Dospěláci jsou zmetciOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:145
Počet zobrazení:8 028

Těmto dospělákům nejspíš v dětství taky někdo vzal míček přímo před obličejem, proto jim teď podobné chování přijde normální. Víc o této problematice prozradí Ozzy Man.

Přepis titulků

Tady máme velkou ránu, děti mají nejlepší pozici, ale dospělák jim to vyfouk. Ještě čeká na svolení od hráčů. Oni na to: "Seš lidskej odpad, kámo." A tak se za zvuku dětského pláče vrací na své místo. Tenhle kluk už měl míček v ruce, ale týpek byl silnější. "Posledňáček žáček, spadl do omáček." Mezitím ten kluk potřebuje obejmout.

Tenhle hráč moc dobře ví, jak se to s lidma má. Ví, že dospělí jsou sobci. Právě se zasekl ve smyčce s touhle borkou: "Ne naser si, ne naser si, ne naser si." Nakonec udělá o krok navíc a je to vítězství pro dítě. Tohle je jako hodit flákotu mezi smečku hladových lvů. Všichni vrčí a ohánějí se drápy a pak dospělej chlápek vyhraje. Ten dá míček jeho nabíječce. Dítě vedle potřebuje okamžitou terapii.

No super, teď si ještě hodí vítěznou fotku přímo před tím děckem a rovnou na instáč. Teď se jim tamní média snaží zničit životy. Říkají: "My jsme to dítě vůbec neviděli, všichni by se měli uklidnit." Rodiče ale tvrdí: "Moc dobře věděli, co udělali, jednalo se o zákeřný, předem naplánovaný útok na naše dítě." Tohle už jsme snad všichni viděli, jedná se o úplné dno, níž to nejde. Proto se s námi nechtějí ufouni kamarádit. Tenhle hráč nemůže najít žádné děti, tak si řekne: "No tak se podíváme na souboj dospělých."

Tahle borka má asi nejlepší pozici, ale ne, ňákej nindža ji zaskočil. Vůbec se nebojí jí zlomit ruku a už ho má. Teď jsou nuceni vedle sebe trapně sedět po zbytek celého zápasu. Tady letí dres a chytly ho děti, aspoň je to fér souboj mezi dětma. Tak ne, asi jsem to zakřikl, blbka s jejím zfetovaným přítelem hledají něco k prodání na eBay. Tahle dospělačka křičí, aby míček dostala, ale bacha na to, děcka už jsou chytřejší.

Kurva jo, pomsta dětí. Na jaké straně byste byli vy, kdyby začala válka? Vracíme se ke klukovi, co potřeboval obejmout, máme tu hrdinu. Hrdina potvrzen, všichni tleskají směrem k prvnímu týpkovi, co se zachoval jak zmrd. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejnudnější z Ozzyho komentovaných videí, co jsem tu viděl. Na Ozzyho videa jsem narazil díky videacesky, ale i tak si myslím, že jsou k překladům lepší videa, než reakční videa........

217

Odpovědět


Odpovědět

Winner winner chicken dinner :D

212

Odpovědět

lúza zasraná

142

Odpovědět

Některým těm lidem bych dal na tlamu

404

Odpovědět

ja vsetkym, ktorym sa pacitento trapny pokus o humor

542

Odpovědět

+v m vargaSběratel palců dolů zasahuje

246

Odpovědět

+JohnnyKrabákaby ti nebol luto, tu mas jeden

326

Odpovědět

Jn, speciálně tomu zm*dovi který ho šlohl tý blondýně.

11