První věc co uděláš je nejspíš, že vezmeš Bodový retušovací štětec (Spot healing brush) Na to ti nic neřeknu, protože víš, že jsi špatný. Proto se na tohle díváš. Bodový retušovací štětec není nejhorší volba. Uvidíš co se stane, když začnem odstraňovat ty vrásky. Tahle tvář už něco zažila a...

Vypadá jak z pytloviny pokryté kousky asfaltu. Je na tom špatně. Nezbavíme se toho retušovacím štětcem. Uděláme něco jiného. Použiju Záplatu (Patch tool). Asi bych ti to neměl ukazovat. Je to pro tebe moc složité. Vlastně si nemyslím, že by ses měl dívat. Na chvilku se otoč, než to udělám. V podstatě vezmeme Záplatu a vyberem plochu kterou chceme opravit. Ujistíme se, že Záplata je nastavena na Zdroj (Source) a přetáneme na jiné místo z kterého můžeme vzít vzorek a má hladší kůži.

Pokud budem potřebovat, můžeme jít na Úpravy - Oslabit výběr záplaty (Fade patch sel.) A zeslabit to trochu, aby to vypadalo přirozeněji. Když se na to dívám... Ve Photoshopu jsem úžasný, ale... Ani nevím kde začít, aby to vypadalo líp. Takže zkusíme jinou techniku. Změníme trochu osvětlení. Abysme zvýraznili nebo naopak skryli některé rysy. Půjdem do Obraz - Úprava - Úrovně.

Tohle jsi nikdy nepoužil. A nikdy nejspíš ani nepoužiješ. Takže si to teď užij. Můžeme ovládat Stíny, Střední odstíny a Zvýraznění. Začnem se Středními odstíny a uvidíme... trochu přidáme... No... to zrovna moc nefunguje. Podívej se na ty oči. Začneš něco vidět, že jo?

Osamělost. Neskutečná, obrovská osamělost. Nikdo tě nechce. Nikdo ti nepomůže s problémy. Nikdo nepochopí ty věci, co se ti staly, potom co jsi se přejedl thajským jídlem. Nikomu to nevysvětlíš... ani proč tě želvy děsí. A nikdo neuvidí tebe v tobě.

Víš co, Sandy? Nechci, aby někdo viděl tebe v tobě. Neocenili by to. A... taky nikdy nespravím ty zuby. Takže se vrátíme. K úrovním. A dotáhnem to k bodu kde... Takhle je to dobré. Takhle má Sandy asi největší šanci.

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"That's pretty good." :-D

180

Odpovědět

víš že existuje i Slezko???? -.-" znak ČR má 4 políčka ,2 pro čechy 1 pro moravu a jedno pro slezko.

181

Odpovědět

Folwar: "bysme" dáváme k hodně videím úmyslně. Chápu, že to někomu vadí (hlavně Moravákům), ale používá se to naprosto běžně pro zvýraznění hovorovýho jazyka. Stejně jako když napíšu "hovorovýho" místo "hovorového" nebo "hezkej" místo "hezký". Když mám jako překladatel pocit, že se to k daný postavě hodí, tak tam dávám "abysme" naschvál. Když zajdeš do kina na nějakej film, tak to uvidíš i v kinotitulcích. ;-) Minulej tejden jsem viděl na FF asi 12 filmů a snad v každým se tohle pro vyjádření hovorový mluvy používá, takže to není chyba v pravém slova smyslu.

180

Odpovědět

TYVOLE! Hele, sorry, ale já už to fakt musím prozradit MY BYCHOM - ne - MY BYSME, tohle je tady skoro všude. Nechcete zaměstnat korektora? :-D

180

Odpovědět

No ty kráávo :D ja uplně vidíte ty oči ? :D :D a pak to rozjel xD umírám z toho :D

180

Odpovědět

@lukas xD lol nemám slov xD
k videu celkom dobré.. letisko bolo lepšie.. s tým týpkom, čo mu volá je to myslím lepšie..

180

Odpovědět

to bylo ale zas dementní video... btw myslíte, že to je opravdová ženská na tom fb? nebo prostě jen uměle vytvořenej účet... myslím že ta druhá varianta je správná

180

Odpovědět

Dobře Donnie :)

180

Odpovědět

donnie na FB Stav:Je to složité :D

180

Odpovědět

Jak na facebooku má tu tmavou fotku :-D

180

Odpovědět

btw neni ta kocka v profilovce ta, jak ji strkal do pytle? :D

180

Odpovědět

kdyz jsme u toho, tohohle ma ta pipka v pratelich http://www.facebook.com/donniehoyle
podle
konicku mam dojem, ze jsme se trefili :)

180

Odpovědět

looooool :D fakt nemuzu z tohodle dilu hlavne ten konec :D :D a ten profil na fb? :D :D rolf

180

Odpovědět

umrela som....a ked som ju videla na facebook-u :D ...the best :D:D:D

180

Další