PandyOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:6 277

Někteří lidé by si mohli říct: "Proč zachraňovat pandy, když celý den jen sedí a žerou bambus?" Odpovědí na tuto otázku je dnešní Ozzy Manovo video.

Přepis titulků

Některé ráno si musíte vzít den duševního zdraví a říct si: "Srát na to, dneska se budu dívat na pandí videa." Nechci se vzdělávat, nechci jít do práce, prostě se jen chci zasmát hloupým pandám. Líbí se mi, že pandy se nebojí riskovat, tahle panda udělá nindža kotoul od chovatelů a říká: "Jděte do řiti, chci vědět, co je na dně téhle škarpy, je to mé právo. Je to mé pandí právo, tak pusťte mé tlapy." A už letí, křičí: "Svobodu!"

jako William Wallace. A sakra, nikam to nevede, je to slepá ulička. Tahle panda je jako Bear Grylls. Podařilo se mu vyšplhat na strom, takže si tam může dát skobu. Fakt chytrá panda, tak ne, beru to zpět, je to zasranej debžo. Proč seděl na tak tenké větvi? Všichni lidé se mu smějí a točí si ho. Říká: "No jo, jen se smějte. Viděl jsem Planetu opic, pandy to taky dokážou, pěkně vás rozjebem. Na to vemte jed."

Ale je možné, že nás zničí, mrkejte na tuhle, jak urvala sněhulákovi hlavu. Nejsou to žádné sralbotky, vědí, jak se prát, když jde do tuhého. Tahle říká: "Dej mi tu zasranou bundu, sebral jsi mi les, tak naval bundu, to je dohoda. Tak tohle je super bunda." Tenhle pán se snaží oddělit pandy, ale pandy říkají: "Přestaňte nás oddělovat." Podařilo se jim sundat mu botu, ty pandy jsou jako Arnie v Terminátorovi 2: "Potřebuju tvé oblečení, boty a tvou zasranou motorku."

Sice si s těch malých nemotorných bastardů dělám srandu, ale bez nich by byl svět... Právě udělala salto vzad. Tahle panda by se možná dostala do čínského olympijského týmu. Jak už jsem říkal, bez nich by byl svět pěkně na hovno. Kurva jo, pandy, kurva jo. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Má pravdu ten chlapec. Bez pand by byl svět pěkně na hovno.

51