Bitka v parlamentuOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:82
Počet zobrazení:5 256

S Ozzy Manem se dnes podíváme do srílanského parlamentu, kde se věci řeší velice přímočaře. Někdo by si ještě mohl vzpomenout na "podobnou situaci" v české politice (Facka pana Macka).

Mosh pit – taneční styl, kdy do sebe skupina lidí začne nekontrolovaně narážet (většinou k tomu dochází na koncertech tvrdší metalové muziky)

Přepis titulků

Vítejte u srílanského parlamentu, navenek vypadá celkem klidně, ale uvnitř je to kolotoč sraček. Tenhle říká: "Můj kámoš by měl být premiér." Všichni se ale domnívají, že znají lepšího člověka na pozici premiéra. Teď se z toho stává klasický mosh pit z devadesátek. Někteří lidi chtějí kapelu poslouchat v klidu, jiní chtějí začít řvát, strhnout ze sebe triko a začít narážet do ostatních.

Týpek v obleku zaujal karate postoj. Je připraven ukázat své Jet Li schopnosti. Křičí: "Jen pojď blíž, pojď blíž, ty honibrku." "Nech toho," říká tenhle týpek, "já viděl všechny Khabibovy zápasy v UFC, sundám tě na zem a už se z mého sevření nedostaneš." Zdola někdo hodil koš na předsedajícího. Někdo tomu muži zařiďte smlouvu v NBA. Tady tenhle týpek je jak vystřižený ze Skyrimu, má svou obouruční zbraň, ten věděl, že to bude těžký den.

Tenhle týpek chce vyzvat vítěze na souboj, křičí: "Já bych měl být šampion, dejte mi šanci si sáhnout na titul." Předsedající tak nějak přestal vnímat, co se děje, nasadil si sluchátka a nejspíš poslouchá zápas kriketu. No jako nic si z toho nedělej, Srí Lanko. My premiéry střídáme v jednom kuse. Měli jsme tuhle pičku, která chvíli vládla, pak zničehonic vedla naši zem tahle pička, ale jeho strana rozhodla, že tahle pička by měla být u kormidla, takže taky nemáme tucha, co se děje.

Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

I my máme svého speciálního premiéra :D

90

Odpovědět

„Nikdy neodstúpim, nikdy! Nech si to všetci zapamätajú. Nikdy. Ak budem odvolaný, fajn. Skvelá akcia hodná rozviedky. Možno zahraničnej, možno českej.“ :D

10