Orden Ogan - The Things We Believe In

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:211
Počet zobrazení:4 518

Orden Ogan je německá power metalová kapela, která vznikla v roce 1996. V současnosti mají na kontě už 4 plnohodnotná alba, to nejnovější vyšlo v letošním roce. Skladba The Things We Believe In pochází z alba To The End a podle kapely má být inspirována herní sérií Fallout.

Přepis titulků

Bylo naší chybou, že jsme nevydrželi, věčná zima se blíží. Miliony životů nehlasně zmizely, zanechaly mrtvý svět ve strachu. Není třeba utíkat, pouze na někoho čekáme. Nikdo nevidí, čím jsme se stali. Měli bychom umírat za to, v co věříme, avšak žijeme ve tmě a sebeklamu.

Žijeme ve sněhu a vše, co známe, je led. A proto jsme: chladní, mrtví a zapomenutí! Zažehni světlo, dokud noční nebe nevzplane. Vlci vyjí a štěstěna se obrací, ale naše srdce a slova říkají, že jsme jen kus ledu. A proto jsme: chladní, mrtví a zapomenutí! Zradila nás hamižnost a pýcha, nyní přežíváme ve tmě. Zmatení lidé se svými králi.

Jak můžeme zažehnout oheň, když nám schází pravá jiskra? Nebo je tohle konec našich dní? Není třeba utíkat, pouze na někoho čekáme. Nikdo nevidí, čím jsme se stali. Měli bychom umírat za to, v co věříme, avšak žijeme ve tmě a sebeklamu. Ve sněhu a vše, co známe, je led. A proto jsme: chladní, mrtví a zapomenutí!

Zažehni světlo, dokud noční nebe nevzplane. Vlci vyjí a štěstěna se obrací, ale naše srdce a slova říkají, že jsme jen kus ledu. A proto jsme chladní, mrtví a zapomenutí! A proto jsme chladní, mrtví a zapomenutí! Měli bychom umírat za to, v co věříme, avšak žijeme ve tmě a sebeklamu. Ve sněhu a vše, co známe, je led.

A proto jsme chladní, mrtví a zapomenutí! Zažehni světlo, dokud noční nebe nevzplane, Vlci vyjí a štěstěna se obrací. ale naše srdce a slova říkají, že jsme jen kus ledu. A proto jsme chladní, mrtví a zapomenutí! Měli bychom umírat za to, v co věříme, avšak žijeme ve tmě a sebeklamu. Ve sněhu a vše, co známe, je led.

A proto jsme chladní, mrtví a zapomenutí! Zažehni světlo, dokud noční nebe nevzplane. Vlci vyjí a štěstěna se obrací, ale naše srdce a slova říkají, že jsme jen kus ledu. A proto jsme chladní, mrtví a zapomenutí! Překlad: Mithril

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dost spatny preklad, napr. confusing blind men with kings neznamena zmateni lide se svymi krali, ale "pleteme si slepce s krali"

10

Odpovědět

Děkuji moc za překlad. Tenhle song je můj oblíbený od Oganů. Klidně bych uvítal více překladů metalových skupin. =)

10

Odpovědět

Jsem maximálně spokojený a moje prosba o metalové okénko vypadá, že byla vyslyšena nebo se pletu? Budou se tu častěji objevovat metalové kousky???? :-) Já doufám, že snad ano, za mě velké díky. :-)

110

Odpovědět

Ano, metalové okénko se vrací, takže se na nové video můžete těšit každý pátek v 7 ráno. Ať vás to poslední pracovní den nakopne. :)

290

Odpovědět

+MithrilDíííííky ti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20

Odpovědět

Ordeni josu jedna z mých nejoblíbenějších skupin vůbec

jejich texty mají obrovskou hloubku pokud se nad nimi člověk zamyslí a to mám hodně rád

20

Odpovědět

Více videí od Orden Ogan i dalších metalových skupin, prosím. (Jestli chcete nápovědu, tak třeba Sabaton, Wisdom, Van Canto, Powerwolf etc.) Předem díky. :D

104

Odpovědět

Metal po všech těch letech :O , tímhle si u mě nové vedení udělalo velké plus :)

361

Odpovědět

Lada Krizek ted hraje metal ? :-)

70

Odpovědět

Prej je zase u Citronů.

10

Odpovědět

dejte tu nějaké slayrey... hipíci nesnáší slayery a tady těch hipíků jsou tři p****e :D :D

210

Odpovědět

repentless by nebylo marný...

10

Odpovědět

Pasáž "We should die for the things we believe in" se mi obzvláště líbí.

142

Odpovědět

Hele, čekal jsem cokoliv, ale tohle je fakt docela dobrý. Chytlavej refrén a tak. Super. :-)

(díky za přečtení této profesionální recenze)

421

Odpovědět

Super do 0:36 se to dalo poslouchat :D

1330

Odpovědět

*od*

111

Odpovědět

Zato u tebe se mi chce zvracet už po pár slovech.

00