Krávy vs. želvaOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:263
Počet zobrazení:9 236

"Jednoho dne přijdou kameny s dlouhými krky a zaberou naše farmy." Tak zní proroctví, které se nyní šíří mezi kravami po všech farmách, krávy zachvacuje panika a nikdo neví, co bude dál. Náš reportér Ozzy Man je na místě a popíše nám situaci v jedné z ohrad.

Přepis titulků

Máme tady krávy, které prozkoumávají neobvyklý předmět. Bílá kráva si říká: "Je to šutr, meteorit, možná koňské hovno..." "Se to kurva pohlo!" "Tohle je invaze! Máme v ohradě narušitele, dámy a pánové." Šedá kráva teď šeptá té hnědé: "Věděla jsem, že tenhle den přijde." "Je to zasrané proroctví, přijdou kameny s dlouhými krky a zaberou naše farmy." Všichni řeknou: "Drž sakra hubu!" Ale ona stále šíří propagandu o konci světa.

Snaží se jim prodat svou knihu. "Tamhle jde Shirley. Hej, Shirley, můžeš drbnout do toho šutru?" Ona řekne: "Naserte si, mizím do protiatomového krytu." Abyste mohli po staré Shirley něco chtít, museli byste si pořádně přivstat. Hnědá kráva teď ucítila nějaké paranormální aktivity. Kurňa, tady přichází děcko. Říká: "Co to s vámi je, vy staří srabi?" "Je to jen šutr nebo meteorit, možná koňské hovno."

"Kurva, chtělo mi to dát facana!" Ta želva vyhrála, krávy křičí: "Zachraň se, kdo můžeš!" "Zdrhejte! Dostaňte se na shromažďovací stanoviště." "Tohle není cvičení. Utíkejte v klidu a nepanikařte, prosím." "Ohrada byla napadena." Tady je policejní nákres želvy, ukazující jak by asi mohla vypadat dnes. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jo tuhle jsem měl, jsou to svině a koušou :D

110

Odpovědět

náká agresivní želva

40