BasketbitkaOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:70
Počet zobrazení:6 195

V nedávno vydaném videu o fotbale jsme se dozvěděli, že fotbal může být velice nebezpečný sport. Dnes se podíváme na situaci, která nastala ve velmi poklidném sportu, basketbalu.

Přepis titulků

Lidi sere, že je basketbal nudný, ale to není fér, je to jen klidný sport. No momentík, nějakej čulibrk se tu válí na zemi. Ale ne, vypadá to tu jak na dětském hřišti, tohle je všechno, jen ne poklidné. Je to samá ruka, samá noha, boty číslo 52, ze kterých se teď staly zbraně. Tomuto kopu z výskoku trvalo 300 let, než zasáhl. Týpek z Filipín se na něj začal připravovat už před sto lety. Kriste, ukrývá se tu spousta hněvu.

Myslím, že Australci by prostě měli zdrhnout. Dejte na mou radu a zdrhejte, hoši. Stačilo by, kdyby Gandalf zařval: "Běžte, hlupáci." Potom bychom možná hnuli prdelí. Máme tu čulibrka, který uvízl na zemi. Kurva drát, Luc Longley se ho chystá zachránit. Luc je asistent trenéra a očividně i člen ochranky. Mrknem, jak to začlo, Goulding schytal ránu a ještě dostal slabší kolínko do koulí.

Pak australský hrář Kickert zařval: "Tak to si naser." Dal mu loket jako Jeremy Cameron z GWS Suns. A prásk, trefil Filipínce přímo do ksichtu. Nemyslím si, že z tohohle někdo vyjde důstojně. Ten miniaturní rozhodčí se fakt snaží napravit všem ostatním reputaci. Australani i Filipínci se bohužel rozhodli, že se jedná o situaci, kdy už je stejně všechno v pejči.

A když říkám v pejči, tak myslím fakt hluboko. Je z toho rvačka, kde už nikdo nebere ohledy. Teda kromě Luca Longleyho, dobrá práce, Lucu, fakt dobrá. Neházej tou židlí. A stejně tou židlí hodil. Wrestlingový mód aktivován. No jo no, já se do toho moc plést nechci. Na rohu ulice je filipínská restaurace, kterou jsem si fakt oblíbil. Tak doufám, že furt budem kámoši.

Myslím, že budeme kámoši. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Radši basket, baseball , ragby nebo balet než ten celý nudný teplý fotbal :D Vůbec nechápu co je na tom hustého :D Každý sport má stejný princip a to nahánění balónu nebo puky tam a zpátky a získat bod.. U většina sportu jako NBA, NHL, Ragby, NFL, prostě máš z toho adrenalin.. PIČ*O i šachy jsou někdy zajímavější než fotbal :D prostě banda borců si 90 min běhá s balónem a sotva skóruje či simulují. Prostě se tam nic neděje. To jen dokazuje jak hodně lidi jsou na světě hloupí a ovců :D

95

Odpovědět

Který z těch jmenovaných sportů jsi hrál?

10

Odpovědět

Odpovědět

tady už to tak směšně nevypadá. Všímám si, že když jsou asiati ve smečce, umí být slušný hyeny. Ještě že neměli na střídačce mačety.

40

Odpovědět

Raid 3

30