Nejlepší pářící rituálOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:120
Počet zobrazení:5 731
V dnešním díle se Ozzy Man zaměřil na zajímavý pářící rituál, od kterého se lidé mají co učit. Video pochází z nového seriálu Netflixu Our Planet a na VideaČesky máme přeloženu i původní verzi s komentářem Davida Attenborougha.

Přepis titulků

"Tady je ale bordel, už mě nebaví žít jak v chlívku, vypadám snad jak prase? Ne, není na mně zhola nic prasečího. Lidé mě inspirovali. #UkliďmeSvět Tak se do té hromady sraček dám. Je jedno, kdo to tady zabordelil, má nová filosofie je, že jsme v tom společně.

Takže přestanu pyskovat a postarám se o tenhle křák. Pokud se ukáže, že dámy přitahuje má ohleduplnost k prostředí, tak ať. Kvůli tomu to nedělám, vagínu beru jako bonus. O tohle by někdo mohl zakopnout, je to bezpečnostní riziko. Sakra, teď přemýšlím jen o vagíně. To jsem nechtěl, dělám to pro lidi a pro planetu. Kdo odhodil ten list? Někdo tady trousí odpad. To fakt není vtipný.

Rád dnes po všech uklidím, ale zítra už byste měli dospět. Tohle je dobrý, vypadá to skvěle. Jsou tu kolem nějaké ženské?" "Ahoj. Čauky. No páni, tak čisto." "No jo, to nic, měl jsem trochu volného času a tohle bylo správné."

"Samozřejmě, podívám se zblízka." "Vem si židli na balkón." - "Díky." - "Nemáš zač." "Máš nějaké jméno?" "Pardon, jmenuji se Peťula." "Peťula, moc pěkné jméno, rád tě poznávám." - "Jak se jmenuješ ty?" - "Kevin." "Jsem sir Kevin a teď ti zatancuju."

"Hustý." "No to teda, tady máme klasické vrtění hlavou. Chyť svůj rytmus, kupředu, cíl už máme v dohledu." "Ten film žeru." "Úkrok, úkrok, úkrok, zhoupnutí, skok zpět. Můžu vrtět hlavou a zároveň se točit jak frisbee." "To je neskutečné, fakt že jo." "Díky, mylady.

Žluté oko, rozevření. Hážu vlasama dopředu dozadu, hážu vlasama dopředu dozadu. Jde mi to skvěle. Šup, šupity šup, pořádně." "Švihej s nima tvrději, rychleji, vyšvihej z nich duši." "Dyť jo, jedu na maximální rychlost." "Vem si mě hned teď." "Dej mi minutu, asi to vypadá improvizovaně, ale je to choreografie, chci ji dokončit.

Fakt se vyplatí počkat, teď jsem jako kobra. Tenhle pohyb jsem se naučil od kober v savaně. Plynulý. Přesný. Smrtící. Roky jsem je studoval." "Jen nemluv o svém vzdělání." "Světelná show, vidělas to? Dívala ses?

Tohle je vyvrcholení před vyvrcholením. Světelná show." "Ani nemáš tušení, jak moc jsem připravena na šuk, přestaň se předvádět." "Kevine, jsou tvé narozky, pořádně to oslavíme." - "Dost už." - "No dobrá, už jen pár pohybů." "A já tě chtěla za přítele." "Světelná show." "Talentovaný a ohleduplný k přírodě, ale vůbec mě neposloucháš." "Už jsem ti to říkal, mám choreografii, kterou musím dokončit.

Už je to skoro hotové, světelná show. Už jdu na to." "Konečně." "Už jsem." - "Já taky..." - "Tak čus." "Já už byla tak před minutou." Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Předehra slušná, ten quick pich už moc ne

10

Odpovědět

Masterpiece .
Btw Jens je ču**k

110