Nezdary z posilky 2Ozzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:86
Počet zobrazení:6 320
Opět se s Ozzy Manem vracíme do posilovny, která většině lidí na planetě přináší jen bolest a utrpení.

Přepis titulků

Dámy a pánové, budu k vám upřimný. Posilka se vás snaží zabít. Tady je bench-press, který chce zabít mladého muže. Činka mu říká: " Užíváš si tlukot srdce? A co tvoje orgány? Asi je rozdrtím." Zbytek nechcete vidět. Tahle borka si myslí, že čince ukáže, kdo je tu pánem, myslela špatně. Byla přišpendlena k zemi a dala by si pořádný škopek.

Dohled vám může pomoct ochránit vás před nástrahami posilky. Vyberte si někoho, s kým jste si intimně blízcí. Někoho, kdo se nebojí proniknout do vaší osobní zpocené zóny. Tihle chlápci jsou navzájem ve svých zónách. Parádní způsob, jak přechcat nářadí v posilce, parádní týmová práce. Představte si ten smrad, nebo radši ne. Ale ne, posilka vrací úder. Povaha opičí dráhy je jasná.

Týpek v modrém triku je ve smrtelném sevření. Jeho kámoš se směje, protože vůbec neví, jak může být cvičení špatné. Už se dusí. Omdlévá. Řízek z rotopedu mu přispěchá na pomoc. Už je asi pozdě. Visí tam jak hadrová panenka. Tak ne, směje se.

Myslí si, že skoro umřít je prča. Jeho triko ale padlo za vlast. To je jedna duše, kterou si posilka vzala. Mysleli jste, že to byl ojedinělý případ? Nebyl. Tady je další posilovací mašina, která používá stejnou škrticí taktiku, je v piči. Tohle je jak vystřižené z filmu Stáhni mě do pekla. V podlaze se objevila trhlina a posilka tu borku za chvíli pohltí.

Je to skoro jako "podlaha je láva". Musí se přitahovat, aby přežila. Tohle je děsivé. Nářadí i podlaha se spojily, aby jí daly na držku. Tohle vypadá jednoduše, hod kladivem. Zahřejete se, roztočíte to, uděláte kolo kolo mlýnský a pustíte. No a co když vás nepustí to kladivo?

Tak na to kurňa nepomyslel, co? Některé posilky jsou brutálnější než jiné, nechtějí vás jen zabít, chtějí, abyste pocítili tu bolest a mučení a zácpu na druhý den. Je v deliriu. Už jí z toho hráblo. Jako jo, má břišáky, ale stálo to za to?

Stálo to za to? Myslím, že já i mí fanoušci známe odpověď. Běžecký pás je nejhorší. Nemá slitování, klidně zničehonic zvedne rychlost malým důchodkyním a pak je nechá dopadnout na ksicht. Prostě zůstaňte u jednoduchých věcí jak tenhle chlápek, bez rizika. Vlastně tu máme i vzácné záběry člověka, který vraždí posilovnu. Zlomil tu činku vejpůl, použil sílu svých ramen, krku a vousů. Bruce Willis se může ve filmu Vyvolený jít zahrabat.

Tohle je nejsilnější týpek na světě. Našli jsme ho. Je silnější než můj otec, taky má sportovního ducha a soucit. Snaží se dostat činku zpět na místo. Nech to tak, kámo. Jen ji nech na zemi s vnitřnostmi venku. Posilka 10 000 000 : Lidi 1. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jo jo, leden se blíží :D

50