Zvířata na káryOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:5 958

Není tajemstvím, že africká zvířata mají největší problémy s alkoholismem, problém se snaží řešit tamní úřady, které zakládají pomocné skupiny AA-AA (Alcoholics Anonymous for African Animals)Ozzy Man si je tohoto problému také vědom a snaží se na něj upozornit po svém.

Přepis titulků

Mrkejte na ta africká zvířata, nemají žádný smysl života, budou jen sedět na stromě, škrábat se na koulích a pak půjdou spát. Jen se podívejte na tohohle zívajícího čulibrka. Je deset dopoledne a už by si šel zase schrupnout, to je k smíchu. Tihle hroši jsou jako turisti na Havaji, válející se pod deštníkem a čekající na koktejlovou hodinku. Opice jsou v klubu jako první a už do sebe kopou jednu marulu za druhou.

Ale za chvíli přicházejí sloni a říkají: "Hej, nechte nám taky něco, parchanti zasraný." Nikdo nepaří jako sloni, sloní pařbě se žádná jiná nevyrovná. Opice to moc dobře vědí, takže lezou dolů a přidávají se k těm alpám. Klub už praská ve švech. Všichni začínají tančit na Skrillexe. Tahle borka se potlouká kolem a snaží se najít svou kámošku.

Ona křičí: "Jsem přímo tady, Tiffany, kurva drát, proč mi vždycky někam zdrhneš?" Chlapi se soustředí na své taneční pohyby, dělají jen ty nejlepší pro přilákání holek. Myslím si, že tenhle červík si určitě vrzne. Sloni jsou jediní, kteří do sebe ještě kopou panáky, ale nejsou zas tak drsní, jak si myslí, tenhle týpek hledá místo pro šavli. Teď přišli na parket vyhazovači, to je teda napínavé. Všichni se snaží tvářit střízlivě, soustředěně a co nejvíc normálně to jde.

Namyšlení machýrci jdou vpřed a chtějí se vyhazovačům vzepřít, ale ti si to neberou osobně, ti už takových machýrků viděli za život dost. Pro násilí není dnes večer důvod. Tahle borka našla kluka, který se jí líbí, a už mu hudruje pelikána. To je od ní velkorysé a jejich láska vzplane žárem tisíců sluncí. Jejich kamarádi kolabují osaměním. Později v noci vyhazovači zjistili, že už všichni odpadli. Tenhle týpek říká: "Nepereme se, nikomu neubližujeme, nechte nás tady přespat a my hned ráno vypadnem."

To byla teda skvělá noc. Příští ráno nám slunce odhalí pozůstatky včerejší opice. Tiffany by si právě teď dala hemenex k snídani. Toby říká, že už to nikdy neudělá, Dazza si dopřává ranní sprchu. Je fakt skvělé být člověkem, my se takhle naštěstí nechováme. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kudlanku jste už překládali? Ozzy Man Reviews: Mantis vs Cat

10

Odpovědět

Škoda, že je to natočené na bramboru.

64

Odpovědět

To už tu je....

19

Odpovědět

Tak to tu bylo a zmizelo to. Sem se prece nezblaznil.

23

Odpovědět

Synonymum opice ke slovu kocovina tady pasuje dokonale! :D

261