Když se sportovci radují předčasně 2Ozzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:8 483

A máme tu další díl ze série, kde se sportovci soustředí na všechny možné věci, jen ne na skutečné vítězství.

Poznámky:
kuřecí parmigiana – oblíbený pokrm v Austrálii
Go go gadget – je zvolání hlavního hrdiny v americkém pořadu Inspector Gadget
Adam Ťoupalík – český cyklista, který se v závodě mistrovství světa do 23 let skončil na druhém místě, protože se z vítězství radoval v předposledním kole

Přepis titulků

Vítejte u nového videa série Když se sportovci radují předčasně. Týpek se ještě před cílem rozhodl jet po zadním, kdyby to byl závod v jízdě po zadním kole, byl by mezi nejlepšími. Bohužel je to obyčejný závod a on prohrál. Tenhle borec už je v cílové rovince, všem děkuje za to, že přišli, s pořadateli si dává placáka, mezitím se blíží soustředěný atlet. Tady máme zasranou blokádu a týpek si udržel vítězství.

Říká: "Ten závod byl u konce, byl u konce, prostě mě obejmi a nebudem o tom mluvit." Teď ke kriketu, tohle byla slušná rána, určitě to budou čtyři body, pořád jede, pořád jede... Ne, míčku došlo palivo. Míček má pěkně na hovno kondičku, už přichází Mitchell Starc, hází na branku, pálkaři si dávají voraz a je to aut.

Tým Pákistán to pěkně projebal. Australani říkaj: "Dobrá práce, zajdem do hospody na jedno a na kuřecí parmigianu a hranolky." Jediné, co si může dát Azhar Ali, je koláč ponížení. Pokud existuje sport, kde lidé často oslavují příliš brzy, tak je to volejbal. Vypadá to, že to bude aut, ale borka řekne: "Go go gadget noha." A míč je zase ve hře. Její spoluhráčka míč odstřelila a modrý tým je v hajzlu.

A tady máme trestné střílení na bránu. Kopnout si míč z penalty je nejlepší částí fotbalu. Střílí, brankář zasáhl, ale on říká: "Dal jsem tomu rotaci." Brankář oslavuje se svým desetičlenným davem. "Ještě se točí, ještě se točí." A je to gól. Řekl bych, že je to nedoceněný génius, věděl, že brankář je arogantní čurák, taky umí dát do kopu rotaci a je z toho dokonalost sama.

Tady máme lehké postrčení, tak proč to neoslavit vyhozením hole do vzduchu. Blbej nápad, blbej nápad. Jsem zcela pro komunikaci s diváky, ale nedělejte to, když je vám týpek s odhodlaným ksichtem v patách. Odhodlané ksichty vždy vyhrajou. Je to neskutečné. Tenhle se raduje přesně načas, jen aby ho nasral.

Týpek ze Zelené míle říká: "Teď sním pálivý chips." Ukousne si a nic necítí, Carolina Reaper je asi slabý odvar. "Nic to se mnou nedělá." A teď si to přiznal, je totálně v hajzlu. Teď lituje svých předchozích keců. A rychle utíká na hajzl, kde asi hodí šavli. Ale ne, další komunikace s diváky. Škádlení soupeřů, vítězná gesta do nebes a týpek vůbec netuší, že to nebylo poslední kolo, není čas jít do hospody na jedno a na kuřecí parmigianu s hranolky.

Vůbec se mu nechce čelit realitě. Vlastně se mi zdá, že cyklisti si s volejbalisty můžou podat ruku, co se týče předčasného slavení. Ruce jdou vzhůru a další čulibrk žere hlínu. Další čulibrk žere hlínu. A další a další.

No tak, přeběhni cílovou čáru, prostě ji přeběhni. Ale ne, nedělej žádný trik, stejně ten trik udělal a zlomil si kotník. Druhý týpek říká: "Přestaň blokovat cíl." Proběhl cílem jako rozumný člověk. Podívejte na jeho obličej plný odhodlání udělat trik, Skočí a tady vidíme ten zlom. Kolegové mu říkají: "Zlomil sis kotník, když jsi dělal trik, to se ti teda povedlo."

Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Is that a motherfucking JoJo reference?

01

Odpovědět

Něco mi říká, že ten českej cyklista co mu "scházelo" ještě kolo tak to doopravdy vyhrál a kolo to bylo poslední.

14

Odpovědět

ta penalta s rotujícím míčem byla už v prvním dílu :D

30

Odpovědět

Je to tak, jsem rád, že si toho taky někdo všiml :D Asi jde na Ozzy Mana stařecká demence.

50

Odpovědět

U toho volejbalu to vypadá, že se nohou dotkla sítě, takže by to platit nemělo...

91

Odpovědět

Jenže to neovlivnilo soupeře, tudíž bod regulérní.

11