Pouliční soubojOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:108
Počet zobrazení:5 302

Dnes se utkají dvě legendy pouličních zápasů. Na tento dlouho očekávaný souboj se lidé přijeli podívat lidé z celého světa. Nebo že by bylo všechno jinak?

Poznámky:
Conor McGregor a Khabib Nurmagomedov
oba se věnují smíšeným bojovým uměním
Haduken
jedná se o schopnost ze hry Street Fighter

Přepis titulků

Vítejte u dnešního skvělého souboje na Zemi. To bylo teda parádní promáchnutí. To bylo stejně rychlé jako rána Bruce Leeho. Porotci z toho dostali záchvat smíchu. Nevím, proč jim přijde smrtící rána vtipná. Modrá košile říká: "Tenhle týpek si myslí, že smrtící rána je vtipná." Majitelka restaurace mu říká: "Dost bylo keců, jdi tam a dej mu klepec." Zdá se, že jim zaplatila za poskytnutí zábavy.

Možná má tento souboj propagovat restauraci, fakt nevím, marketing je v dnešní době divnej. Farmářské triko je pořádně nabuzenej. Je připraven na velký zápas. Nuď se připravuje na souboj, nebo ve své hlavě slyší Bee Gees. Myslím si, že si jen procvičuje klasický tanec Bee Gees, pokud to tak je, je fakt talentovaný, jde mu to skvěle. Konečně jdeme do druhého kola.

Přestávky jsou delší než samotná kola. Tady projíždí Tour de France. Farmářské triko popadl židli a položil ji bokem. Už jsem myslel, že ji hodí. Je to od něj neskutečně šlechetné, že pomáhá restauraci. Nebyla to jeho povinnost. Co se to děje na druhé straně... Svatá prostato! Týpek tady vyvolává svou sílu Čchi. Chystá se na doručení další smrtící rány.

Odkud to přijde? Je velice nepředvídatelný. Možná to bude ohnivá koule, no tak. Prostě řekni haduken, řekni haduken a myslím, že vyhraješ. Ne, tenhle to neřekne, jen mrhá naším časem. Tohle je sračka, oni nevědí, jaké čudlíky mačkat. Prostě nevědí, jaké je tlačítko pro útok. Připomínají mi pár intoxikovaných čulibrků, čím víc se na ně dívám.

Celé to video jsem špatně odhadl, prostě jsem se spletl. Myslel jsem si, že to bude dobré jako Conor a Khabib, ale je to na hovno. Nemají žádné schopnosti ani dovednosti, jsou prostě jen ožralí. Komentuju video ožralých čulibrků, kteří dělají úplný hovno. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je jak v Mortal Combat

80

Odpovědět

genialne......by to bolo ,bez toho komentaru

28

Odpovědět

Sqělý mač :D Lepší než jednání sněmovny o sirotcích :D

83

Odpovědět

Tak tohle jsem si pustil dvakrát – úžasné.
Člověk, to zní hrdě.

80