Zvířata si pomáhajíOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:130
Počet zobrazení:7 122

Ozzy Man většinou komentuje zápasy mezi různými zvířaty, teď ale neměl náladu na nějaké krváky, tak se vrhl na videa z opačného soudku.

Přepis titulků

Vítejte u dílu, kde si zvířata pomáhají v pěkně debilních situacích. Tenhle leopard si pochutnává na antilopě, když náhle uteče kvůli paviánům. Říkají: "Nech Jill na pokoji, je to skvělá kámoška, debile." Jill zcela pochopitelně dostala panický záchvat, když se z ní málem stal Happy Meal, ale vypadá v cajku. Řekne díkec paviánům a odhopká stejným směrem jako leopard. Tahle vrána křičí: "Pomoc, pomoc, topím se."

Medvěd říká: "Proč s sebou nemáš žádné plavidlo?" A pak tu blbku vytáhne do bezpečí. Vrána omdlela nadšením, možná je i mrtvá. Ne, ne, říká: "Kurva piča u holiča, kde to jsem? A jo, jsem v medvědím výběhu. Nezachránil jsi mě, abys mě sežral později, nebo jo? Klidně mi to můžeš říct, já to unesu." Hroši jsou nedocenění hrdinové.

Ani si neuvědomují, když vypomáhají ostatním, tenhle poskytuje výletní místo pro želvy. Ty si teď říkají: "Kurňa, zemětřesení, zastav, chceme v klidu relaxovat." Hroch říká: "Pardon, nevěděl jsem, že se ze mě stala pevnina. Už se nepohnu, nebojte se, užijte si pobyt, rychlá wi-fi je za deset babek denně, snídaně dělám zdarma." Psík říká: "Chceš pomoct s čištěním zubů? Můžu odtamtud vyšpárat maso a kosti tvých nepřátel."

Lev říká: "Kurva jo, psíku, na oplátku ti pomůžu s blechami." Tohle je skvělý, vzájemně prospěšné přátelství. Tihle dva by měli společně vládnout zvířecí říši, včetně lidí. Sakra, tenhle čulibrk se dostal do mizérie. Všichni na břehu křičí: "Pusť ten zatracenej klacek." On ale odmítá pustit ten zatracenej klacek, myslí si, že byl hodnej, takže si tu zasranou věc zaslouží. Jeho kámoš mu říká: "Naval mi ten klacek."

A zakousne se do něj. Fakt nevím, jestli je to skutečná záchranná akce, nebo jen motivována touhou po klacku. Ať tak či onak, na náš zasranej svět je to dobrý výsledek. Tohle prasátko se zrovna vrací z trhu, když vtom uvidí uvízlou kozu. Prase ji postrčilo, koza říká: "Díkec, jaké máš teď plány? Nezajdeme na vajíčka se slaninou?" "To není vtipné," říká prase.

Samozřejmě, že jediný, kdo nikomu nepomůže, je klokan, sobeckej bastard. Lenochod říká: "Prosím, podej mi pomocnou tlapu, jsem lenochodí dobrodruh a chtěl bych dojít na vrchol této hory. Jen mi trochu pomoz, jen jemné postrčení, jen velmi malé postrčení. Klokan říká: "Ne, ne, ne, bude mnohem více uspokojující, když to zvládneš sám." Možná, že ten klokan nakonec fakt pomáhá. Ale lenochodovi to nějak nedochází a řve: "Vrať se zpátky, ty skákající mamrde." Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zvířata si pomáhají ... a lidi na to čumí a natáčejí to. :-)

91

Odpovědět

Hele a dost. Už to fakt přeháníte. Přijde mi jako kdybyste si z lidí normálně dělali p***l a sledovali kam až můžete zajít. "K***a p**a u holiča"? A to není jen tohle, zpozoroval jsem to u víc videí

137

Odpovědět

Co prosím přeháníme? Poměrně kreativní překlad nadávek, pro který je čeština celkem dobře vybavena? V originále zaznělo "f**k fuckity fuckeroo", což Roman dle mého přeložil velmi dobře a u korektury mě to pobavilo. Ale jen pro zajímavost, jak to tedy mělo být přeloženo "správně"? :-)

350

Odpovědět

+XardassRekl by jsem ze je to jenom rejpal. Na takovy muzete klidne hodit bobek:)

20

Odpovědět

+XardassK***a p**a u holiča :D :D :D rozsekalo, výborný šrapnel, nenech se znechutit takovýma sušenkama ;)

20

Odpovědět

Docela by me zajimalo co je moc. Zpusob prekladu? To ze se tu bezne obevuji vulgarismy? Konkretene u videii od Ozzyho to neni nic noveho ten nadava porad, ale vtipne trefne a z gracii. Kdyz sem napisu ze jsi .......(doplnte sami)
tak to nebude mit takovou zabavnou hodnotu jako video nahore, ale mozna ze to spis pochopis.

20

Odpovědět

Zdravím mohli by ste preložiť toto video ? je dĺhe ale všade píšu že to je jedno z najlepších videí s Muskom. Lebo naozaj sa tam rozhovorí.... Joe Rogan Experience #1169 - Elon Musk

40

Odpovědět

Ahoj, díky za tip, ale obávám se, že dvě a půl hodiny jsou prostě příliš moc...

81

Odpovědět

+XardassA Jarinin by sa ukomentoval do inej liečebne.

20