Lidi vs. býk #2Ozzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:4 988

A máme tu pokračování minisérie, kde se utká býk s náhodnými kolemjdoucími.

Poznámka: Upside Down je paralelní dimenze ze seriálu Stranger Things.

Přepis titulků

Vítejte zpět u minisérie Lidi vs. býk. Tenhle týpek má pocit, že se pere s mladším bratrem. Drží hlavu býka, aby se ho nemohl dotknout, ale on zakopne a býk na to: "Vyser si voko, nemáš se mnou jednat jako s batoletem." Proč tady ten týpek mává svou flanelkou? Býk na to kašle a tady máme uzemnění. Býk ho sráží a bije do něj.

Nikdo nemá koule na to, dělat rozhodčího pro tenhle zápas. Musíte jen počkat, až se býčí útok přežene. Ale vypadá spokojeně, už běží do hospody. Koukejte, jak je ten pěkně oblečený muž rozjebán. Asi se zrovna chystal na Tinder rande. Tenhle týpek utíká maximální rychlostí a snaží se skočit na zeď. To byl teda pěkně vochcanej pokus, vždyť vyskočil do výšky asi jen 10 centimetrů.

Býk se mu jen snažil pomoct, poskytl mu pomocný roh. A už pádí pryč jiným směrem. Tenhle býk říká: "Přemýšlel jsi někdy o tom, že by ses stal gymnastou? Můžu tě naučit salto vzad." Tady přichází další gymnastická lekce pro tohohle týpka. Ten si okamžitě přeje, aby byl zase embryo. Kámoši mu říkaj: "Nehrej si na embryo, zdrhej."

On na to: "To bolelo víc, než jsem čekal." A už je zase v pejči. Asi má vážné problémy se zrakem, možná nejhorší z celého světa. A vracíme se zpět do ulic, utíkej staříku, pozdravuj ode mě chiropraktika, ty blázne. Tu máme pěknou ránu, týpek je solidně rozsračkován. A seš v hajzlu, kámo, seš v hajzlu. A mrkejte na toho týpka s deštníkem a červenou teplákovkou, má i vlasy do ohonu, nic se tady nestane, jen jsem ho chtěl vyzdvihnout, protože vypadá jako pohodovej týpek.

Tihle mají taky deštníky: "Nechoď k nám, nebo tě praštíme deštníkama." Ty ale býkovi udělají velký hovno. Chceš válet sudy? Já ti pomůžu. Sakra, vůbec se nehýbe, možná, že je tuhej, copak se ze mě stal Logan Paul, že mám ve videu mrtvolu? Sakra, tak ne, jen to hrál.

Ještě že tak, byl to parádní nápad. Je v poho a už může utíkat do hospody. Koukejte na tohohle mladíka a na to, jak padá. Jako jeho oblíbení fotbalisti. Je z toho celkem nadšený, říká: "Holky ve škole mi teď určo vyhudrujou pelikána." Tenhle si vlastně jen šel pro kávu. Tenhle týpek unikne, ne, ten křák ho pohltil.

Nikdo už ho nikdy neviděl, myslím, že uvízl v Upside Down. A co se to děje tady, ale jdi se vycpat, ty podvodníku. To byl podvod. Tenhle býk je spíš na auta, prostě víc žere auta. A co máme tady, turistu. Právě turistovi rozkřápl hlavu. On na to: "Jenkote, mankote, co se stalo? Kde to jsem?

Před hodinou jsem přijel do Portugalska, teď mám na ksichtě krev, to mě poser. Sakra, věděli jste vůbec, že vám tu po ulicích běhá býk? Je tu zasraně velkej býk. Doufám, že to pokryje mé cestovní pojištění od Allianz. Jen mrknu do papírů, cože? Musím se přesunout? Kurňa, ten býk se vrací zpět." Tady býk vletí do davu lidí a zase to schytal nějaký stařík. Proč staříci tak riskují své životy?

Jeho kámoš se ho ptá, jestli je v pořádku, on na to: "Jo, v poho, až na tu hromadu hoven v mých gatích." Tenhle týpek schytal jednu do hlavy. Asi dostal kopytem do hlavy, aspoň už může jít do hospody. Tenhle asi dostane celodenního volňáska do hospody. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neskutečná radost vidět, když ten býk někoho rozsračkuje o stěnu :)))

91

Odpovědět

spravedlnost.

21

Odpovědět

Chudáci zvířata

93

Odpovědět

bez toho preafektovaneho a trapneho komentatora, sa to da pozret, ale ked uz byci vs ludia, tak jedine na The YNC

117

Odpovědět

neni nahodou upside down z piratu z karibiku? :D

31

Odpovědět

Spíš ze Stranger Things

110

Odpovědět

Nemyslím si, že v tom křoví otáčel celou loď vzhůru nohama. :D

20