Nezdary z posilkyOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:82
Počet zobrazení:7 910
Většina lidí v posilovně zlepšuje svou postavu, najdou se ale i tací, kteří v ní zlepšují svou představivost.

Přepis titulků

Hned ze začátku říkám, že si nechci z lidí dělat srandu, protože chodí do posilky. Chci se z těchto videí učit, protože tam začnu chodit. Tady můžeme vidět, že rozcvička je velmi důležitá. Taky jsem se sám naučil pár chvatů kung fu, takže tohle zvládnu.

A už jde přímo na věc, nemůžete přece celý den strávit rozcvičkou, ne? Dřív nebo později musíte začít makat, začít makat... pořádně. Tohle vypadá jako skvělý cvik. V posilce musíte znát své limity. Samozřejmě musíte překonávat hranice, ale bez limitů můžete skončit rozdrcen, rozmáčknut, natažen a v prdeli s nervama.

Když na to půjdete zostra moc brzy, nářadí vás za to potrestá. Já se raději vyhýbám všem držkopádům. I když tomuhle týpkovi se to očividně líbilo. Řekl bych, že posilování je jako láska, není kam spěchat. Nejdřív pozorujte lidi kolem vás.

sledujte, co dělají dobře, co dělají špatně. Možná neexistuje dobrý nebo špatný způsob. Buďte sami sebou. Ale nebuďte sami sebou až moc. moc lidí tohle nechce vidět, ale jako buďte sami sebou. Nesmějte se kamarádům. Když je vidíte tvrdě makat a začnete se jim smát, zničíte jejich sebedůvěru, tak se nesmějte.

Ale nezapomeňte se bavit. Když chcete být Spider-Man, tak kurňa trénujte jako Spider-Man. Je to slavný hrdina a je mnohem dražší být jako Iron Man. Prostě předstírejte, že nářadí v posilce je budova a vy na ni můžete vylézt. Když někdo řekne: "Vždyť ten stroj nepoužíváte správně," řekněte jim, ať si vyserou oko.

Pravděpodobně žárlí, protože jste parádní Spider-Man. A kdo ví? Cviky, které sami vymyslíte, se můžou stát revolučními. Všechno vypadá extrémně na piču, když se to dělá poprvé, ale pak se to chytne a všichni to začnou kopírovat. Někdy. Možná. Nebo ne.

Stačí, když pořádně rozpumpujete krev, na tom jediném záleží, to je to jediné, na čem záleží. Rád sleduju tenhle cvik. Vypadá to, že by mohl pomoct milionům čulibrků získat parádní tělo do plavek. Fitnessáci vždycky říkají, že k hubnutí neexistují zkratky, ale tohle je podle mě rozhodně zkratka.

Nemyslím si, že bych dokázal tohle. Rovnou říkám, že tohle si můžu škrtnout. Taky se mi vůbec nelíbí představa, že bych cítil vlastní řiťku. Není to moc lákavé, ne, ne. Tohle je moje gusto, musím mrknout na víc videí o tomto. Je to jako jedna z těch atrakcí, které jsou v nákupácích. Vhodíte dvacku a jedete dokola a dokola.

Prča. Tohle je inspirující. Rád bych se dostal do fáze, kdy budu moct zvedat ženy. Možná ne jako tenhle týpek, spíš jako legenda Eddie Hall. Pomalu, stabilně, klidně, borky si to musí užívat.

Ví, že jsou v dobrých rukou, a pak je pěkně položíte. Pak si všichni zajdou do hospody na jedno. Držte se dál od těchto míčů, nikdy to nedopadne dobře. Nikdy jsem neviděl video, kde by někomu pomáhaly být zdravější. Možná že tenhle pes to dělá správně, už jen v posilce být je dostačující. Nemusíte se totálně zpotit a unavit se.

už jen být v tom prostředí vám zlepší náladu. Nejtěžší je tam vůbec přijít, takže pokud zvládnete to, tak budete fakt dobří. Teda podle mě. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:50. Všechno vypadá extrémně na pi*u, ale pak se to chytne... To je TOP cvik, ten mě dostal! :D

22

Odpovědět

ako vzdy trapne

029

Odpovědět

tak na to nekoukej když se ti to nelibi

62

Odpovědět

+kubikani som to nekoukal

010

Odpovědět

Díky za Ozzyho. Vždycky mě dokáže spolehlivě se od srdce nahlas zasmát... jako KDYSI Conan.

Nešlo by přeložit i nějakou jinou jeho tvorbu? Nebo ta už nestojí za nic?

86