Nejvtipnější zápas kickboxuOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:178
Počet zobrazení:12 610

Už jsme tady měli pár zvířecích zápasů, ovšem v dnešní epizodě Ozzy Mana se o holý život poperou ti nejděsivější tvorové, kickboxeři z Thajska.

Přepis titulků

Kickbox je v Thajsku jako doma. A mrkejte na ty vytříbené chvaty. Tady přichází levý, ne, pravý kop z otočky. Týpek v červeném má trable se zrakem. Rozhodčí na něj řve: "Tak co? Zvedáš se?" "Nebo tu budeš ležet? Chceš jít domů?" Týpek v červeném říká: "Ne, jsem v poho, jdem se prát." Rozhodčí to schytá, moc ho to nesere. Modrásek mu dává ránu za ránou.

Červeňák používá taktiku, kdy prostě vstřebává teplo. Ale ne, nevidí ani hovno. Po 53. ráně si řekne: "Tak jo! Vím přesně, kde jsi!" "Jsi přímo přede mnou, jdu si pro tebe, čuramedáne." Totální uzemnění. "Zkus vstát." A taky že jo, hned se zvedne a snaží se o kop, Červeňák ale použije nějaký šestý smysl.

Tady se chystá na další ránu a rozhodčí je zase na zemi. Myslím si, že všichni tři teď trpí otřesem mozku, ale nemají o tom ani tucha. A tady přichází knockout, kurva! Tak už odtamtud toho rozhodčího dostaňte! Červeňák konečně trochu hýbe rukama, a taky se z něj náhle stává Neo z Matrixu. Rozhodčí musí tuto nadpřirozenou událost zastavit. Mrkejte na toho armádního generála, tihle zmetci jsou fakt šáhlí. Modrásek se pokouší o pořádný zakončovací chvat.

Ne, to není on. Ale teď vážně, ten rozhodčí je totálně na sračky. Ani nemůže chodit rovně, ale líbí se mi jeho pracovní nasazení. Takže bych ho ohodnotil 10/10. Hošani už jsou unavení. "Pádluj z mého zkurveného ringu!" Ještě mu kopne do kebule: "A už se nevracej!" Ale on se stejně vrátí a dav je u vytržení, že mohou být svědky souboje těchto dvou titánů.

Tý jo, to byl masivní skok. Červeňák mu ale zase uhnul. Tak to vypadá, že je zápas u konce, hlavně proto, že už toho mají všichni dost. Rozhodčí si řekne, že je čas na pár kliků, zápas končí propagací míru a lásky. Vážně jste si nemohli přát lepší vyvrcholení v Bangkoku. No vlastně je to lež, ale víte, co myslím. Fakt nevím, kdo vyhrál. Myslím, že ten rozhodčí.

A všichni se mu klaní, takže je to jasný. Budeme se na vás těšit příště u pořadu Kickboxeři, kteří mají v pejči.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář