Pády ve fotbaleOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:197
Počet zobrazení:10 638

Fotbal patří na přední příčky nejbrutálnějších sportů, dokonce předčil ragby nebo hokej. V tomto videu se s Ozzy Manem podíváme na pár příšerných pádů.

Přepis titulků

Přichází klasický kop, následován velkým povykem. Ve spodní části obrazovky se toho děje fakt hodně. Může se zdát, že se sotva dotkli, ale ta bolest musí být neuvěřitelná. No jo, vypadá jako já, když si narazím palec o stůl. Už zavolali doktora, který říká: "Neusínej, buď tu se mnou, mysli na svou rodinu a přátelé. Z tohohle se dostaneš." Taky že dostal.

Buď je ten doktor znovuzrozený Ježíš, nebo to prostě jen hrál. Pozor na ránu do krku a její následek, což je nezměrná bolest celého obličeje. Kontroluje, jestli mu neteče krev. Radši se nedívejte, nedívejte se, je to v poho, žádná krev tam není. Kurva drát, v hledišti je odstřelovač. Tenhle mamrd očividně dostal jednu mezi lopatky.

Střela mu pak odrovnala kotník, chodidlo, prsty, koleno, nohu, prostě všechno. Tenhle týpek si od svého soupeře drží odstup, takže se nemůže nic stát. Samozřejmě, že může. Teď je zmatený a naštvaný, že mu neumožnili volný kop na bránu. Tady přichází KSI za všechny youtubery a už je na zemi. Musím uznat, že docela válí. Jen doufám, že mu ta zranění nebudou bránit při boji proti Loganu Paulovi. Tady přichází hlavička, spíš ne, možná, skoro, myslím, že ne.

A další hlavička, nebo spíš pusa na čelo? Asi to byla pusa, týpek se složil, protože někdo narušil jeho intimní hranice. Tihle dva čulibrci se ani nepokoušejí sledovat ten míč, je tohle Ronaldo? Nemá být náhodou dobrej? A sakra, budeme tu zase potřebovat dalšího magického Ježíšo-doktora, nebo spíš vymítače ďábla, je totálně v hajzlu. Tady máme trochu wrestlingu a pecka do ksichtu, možná knokaut, nebo spíš menší závrať, mrkněme na záznam, jak moc silná to byla rána.

Jo, ta byla velká. Ta rána v sobě skrývala sílu Mika Tysona, já bych se obával poškození mozku. Tak to bude další brutální hlavička, nemůžu se na to dívat, je tu moc násilí. No sakra, oba čulibrci se sesunuli k zemi, jako dva pytle plné sraček. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

Proč sakra není u Oscarů, kategorie pro fotbalisty? :)

260

Odpovědět

Proč hlavně za tohle nejsou exemplární tresty - nesportovní chování - červená a na další stopka, čau. Tenhle sport je o hovně, nejde o sport, jsou to hlavně modelky.

91

Odpovědět

Kill it before it lays eggs

90

Odpovědět

:D Prostě fodbal... hromada hereček, ale jinak hovno... nechápu, že to někdo může brát vážně.

4910

Odpovědět

otravne, trapne, odpad

133

Odpovědět

Tak když si člověk vypne zvuk, tak je to i zajímavé video...

422

Odpovědět

Všude samá hlavička, ale co ta nejslavnější? Samozřejmě, že Zidane ve finále MS 2006! :-D

181

Odpovědět

A simulují i když je natáčí kamera. Dospělí lidé. Taková ostuda.

510

Odpovědět

Hlavičky nejlepší :D Vždycky si vzpomenu na bezzubé hokejisty.

271