Rok 2016?Jak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:170
Počet zobrazení:4 773

Možná jste si všimli, že se v poslední době v sérii Jak to mělo skončit kanálu Hishe vracíme spíše ke snímkům staršího data. Důvodem bylo, že na oficiálním kanále se delší dobu neobjevilo nové video, parodující aktuální kousky. Po tichu před bouří ovšem přichází příslib, že animátoři se rozhodně neflákali a do budoucna se můžeme na mnohé těšit. :)) Zde je malá ochutnávka.

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Víme, že čekáte. Chvíli se nic nedělo. Všimli jste si? Dlouho jsme nic nenahráli. "To jste mrtví, nebo co?" Kde se flákáte? "Už je to snad měsíc!"

Ale... to se brzy změní. LETOS Jak měla skončit Epizoda VII Jak měl skončit Hodný dinosaurus Spoilerová nálož z Marťana Lego kraťasy Hrdina za hrdinu - nový serál od Klomp!

- Jak to mělo skončit: Deadpool Captain America: Občanská válka X-men: Apocalypse - podle fanoušků - Želvy ninja 2 Sebevražedný oddíl A to je vše! Kecáme, bude toho mnohem víc. Chewie...

Jsme doma. My tu nebydlíme. A já nejsem tvůj pomocník. - Ale jsi. - Proč bych to dělal? Protože jsem Batman! Jak měl skončit... Jak by měl skončit... rok 2016? Již brzy: Jak měla skončit Epizoda VII

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

How Star Wars The Force Awakens Should Have Ended....je uz par dni na youtube

hishe je skvely kanal, skoda ze toho nerobia trosku viac

13

Odpovědět

ano, už ho také mám pár dní přeloženo, ale nemělo smysl ho uploadovat před tímhle a pro nahrávání videí je tu určité pořadí. :) dojde na něj každou chvíli.

90

Odpovědět

Článek by stačil i bez toho videa. To bylo docela o ničem.

2115

Odpovědět

Ale batman rekl protoze jsem batman..takze to tu zas nekdo napise a rekne ze to je nejlepsi...

2213

Odpovědět

+cerny strazce vesmiruProtože jsem Batman - nejlepší!

878

Odpovědět

+cerny strazce vesmirupodival jsem se do komentaru jen abych nasel neco o protoze jsem batman

214

Odpovědět

+cerny strazce vesmiruJá na to koukám jen kvůli tomu :)

50