Leguán vs. hadiOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:120
Počet zobrazení:7 899

V dnešní epizodě Ozzy Mana bude bojovat malý leguán o holý život proti hadům

Přepis titulků

Máme tady mladého leguána, který jde do školy úplně sám. A tady máme partu hadů. Ten malej bastard měl jít jinou cestou. Ale není to poprvé, kdy je šikanován. "Nemůžu jít doleva, nade mnou je velký hovno. Jít doprava je taky blbost. Si tady jen sednu a ani se nehnu. Počkám, až se setmí, a pak se proplížím kolem jako malý ninja.

Sice to znamená, že zameškám den školy, ale za to se na mě mamka nemůže zlobit. Kurva, ono se mě to dotklo!" Mrkejte na ty slizké mrchy, vycházející z temnoty. Je to jako z nějaké noční můry. Mezitím leguán překonává rychlostní rekordy. Nemůžou ho chytit. Je jako ještěrčí Usain Bolt. Sviští kolem, ale pozor, tady si na něj počíhali!

Jděte do hajzlu, to ne. Zkorumpovaní politici, válka na východě, kratší série Hry o trůny a teď tahle sračka. Je to v poho. Jeho malé nožky zase makají přesčas. Potřeboval bych si dát šlofíka, jak ho tak pozoruju, asi odpadnu. Ale on je klidný jako bezhlavý rytíř, co jde na šibenici. Říká si: "Teď se musím držet rad Beara Gryllse. Musím se dostat někam nahoru, rozdělat oheň a pít vlastní chcanky.

Ahoj, Fiono, ty jsi šla taky za školu, supr." Jen táhněte, vy zasrané tkaničky, táhněte zpět do temnoty. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdyby někoho zajímalo, kam nejezdit na dovolenou, tak je to ostrov Fernandina (Galapágy).

http://www.bbcearth.com/modal/episode-one

71

Odpovědět

tahnete do hajzlu tkanicky od bot xD To je vul fakt :D

250

Odpovědět

trapaaaas, tento ozzy, humor level zakladna skola

325