Brazilská televizeOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:8 978

Je jen otázkou času, než se hod husou ze skluzavky stane oficiálním olympijským sportem.

Přepis titulků

Vítejte u brazilské televize, jejíž vrchní představitelé mají velice jasnou vizi o tom, jak chtějí vyprávět své příběhy. Velice dobře znají své diváky a také to, co chtějí. Myslím, že v této hře jde o... Kurva, kde jsem to skončil? Myslím, že v této hře jde o to, sjet po vodní skluzavce, potom z té skluzavky vyletět a pokusit se hodin husu do kyblíku. Je nezbytné pořádně prozkoumat zpomalené záběry, aby z vás byl expert, stejně jako v jiných sportech.

Tady vidíme radostný tanec, i když nedala žádný touchdown. Tady máme staříka, který dělá hlavního porotce, stejně jako v jiných sportech. No ty vole, podejte jí někdo husu. Týpek vzadu říká: "Je to nejlepší den mého života." Trochu toho špinavého ptáka vyždímala a už odstartovala, zdá se mi, že mají skvělou kinematografii, asi to nevyhraje Oscara, ale rozhodně to vypráví svůj příběh a to by se v umění mělo taky cenit.

Teď uvidíme, jak jí to půjde... No nic moc, dokonce ani tu husu nehodila. Rozhodla se, že si ji nechá v ruce, asi pro větší bezpečí, ten starej čulibrk říká: "Stejně se mi to líbilo, tu máš devítku." Což je divné, je to fakt matoucí systém, vždyť má tu husu ještě pořád v ruce. Mrkejte na to přiblížení, ani ji nezahodila, blíž, blíž, pokud ji nevidíte, je v její pravé ruce. Technicky vzato měla dostat nulu, ale fakt nevím.

Asi mi něco uniká, dejte mi vědět v komentářích. Jak se povede chlápkovi? Jo, tak to nebylo špatné. Další soutěžící, která hledá správnou pozici... Je tohle zasranej Ned Kelly? Fakt si cením toho, že ho tam dali. Uvidíme, jak si povede, odstartovala velice opatrně, obávám se, že nemá dostatečnou rychlost. Už letí a málem udělala salto.

Tahle taky zapomněla tu husu hodit, ani se kyblíku nepřiblížila, ale tak nějak mi na té huse záleží míň a míň, na ničem vlastně nezáleží. Hlavní porotce si dal asi menší pauzu, uvidíme, kolik jí dají mladí porotci. Samé desítky, těm teda stačí málo. Další soutěžící letí jak namydlenej blesk a dala do toho pěknej švih. Tahle se vážně snažila vyhrát hru s husou a skoro se jí to i povedlo. A mrkejte na porotce, ti říkají: "Kdo by tohle udělal?

Vítězství je pro nuly." Celkově bych řekl, že je to skvěle zaobalený pořad s neuvěřitelnou kinematografií a s postavami, které si prostě zamilujete. Mezitím v Austrálii. Jakou americkou značku obuvi a oblečení založili bratři Paul a Jim Van Dorenovi? Bože, tohle už snad nikoho ani nemůže bavit. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak na tohle 90% lidí čumí z jediného důvodu a není to o tom že by je zajimalo kdo vyhrál nebo jakou má techniku sjezdu či trefil koš :D

16

Odpovědět

Ale jestli se trefí do bazenu?

100

Odpovědět

Vážně? to se mi nechce věřit...

50

Odpovědět

Tak jeste se nikdo nezeptal, ale jmeno tech talentovanych sportovkyn by nekdo nenasel? Jen pro informativni ucely samozrejme.

130

Odpovědět

musel jsem vypnout titulky, zakryvaly az moc veci

230

Odpovědět

Thumbnail.

02

Odpovědět

Všichni si s tim určitě lámete hlavy tak vám pomůžu. Správně je b) Vans.

480

Odpovědět

Japonsko a Brazílie, tam vědí jak udělat správnou televizní zábavu pro celou rodinu :)

310

Odpovědět

Hodnocení je tedy založeno na napětí porotců v kalhotách? 10+ jsou už tedy pak mokrá kolečka?

221

Odpovědět

V Brazilii vedi jak udelat televizni zabavu:)

150