Felicia Day na Streamy Awards 2010

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:189
Počet zobrazení:3 539

V tradičním čase, který doposud patřil seriálu The Guild, dnes ještě neuvidíme slibovaný nový seriál, který jsem avizoval u poslední epizody The Guild. Měl jsem v plánu zatím překládat nepovedené záběry z The Guild, jak si spousta z Vás žádala, ovšem po přeložení prvního dílu jsem zjistil, že tyto scény na YouTube nejsou. Nahradí je tedy pro dnešek záznam z předávání cen Streamy Awards 2010, kde naše známá Felicia Day z The Guild vyhrála cenu v kategorii nejlepší herečka v komediálním web seriálu. Ovšem od čtvrtka se doufám již s novým seriálem setkáte, takže snad nebudete o nic ochuzeni.

Přepis titulků

Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Děkuji. Moc vám děkuji. Páni... Víte, spousta lidí se mě ptá, co jsem se naučila při tvorbě webového seriálu a musím říct, že jsem se naučila respektovat prakticky všechno, protože ve webovém světě musíte dělat všechno sami. Takže se naučíte vše dělat opravdu špatně a pak respektujete lidi, kteří to dělají jako zaměstnání.

Takže děkuji komisi a cenám Streamy a dobrovolníkům, kteří pro Streamy pracují a zajišťují, aby se tato akce mohla konat. A že je to spousta práce, to je mi jasné. Každopádně teď jsem ráda, že Microsoft sponzoruje The Guild Takže chci poděkovat Sprint a Microsoftu za to, že nás podporují už 2 řady a teď v nadcházející řadě potřetí.

Jsou to ti nejlepší partneři, které jsme mohli mít. Chci poděkovat hercům a celému štábu. A Georgi Reesovi a Jamie Feldmanovi, mému agentovi a právníkovi. Dokáží se postarat o všechny věci, kterými se nechci zabývat. A mé kolegyni ve zbrani Kim Evey. Je to ta nejlepší producentka, kterou můžete mít. Umožňuje mi být herečkou. Jako herečka chci poděkovat Seanu Beckerovi, který režíruje The Guild.

Rozhodně ze mě dělá lepší herečku než doopravdy jsem. Za pomoci jeho režírování a střihu. Dále také Jedu Whedonovi, který je tady v publiku, který režíroval a částečně napsal píseň „Do You Wanna Date My Avatar“, který mě udělal daleko více sexy, než bych si kdy ve filmu zasloužila.

Takže díky, Jede. A... A tato cena patří všem holkám-geekům. Má oblíbená věc na tvoření tohoto seriálu je ježdění na Cony, nebo být v kavárně, kde ke mně příjde žena a řekne: „Děkuji za vytvoření postavy, se kterou se můžu sžít, ve které vidím sama sebe.“ A myslím, že v této kategorii je běžné, se všemi těmi úžasnými herečkami, se kterými jsem byla nominovaná, že mají fantastické kariéry v mainstreamu a přijdou na web, aby pro sebe vytvořili určitou roli, protože ji nemohli najít v mainstreamové televizi a filmech.

Myslím, že právě tohle je krása webu. Pokud to chcete a nedostáváte to od mainstreamu, tak jděte a získejte to pro sebe, protože vám nikdo nebrání. Díky.

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

no a to ty scenky nemuzete na yotube nahrat? :-D
V kazdem pripade nektere na youtube jsou - i oficialne treba
http://www.youtube.com/watch?v=q3vfHcosWAU
dalsi extras - oficialne na watchtheguild kanalu
http://www.youtube.com/watch?v=_pRNv5sdUPM
http://www.youtube.com/watch?v=LES3ORNC-3E
http://www.youtube.com/watch?v=q21iitT0VL4

180

Odpovědět

Tak tak, my používáme pouze videa, která nejsou uložená u nás a vlastně se to streamuje, nejčastěji přes youtube. Proto ty vystřižené scény už mám přeložené, mám je stažené odjinud a nedošlo mi, že nejsou na youtube. Asi si je nechávají speciálně jako bonusy na dvd.

180

Odpovědět

Tricky: tak to se omlouvám, nevěděl jsem, že se tady postují pouze videa z YouTube.
A ty torrenty byla první věc, co mi vyplivl google ;-)

180

Odpovědět

Mara: To bude tím, že tady jsou přeložená videa pouze z Youtube. Ty nepovedené scénky jsou jako bonus na DVD a dávat to sem by asi bylo nelegální.
PS: Torrent? fuuuuuuuuj!! :D

180

Odpovědět

"Měl jsem v plánu zatím překládat nepovedené záběry z The Guild, jak si spousta z Vás žádala, ovšem po přeložení prvního dílu jsem zjistil, že tyto scény na YouTube nejsou."

Např na torrentech se dají stáhnout všechny díly The Guild i s bonusovými materiály (4) a nepovedenými scénkami (7) ...

180

Odpovědět

Nejúžasnější baba co je .. =) Aspon někdo dokazal udelat něco o Nás :P

180

Odpovědět

nevim, je to jen u mne, nebo se i nekomu jinemu nezobrazuji titulky?

180

Odpovědět

oo, geek-holky :D

180

Odpovědět

Sartorius: překladatelé jsou empati napojeni na tvou vlnovou délku :) Je vlastně nutíš to dělat aniž by tušili.... No aspoň tady maj odpověď odkud se bere to nutkání pokračovat v tom co dělají :) Od boha to není, muhehehe

180

Odpovědět

Fiip: nj, asi náhoda...ale jestli to tak bude pokračovat...

180

Odpovědět

Sartorius : hele kamo pochybuju ze se da neco prelozit za 15 minut =))

180

Odpovědět

Sartorius: Zkus to! :D

180

Odpovědět

Vy sledujete historii mého netu? Nejdříve si pustím LotR: Fellowship of the vuvuzela a o 15 min později to tady přidáte. Dneska jsem narazil na R.Downeyho u Kimmela a Feliciu Day na Streamech a hned to tady je taky. Mám si tipnout, co přidáte zítra? :-D

180

Odpovědět

Vypada tam dobre ;).

180

Odpovědět

Ví o čem mluví. Kéž by bylo více geek-holek. :D

180

Další