Osmibitový svět

Thumbnail play icon
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:507
Počet zobrazení:4 943
Další píseň od Your Favourite Martian je tady, tentokrát se speciálním hostem Hoodie Allenem. Uvidíte a uslyšíte, jak vypadá svět pro někoho, kdo umí ve dvou dimenzích napočítat maximálně do osmi.

Přepis titulků

Čéče, připadá mi to jak život Nintenda, protože realita je samá potíž. Občas dokonce najdu princeznu v úplně jiným hradu. Měl bych požádat Dr. Maria o medicínu. Nebo Little Nema o sedativum. Pak vklouznout do Final Fantasy, než se začnou jeho pokračování opakovat. Nikdy nedovolím, aby mě to zavalilo jak Tetris. Někteří mi říkají Pac-Man, protože snídám tyhle duchy.

A když nemůžu rozchodit hru, tak mi klidně profoukni kazetu, holka. Po alkoholu vidím všechno v pixelech, když pařím v... osmibitovým světě. Prostě žijem v... osmibitovým světě. Posouváme se na tomhle... osmibitovým světě. Sbíráme mince v...

osmibitovým světě. Jsme na dalším levelu. Dneska je život tak složitej. Telku mám ve 3D, pixel žádnej. Hudbu seženeš raz dva, pět, šest, sedm, osm bitů. Zapoj mě a kecy si nech. Trefuju sousedy v Mercedesu. Ptáš se proč. Žeru totiž Paper Boye. Najali jste nejvostřejšího zloducha, ale teď to zpomalíme až na ten divnej zvuk. Sakra, holka, zamrzla mi z tebe obrazovka.

Ukaž mýmu ovladači, kdo je tady hrdina. Shrnu ti to v Metal Gear stylu. Jsem totiž solidní a můj tým nabušenej. Když jsem teď v LA, tak se jí musím vyhnout. V těchhle ulicích to nezmákneš jako Frogger. Jsem na YouTube jako Blogger. Fanynky mě žerou jako Kirby. V osmibitovým světě. Prostě žijem v... osmibitovým světě. Posouváme se na tomhle... osmibitovým světě.

Sbíráme mince v... osmibitovým světě. Jsme na dalším levelu. Chlastám do doby, než se cítím jak po ráně od Tysona. A než všechny ty holky znechutíme, tak sbírám srdce jako Kid Icarus. Hej, Princezno, už jsem ti řekl, že budu novej Legend of Zelda. To já tu udělám rámus. Skutečnej Mega Man mezi Paper Boys. Připravím všechny lsti a řeknu: "Zatím se měj."

Vy hateři jste jen obyčejný Space Invaders. Jakmile ji dostanu, tak si ji vezmu. Řekneš, že to bylo štěstí, ale mě nesundáš jak v Duck Huntu. V osmibitovým světě. Prostě žijem v... osmibitovým světě. Posouváme se na tomhle... osmibitovým světě.

Sbíráme mince v... osmibitovým světě. Jsme na dalším levelu. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mě se to líbí, co vy na to?
;) ;)

202

Odpovědět

Nechapem prečo to ma take zle hodnotenie.Malo kto by zložil taku pesničku sam a pochybujem že by mal taku fantaziu.

201

Odpovědět

delaj to zbytecne moc dlouhe

1814

Odpovědět

Neni to zle, ale jeho úpesnicky sa zacinaju dost podobat, vsetky maju rovnaku melodiu alebo co.

1814

Odpovědět

ty písniky mu fakt nejsou, ať radši zůstane u toho =3 nebo jakej to je smajlík i když i ten v poslední době ztrácí. Komenty u konce mě často ani nedonutí se pousmát a Ray pořád musí říká f***ing, což mě dost štve...

1811

Odpovědět

Poslední dobrý Your Favourite Martian ty nový stojí za prd tak si ho užijte

1817

Odpovědět

a taky samozřejmě za duck hunt, moji nejoblíbenější hru :P

196

Odpovědět

kdyby se písnička skládala jenom ze prvních 6 sekund a toho "refrénu" ("eigh bit eight bit eight bit wooooorld"), tak dám i 10, takhle je to smutná trojka a to jen kvůli tomu, že mám dnes dobrou náladu.

1821

Odpovědět

ale náhodou, aspoň som si pripomenul staré hry

192

Odpovědět

velmi slabý, jako ostatní jeho ,,písně´´

1837

Odpovědět

Its a crap!!

1827

Odpovědět

Podle obrázku jsem myslel, že to jsou Dorkly, škoda....

1812

Odpovědět

Chytlavější záležitost :)

186

Odpovědět

Cerny strazce vesmiru:Souhlasím s tebou.Ty refrémy jsou hrozný.

1824

Odpovědět

>Uvidíte a uslyšíte, jak vypadá svět pro někoho, kdo umí ve dvou dimenzích napočítat maximálně do osmi.
8 bitů neznamená, že umí napočítat jen do osmi :) 8 bitů je 2^8(256) hodnot, čili třeba 0 - 255

K písničce: Průměr od yfm, Stereotypy už asi nic nepřekoná.

181

Další