Když se sportovci radují předčasněOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:8 100

Dnes nám Ozzy Man okomentuje pár sportovců, jejichž sebevědomí se téměř dotýká hvězd, ale jejich výsledky zas tolik ne.

Přepis titulků

A je tu výstřel, to byl neuvěřitelný zákrok brankáře, beru to zpět, zaradoval se moc brzo. Tohle vypadá na jistý touchdown, ale týpek se rozhodl udělat trik na 10. yardu. Všichni mu říkají, že to kurva nebyl žádný touchdown. Popírá to, i když mu spoluhráč řekl, že to není touchdown. Říká: "Jo, jo, prostě touchdown." Tu je borec, který začne děkovat bohu, divákům, mamce, taťkovi, učiteli ze střední, a pak z něj protihráč nalevo udělá naprostého šulihnáta, krásná výhra.

Další střela na bránu, brankář říká: "Kdo je tu chlap? Uctívejte mě, milujte mě, vyhulte mi hůl." Mezitím se míč dokutálí do brány a je to gól. Rozhodčí říká: "Všechno v cajku." Teď se teprv může slavit. Laťka je hodně vysoko na hláskovací soutěži a tenhle to posral. Jeho soupeř mu to dává sežrat zákeřným potleskem. Teď je na řadě on. A to posral stejně tak. Týpek mu říká: "To máš za to, že ses choval jako kunda."

Tenhle frajer si chce střihnout Supermana, ale upustí přitom míč. Měl v hlavě jasnou vizi sebe sama, jak pomalu plachtí větrem, bohužel vypadal jako naprostej debžo, takhle nějak vypadá tučňák při vzletu. Dokonce si z toho letu odnesl hlínu s trávou k obědu. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Now a days every second person in this world using windows 10 operating system desktop and i am here for them to suggest https://fixconnectionsbluetoothaudiodeviceswirelessdisplayswindows10.net/csrssexe how to properly close the ongoing process and shut down their computer system properly. Thank you so much to your attention guys.

00

Odpovědět

ako vidno da sa prerazit aj dno, humor pre jednoduchsich

315

Odpovědět

O co ti vlastně jde? Proč pořád sleduješ všechny nový videa od Ozzy Man a pak do komentáře píšeš jak to bylo hrozný, že je to humor pro jednoduchý atd. a u dalšího videa znova a pak znova a znova a znova.... Když se ti to nelíbí tak se na to nedívej, nikdo tě k tomu nenutí.

101

Odpovědět

+fenerCZvideo som , chvalabohu, nevidel, nebudem si kazit dusevne zdravie, ked sa ti nepaci moj nazor preco ho komentujes, dufam ze si pochopil

013

Odpovědět

Šulihnát je dobrej !

102