Olympijský trailer: Call of Duty: Advanced Warfare

Thumbnail play icon
53 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:231
Počet zobrazení:4 232

Nejrůznější parodie trailerů si na našem webu našly slušný zástup fanoušků. Tentokrát se budete moci přesvědčit, jak by to vypadalo, kdyby měly herní trailery vlastní olympiádu, a jak by dopadlo nejnovější Call of Duty.

Přepis titulků

Zdravím, vítejte u olympijského traileru na Call of Duty. Je tu se mnou Steve Hogerty a doufám, že než událost započne, budeme mít čas vyzpovídat rozhodčí. Promiň, že ti skáču do řeči, Matte, ale už by měl být připraven trailer na Call of Duty: Advanced Warfare. Očekává se výtečná upoutávka, takže se na to pojďme podívat. "Může být nevhodný pro děti." To je dobrá zpráva. "Nevhodný". A už začínáme. Vypadá to, že začínáme nějakým výsadkem. Zřejmě letoun AC 130 nebo nějaký odkaz na něj.

Vypadalo to, že už se k tomu nevrátí, ale tohle to velice připomíná. - A tady je kritická situace. - Jdou toho po hlavě, co ty na to, Matte? Neobyvklé, ačkoli mám dojem, že se pro jejich dobro u tohohle dlouho nezdrží... Ano, tady to je. Podobné situace se vyskytují až v pozdních fázích traileru, - ale už se to rychle uklidnilo. - Trochu napětí a pomoc bližnímu. A zase jsme zpátky u téhle věci.

Nevím, co za zvláštní technologii to je... Ano. Destrukce budov u sudích velice rezonuje. Tohle je velice odvážné rozhodnutí poslat vrtulník k zemi takhle brzo. Doufám, že se to znovu vrátí do zaběhnutých kolejí. Teď tu máme rozmazaný pohled raněného. - Tohle je klasické Call of Duty. - Na rozhodčí to jistě zapůsobí. Neuvěřitelně avantgardní. Teď následuje rozražení dveří. Prolomení dveří.

- Prolomení dveří ve výšce. - Do prostoru a s odhalením horizontu. - Tohle dostane vysoká hodnocení. - Fantastická kombinace. Využili bezproblémového vyražení dveří následovaného panorámatem. Velice netypické. Bude to ale částečně spálené okolí, které bezpochyby porotu potěší. Takto v traileru vstupujeme do polorozpadlé budovy. - Velice zajímavá volba. - Napravo padají nějaké trosky, doufám, že to není všechna destrukce, kterou nabídne tato upoutávka. - Tohle bylo jen několik trosek.

- Bylo by to velké zklamání. Také si myslím. A už kráčíme. Velice plynulý pohyb, velice nepřirozené, takto v hrách nikdo nechodí. Odhalení červeného bodu v zaměřovači přišlo relativně pozdě, až po několika minutách hry. Musím tě přerušit... Tohle je velice zvláštní. Tady by tradičně byla sekvence se slaňováním, - ale vypadá to, že se vydali odlišným směrem. - Tohle mě velice znepokojuje. Očekávali bychom slaňování kupříkladu doplněné průletem okny. Ale nevím, co tohle mělo být, a myslím, že sudí spokojení nebudou.

- Tohle bude zřejmě přijato negativně. - Tohle jednoduše nebyl trailer na Call of Duty. Takováto odchylka vám výrazně vezme vítr z plachet. Ale tohle rozhlédnutí po zničeném okolí by mohlo přinést několik bodíků k dobru. Mohlo by, ale nevím, jestli tohle panoráma scenérie ve vysokém rozlišení s detailem na billboard ve futuristickém stylu, nevím, jestli tohle sudí přesvědčí, když došlo k takovému odklonu od zaběhnutého receptu. - Co máme tady? - Nějaký velín, kde proběhne expozice, což znovu trailer trochu posune zpátky do nám známé oblasti upoutávek na Call of Duty.

Vidíme nějakou nóbl masku. A samozřejmě je tu hlavní společník, který je velice optimistický energický Američan tmavé pleti. Tohle je samozřejmě v sérii Call of Duty opakující se trend. Rozhodně. A můžeme také očekávat, že na konci traileru zemře. Pravděpodobně zemře na konci traileru nebo si ho šetří pro nějaký dějový zvrat. Tak či tak zemře a s ním většina lidí v tomto traileru. Spousta rozhlížení, spousta obhlížení, zatímco je klid...

A už se zase střílí. To je bezpochyby plus, ale nezapomínejme, že už uplynuly čtyři minuty. Uteklo nám mnoho příležitostí pro přestřelku, takže to bude nutné vynahradit nějakým efektním prvkem. Stejně tak se zatím nevyskytla, možná sis toho všiml, exploze nebo rychlé řízení auta. To ne, ale myslím... Rychlé řízení auta je přeci jenom relativní novinka, která se stala neodmyslitelnou součástí Call of Duty... A tady je exploze, promiň za přerušení.

Ne, máš pravdu... A tady je další. Skutečně to... Co je tohle? Ne, tohle je... Vidím odsud, že se na to sudí netváří vůbec hezky. Tohle je opravdu... Tak ne, už se tady proslýchá, že jde o variaci na policejní štít. Policejní štít na rozhodčí zapůsobí, ale tenhle veskrze originální mrak dronů bezpochyby zmate a vystraší ortodoxní jádro... Je vidět, že z toho měli obavy, takže tam přidali "O trochu později", ale my popravdě víme...

Zmate a vystraší to publikum, které ví, co chce. Zpátky ale k laserovým zbraním a střílení do lidí, dokud nevybouchnou. Dalo by se předpokládát, že to uvidíme v části s létajícími drony, ale vůbec to nevadí, tohle je klasická variace na bondovky. Rozhodčí to sledují s určitým... Není to úplně klasické, - ale je to variace, která si najde zastánce. - Teď se hází nějaké chytré granáty. Znovu, velice zvláštní, ale dokud zabíjejí, myslím, že budou rozhodčí spokojeni.

Tou inovací si ale jistý nejsem. Ta inovace, vím, co máš na mysli, ale kupodivu se to s porotou diskutovalo a tento rok inovace u granátů povolili. - A co máme tady? - Kritická situace. Ano, kritická situace, ze které se nedostane živý, pokud ano, bylo by to samozřejmě obrovské zklamání. Pokud mám pravdu, tak je to zcela non-interaktivní. Tohle myslím zcela obrátí karty a ukáže trailer na Call of Duty v příznivém světle. Tohle je nádherná produkce klasického traileru na Call of Duty.

- Muž v ohrožení, který bezpochyby zemře. - Ujišťuje hlavní postavu. Ano, tady. Oční kontakt a emoční katarze. - Ano, to je ono. - Vybuchující letoun. Ano, to je... Bylo to... - Ano. - Výtečný návrat na vrchol. Byl to tak nekonvenční trailer, velice inovativní. Jetpacky, - létající věci, ale zase se vrátili ke kořenům.

- Zase jsme dostali tradiční trailer na Call of Duty. Teď máme hlavní postavu zraněnou na zemi a ano, tady je náš spolubojovník. Přichází, pomůže nám vstát... - To je klasický trailer na Call of Duty. - Mrtvý ještě není, zemře až později. Rozhodli se ho nechat pro trailer žít, což je překvapivá variace. - Teď nás potáhne... - Je vzhůru nohama. - Brilantní. - Zvuk je stále trochu tlumený. - Vidění je rozmazané. Ruka je pryč. To je geniální. - Velice dobré.

- Úžasné. - Je to nečekané, ale zároveň brutální. - Viděli jsme už tolik rozmazaných záchran, ale nikdy rozmazanou záchranu, při které přijdete o ruku. Zcela nové a vzrušující. Měl jsem obavy, že na to budou sudí reagovat negativně jako na většinu odchylek od toho specifického receptu, ale myslím, že jsou potěšeni. Tady vidíme hned několik explozí. - Rychlá montáž. - Nejsem si jistý tím skokem, uvidíme... Stylový titulek. Ano.

A ještě datum vydání... - Jedenáctého dubna. - Už to vyšlo! Ne, je to listopad. Tak to bychom měli. Velice silná upoutávka, rozhodčí nešetří osmičkami a devítkami. Měli jsme výhrady, ale je to solidní práce. Trailery na Call of Duty tady mají výtečný týden. Byl to skutečně úžasný týden pro jakýkoliv trailer na Call of Duty. - Skvostný týden. - Úžasný týden. - I pro Matta a Steva. - Úžasný. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dafuq? a ta hudba.. proboha..

21

Odpovědět

Call of Battlefield: Advanced Titanfall

145

Odpovědět

Přijde mi to jako taková vtipnější improvizace. Kdyby to mělo 2 minuty - bylo by to lepší.

160

Odpovědět

Ta hudba je tak otravná...

237

Odpovědět

Matt Lees(ten napravo) má super hlas.

60