Tučňáci vs. lanoOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:186
Počet zobrazení:9 308

Asi nikoho by nenapadlo považovat lano za svého úhlavního nepřítele, tihle tučňáci k tomu ale mají moc dobrý důvod. Podaří se jim lano překonat nebo je dovede k záhubě?

Zde najdete video bez komentáře: Penguin and a rope

A zde najdete odkaz na hudbu ve videu: Van Halen - Jump

Přepis titulků

Vítejte u dnešního souboje. Na jedné straně tu máme tučňáky a na straně druhé jejich úhlavního nepřítele, lano. Eddie jde první, nemá co ztratit, nemá ženu ani práci. A dokázal to, má spoustu odvahy, je to prostě top tučňák. Jde přímo do baru. I přes Eddieho odvahu zbytek čulibrků váhá. Prostě nedůvěřují této podivné síle.

Trish řekne: "Seru na to, já jdu." Lehce překročí nepřítele, ale když to vypadá, že je v bezpečí, lano ji chytne za nohu, už dobrý. Dobře ty, Trish. Nadechne se nové atmosféry, tím potvrzuje, že za lanem je kyslík. Filip je další na řadě, je plně odhodlaný a dává to bez problémů. Už jde taky do baru. Atmoška je ale zase napjatá, Ken předvádí nějaký válečný taneček.

Malej Ronny se to snaží přetlačit, a řeknu vám, že je celkem v řiti. Je to fakt fuška, už to chce vzdát. Chce jít domů, ale dokázal to! Když to dokáže Ronny, tak tihle velcí nemají žádnou výmluvu. Podívejte na ty dospělé, snaží se najít nějakou škvíru. Hledají čest urážející zkratku. Typičtí dospěláci. Ale Paul chce být čestný.

Má své svědomí, ale Kath mu vypálila rybník, ta už má chuť na Smirnoff. Ta se ale ponořila do pěkných sraček a je zase na dně s ostatníma. To by mohlo skupinu ochromit strachem. Kennymu už z toho hrabe, v hlavě mu zní Shia LaBeouf: "Udělej to!" A on to udělal, jako kouzelník, ani on z toho nechápe. Tučňáčí náboženství ho bude uctívat po staletí, za takové prolomení ledů. A už jdou všichni do baru.

Až na Kath, která odrazuje ostatní po vlastním neúspěchu. Můžeš prostě skočit! Skoč! Neboj se, skoč! Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Who would not want to get the valid credit card details available at http://ccnumbers.net online and you can look for valid cvv here.

00

Odpovědět

Prosím o více videí od Ozzyho. Člověk se pak na říši zvířat dokáže dívat zcela z jiného úhlu :D

142

Odpovědět

cista esencia trapnosti

139

Odpovědět

Mně spíš přijde trapný nedostatek originality vašich komentářů, jako psát to samé u každého videa, je fakt trapné. Navíc jsem se díval na váš profil a z deseti videí jste dal sedmi videím půl hvězdičky, jednomu videu tři a půl hvězdičky, jednomu čtyři a půl hvězdičky a poslednímu jste dal dokonce pět. Ozzy Man svou tvorbu kvůli vašim komentářům nezmění a já ho taky nepřestanu překládat, takže možná byste se vy mohl přestat na Ozzy Mana dívat, nebylo by to rozumné?

312

Odpovědět

+Roman1211mne pride dost trapne kritizovat komentar niekoho, komu sa video nepaci, zruste sekciu komentarov, alebo vymazavaj negativne, to by sa ti lubilo komousi, pozeram to len kvoli tomu, ci nebodaj u neho nenastal nejaky progres v vtipnosti, to mam ako davat kazdemu viedu 5 hviezdiciek aby si si pohonil ego?

132

Odpovědět

+V.M.VargaŽádný progres nebude, někomu se jeho humor líbí, někomu prostě ne a jak říkám, mně nevadí, že si někdo stěžuje, já těch pět hvězdiček po nikom nechci, ale konečně tady přestal spamovat pan Hovado, jak je to trapné a teď přijde nějaká jeho trapná reinkarnace a dělá úplně to samé.

151

Odpovědět

+Roman1211zadny progres nebude, inteligentnejsie komenty sa uz dat nedaju, bud rad, ze tu aspon niekto pise

022

Odpovědět

+V.M.Vargaradši žádné komentáře, než tyhle "komentáře" zakomplexovaného Hovada

131

Odpovědět

+Roman1211to som rad, ze si si vstupil do svedomia, sebakritiky nie je nikdy dost

020

Odpovědět

Zdá se mi to, nebo se tohle video objevilo na webu až dnes? Jestli ne, tak nechápu, jak jsem si ho nevšiml :D.

101

Odpovědět

Tak už aspoň víme, kdo nám tady hackuje web. :D

31

Odpovědět

To video je reupload, jiz tady bylo v minulosti.

10

Odpovědět

Taky mám pocit, že už jsem ho cca před týdnem viděl. Asi chyba v Matrixu... ;)

00

Odpovědět

Tak já ho teda nabonzuju... :-D Xardassovi omylem video v den, kdy ho plánoval, uniklo na web a chvíli mu trvalo, než si toho všiml a přeplánoval ho na dnešek, kdy mělo jít na web. ;-)

20

Odpovědět

+BugHer0A já se tomu bonzování zkoušel vyhnout. Xardassi, snažil jsem se :D

00

Odpovědět

+BugHer0No já si myslel, že to bude něco takovýho, stihnul jsem tu napsat jeden comment a pak to video zmizelo :D. Tak jsem měl holt menší náhled do budoucnosti ;)

20

Odpovědět

+TiriarTy bláho, taková bonzárna tady :D Jsem zvažoval, jestli se nabonzovat sám, pak to tady Roman zahrál krásně do autu... A nakonec přijde sám pan BugHer0 a všechno to spláchne do záchodu :D

30