Nudná fake blbost s nočním viděním 2

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:346
Počet zobrazení:4 671

Protože přichází do kin Paranormal Activity 2, pokračování prvního dílu, u kterého jsem se já a řada ostatních neskutečně nudila, někteří si takovou příležitost nemůžou nechat ujít a udělají zparodovanou ukázku na film. Tahle přesně vystihla moje pocity jak o minulém díle, tak o nadcházejícím.

Přepis titulků

V roce 2009 jste si o to řekli. O rok později jste připraveni na další nášup. Nudná fake blbost s nočním viděním 2 Tentokrát to bude ještě víc fake! A dokonce to bude větší nuda! Vole, ten první je fake, ale tohle musíš vidět. Je to takovej fake! - Tenhle frajer se tak nudil! - Ne, nenudil! - Vždyť jsi v podstatě spal!

- Jo, docela jsem se nudil. Kritici říkají, že tento film je "Nejnudnější fake horor od Záhady Blair Witch". Kritici říkají, že Nudná fake blbost s nočním viděním je "...zase další..." Minule se stalo skoro šest věcí! V tomhle se stane skoro šest věcí a pes! Na konci bude tak trochu strašidelná věc, kterou jsme vám už ukázali. Tady je to znova. A ještě pokud si nejste jisti.

Tady je něco jiného. Dělám si srandu. Tohle bylo po šesté, dáme si sedm. A ještě do druhé nohy. Tolik vzrušujících věcí se v tom filmu nestane. Ale vám to je jedno. Nudná fake blbost s nočním viděním 2 Lidi v tom před bezpečnostními kamerami předstírají, že jsou duchové.

Přeložil: Rizyk Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chcete říct, že jste se u toho nudili ? Jako nevím jak vy, ale já kvůli posledním 15ti minutám nemohla cca 3 měsíce usnout.

181

Odpovědět

Nejnudnější film v mém životě. I schnoucí zeď by byla zábavnější.

20

Odpovědět

Polovicu filmu som pozerala cez den - nuda, druhu polovicu som dopozerala vecer a potom som tyzden nespala...takze ked si to clovek pozrie sam v noci a po tme je to dost strasidelne :D

181

Odpovědět

Náhodou já se u Paranormal activity nenudil, byli jsme na tom filmu v partě a musím říct že jsme se v kině ještě v životě tak nezasmáli a celkově nepobavili ani na žádné komedii :)

200

Odpovědět

Paranormal activity 1 patrí u mňa medzi najlepšie horory aké som kedy videl. Predsa len, 99% z vás sa bojí tmy, ak by ste boli samý napr. v lese v noci, určite by ste mali strach, a o tom to je, o strachu z neznámeho. Horory typu zombie a samá krv sú strašne gýčové a ani horormi by sa nemali nazývať. Nechápem, ako sa niekto môže báť nejakého "zombíka" alebo "mutanta", skôr by som sa bál niečoho čo nevidím a nemám možnosť sa pred ním brániť :) Tí, ktorí vravia, že PA1 je nudná blbosť, tak najskôr ste to pozerali s kámošmi cez deň a robili ste si srandu, pozrite si to osamote v dome o polnoci a verím, že najmenšie škrípnutie dverami vas prebudí z omylu...
Pre mňa je táto paródia úplne low, kde sa vysmievajú z toho, že v celkom filme nebolo dokopy vidieť žiadneho "ducha". (a to bola pointa filmu)

1910

Odpovědět

podle čeho soudíte že je to holka

181

Odpovědět

přeložil: rizyk ?:)

180

Odpovědět

hugnstein: ta věta nejde napsat jinak, takže rizyk musí bejt holka :D

180

Odpovědět

Takto dobre som sa už dlho nezasmial :D

180

Odpovědět

paranormal entity (paranormal activity 2) je strašná hovadina, a je to něco jinýho než sou ukázky.. ale 1 byla super!

180

Odpovědět

bartlett, taky sem si rikal :D a pak sem zi to precet znovu a je to mysleny jakoze řada se nudila

180

Odpovědět

Jo tenhle trailer má něco do sebe XDDD

180

Odpovědět

rizyk je holka? :O

181

Odpovědět

:-D:-D:-D 10/10 :-D:-D:-D

°°DOKONALOST°°

180

Odpovědět

super u tohoto videa sem se hodně zasmál xDDD a s překladatelem souhlasím je to kravina a nuda + jako má to 3 konce bo kolik tk to je na 99,99% výmysl scénaristů a není to podle skutečnosti !!!

180

Odpovědět

me se paranormal activity 1 taky líbilo, dávám 7, dobrá parodie, špatnej komentář překladatora...

180

Další