Gymnastická prostnáOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:8 630

O dnešním videu se nebudu moc rozepisovat, radši sem hodím jedinou relevantní informaci. Gymnastka se jmenuje Katelyn Ohashi (po kliknutí na její jméno se objeví její Instagram)

Přepis titulků

Vítejte na gymnastické podlaze. Kdo je tady zvědavej na nějaké ty salto-tóčo píčoviny? Já jo, miluju to, sám neumím žádné salto-tóčo píčoviny. Tahle borka je v tom dobrá, uvidíte. Jen chvíli vydržte, dostává se do nálady. Snaží se najít zen a už se aktivovala. Gymnastka aktivována. Uvidíme, jak si povede, ještě se připravuje a už běží.

A první salto, druhé salto, salto, salto a přistání, kurva jo. Za to si zaslouží menší taneček s kámoškami. Je to sranda, možná to mají nacvičené, nevím, já jsem přišel kvůli saltům. První salto, druhé salto, třetí salto vzdušná roznožka, čtvrté salto, přízemní roznožka, roznožka hop sem, hop tam, kop Sonji Bladeové. válení sudů, suprchvaty Jackieho Chana, zasranej kotoul z roznožky a ještě taneček na závěr, to mě poser.

To je fakt sranda, neuvěřitelně se bavím, někdo mi doneste vychlazené pivo a brambůrky. Tady dělá hvězdu a stojku, trochu to vypadalo jako omyl, ale nebyl. Vždy, když dělám stojku já a dostanu se do této fáze, tak se zeseru. Ale ona je klidná jako plněná paprika, použila sílu vlastní zadnice, aby se vyhoupla zpět na nohy. Naprostej nářez, prostě paráda, ještě nazpátek a další taneček. Tyhle tanečky jsou docela sexy, jsou jak z osmdesátek a tehdy jsem se narodil já.

takže teď mám docela stojáka, přiznávám se. Ale je to vznešený stoják, ne ten úchyláckej. Nemůžete mě soudit, jen mrkejte, průnik, průnik, neříkejte mi, že to nejsou podprahové signály. Takže tak, teď zpátky ke sportu, jsem nenáročný týpek. Salto, salto-tóčo píčoviny, salto, roznožka... Jak to mám vůbec nazvat? Tak tohle se nevyrovná ničemu, co už jsem na netu viděl.

Ty svatá prostato, ještě nějaké tanečky a klik. To mě poser na holý záda, to mi poser hlavu. To mě poser, omlouvám se, ale totálně mi vyšplouchla mozek. No ještě pár věcí kvůli ní vyšplouchlo, ale nebudu zacházet do detailů. Já prostě miluju gymnastiku a salto-tóčo píčoviny. A jak to všechno kombinuje s těmi sexy tanečky z 80. let. Jsem z toho trochu nadržený a taky inspirován a motivován, abych cvičil.

Jsou to divné pocity, co si budem povídat, fakt divné. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

5* za salto-tóčo pičoviny, ale tak asi ještě nikdy sem neviděl gymnastku s tak macatýma nohama

251

Odpovědět

Zamiloval jsem se.
#mydickinmhand#wannaseethatagain#doititbaby#doitforme#iloveyourbut

17

Odpovědět

ocenuji preklad salto toco picoviny :D

281