O čem sní chobotnice?

Thumbnail play icon
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:5 229
To, že některá zvířata sní podobně jako lidé, asi ví každý. Ale věřili byste, že se to týká i třeba chobotnic? A jak se takové snění asi projevuje? Podle mě je to něco fascinujícího... Posuďte sami.

Přepis titulků

A včera večer jsem viděl něco, co jsem ještě nikdy neviděl. Pokud teď sní, tak o něčem dramatickém. Ty změny barvy se skoro dají vykládat. A ty sny taky. Teď spí, najednou uvidí kraba a trošku změní barvu. Pak úplně ztmavne. To chobotnice dělají, když se vydají z hlubiny pryč. Tohle slouží jako kamufláž. Toho kraba přemohla a teď...

si na něm chce pochutnat. A nechce, aby ji u toho někdo viděl. Je to neobvyklé chování. Takhle rychlé změny barvy. To, že můžeme... vidět, jak se všechny ty různé vzory jeden po druhém střídají... To většinou vidíte, když zvíře spí, což mi přijde fascinující. Takže tak, pokud sní, tak o tomhle. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

pred mesiacom u konkurencie, just sayin

623

Odpovědět

Mohl bych poprosit o návod, jak video zvětšit ná telefonu prosím? Nejde tam režim cele obrazovky :-( mám to takto u všech zde. Nevíte jak na to prosím? Moc děkuji.

22

Odpovědět

Bohužel nijak. Tyto stránky nejsou optimalizované pro telefon (testováno přes iPhone, možná na Androidu běží bez problémů, nevím).

00

Odpovědět

Zatím ta optimalizace bohužel není. Budu se snažit, aby byla, ale aktuálně to není jednoduché, do konce října nemáme k dispozici ani programátora – a pak se bude nejprve řešit (nedobré) vyhledávání.

20

Odpovědět

+XardassDobrý den, moc děkuji. V pohode, ale je to fakt skoda :-) tak snad brzy.

00

Odpovědět

Staci otocit telefon na sirku :)

00

Odpovědět

Pěkné video, bude jich víc? :)

41

Odpovědět

hmm... how about nope

112

Odpovědět

Pokud to bude mít slušná čísla, kouknu k nim na kanál, jestli tam nemají další podobně zajímavá videa :-)

61