Oscars 2010: Nepovedené natáčení upoutávky

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:51
Počet zobrazení:2 709

Ani ostřílení herečtí profíci neexcelují každý den a natáčení upoutávky pro letošní Oscary tak nabralo nečekaný směr. Ani Alecu Baldwinovi, ani Stevu Martinovi však nelze upřít snahu.

Přepis titulků

VYSTŘIŽENÉ SCÉNY Z NATÁČENÍPROPAGAČNÍCH MATERIÁLŮ PRO OSCARY SE STEVEMMARTINEM A ALECEM BALDWINEM Dobrý den, já jsem Steve Martin. Určitě si nenechte ujít letošní Oscary. S velkými hvězdami a velkými filmy.Já už se nemůžu dočkat. To bylo velmi milé. Hezký pokus. Předávání Oscarů.Živě 7.

března. Můžeme to pauznout?Slyším tu šustit nějaký papír. Odstupte od toho papíru! Miluju, když o něčem rozhodujeme! Tak jo...točíme. Tři ... dva ... jedna. Živě již tuto neděli na ABC. Vychutnejte si letošní největšíudálost v zábavním průmyslu. A to se dvěma vynikajícími moderátory.

- Zdravím, já jsem Steve...- Zdravím, já jsem Alec Bald... - Zdravím, já jsem Steve...- Zdravím, já jsem Alec... - Zdravím, já...- Jsem Steve Martin. Pořád točíme. Co? Zdravím, já jsem Steve Martina tohle je Alec Baldin. Tak ještě jednou, můžeme? - Zdravím, já jsem...- Zdravím, já jsem Steve Martin.

- Zdravím, já jsem...- Steve Martin. - Steve Martin!- Ahoj. Přitul se ke mně trochu, kamaráde. Ano, zlatíčko? - Zdravím, já jsem Alec Baldwin.- A střih. - Můžeme?- Můžeme ... a akce. - Nezapomeňte sledovat letošní Oscary.- Velké hvězdy, velké filmy. Už se nemůžu dočkat. - Se mnou, Alecem Baldwinem.- A mnou, Stevem Martinem.

Uděláme to ještě jednou,mám lepší nápad. Ty řekneš ano a pak budumluvit já. Takže můžeme? Můžeme, tak pozor ... akce. Takovéto Oscary jste ještě neviděli. Steve Martin a Alec Baldwin budoumoderovat předávání cen akademie. Živě již tuto neděli na ABC. Překlad: Malkivianwww.videacesky.cz Mně se to líbilo.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět


Odpovědět

Mohli byste sem dát proslov Jim Carreyho ? ten má vždy nejvtipnější "děkvný řeči" xD

180

Odpovědět

Škoda..:-) ale nevadí..počítám, že HBO zase bude toto předávání vysílat a někde se pak později objeví nějaký rip :-)

180

Odpovědět

blazen28: Celé předávání... to bychom si dali. :-D To tu vážně nebude. Předávání nebude hlavně celé na YouTube a nemůžeme k sobě na FTP nahrávat celé video kvůli velkému objemu dat a nelegálnosti.
Nicméně pokud tam bude nějaké zajímavé vystoupení nebo děkovná řeč, určitě sem něco přidáme. :-)

180

Odpovědět

Na Jackmana mít nebudou. :-)

180

Odpovědět

ahoj...zajímalo by mě, jestli sem dáte i, bude-li to možné celé přeložené video z předávání oscarů..vypadá to, že by to mohla být sranda :-) Jinak jen tak dál..odvádíte skvělou práci..chodím sem rád, taková stránka tady pro nás neanglicky mluvící chyběla :-)

180