Opilecká olympiádaOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:161
Počet zobrazení:8 060

Dnes nás Ozzy Man vezme na první ročník Ožralympiády, která se odehrála v roce 2010 v Estonsku.

Přepis titulků

Tři, dva, jedna, zazněla píšťala a sportovci jdou rovnou k minibaru. Je celkem chladný den, takže se musejí ohřát, než půjdou plavat. Všichni začínají velice sebejistě. Tenhle magor pije přímo z láhve. A tenhle taky. Střízlivci to žerou. Chlastačka před závodem začala parádně. Můžete si vsadit, kdo asi jako první hodí šavli.

Tenhle týpek do sebe kopl svou láhev vodky a rychle to zajídá nakládačkou. Někdo doneste tomuhle týpkovi burger, je totálně v hajzlu. A máme tady držkopád, ten vůbec neví, kde je. Tenhle týpek si vždy udrží svou úroveň, vůbec nezáleží, jak moc se opije, stejně jako můj strýček Terry. Teď přichází samotný závod a vypadá to, že tenhle blb omdlel. Ne, jen potřeboval rychlý restart. Ostatní sebou musí hodit.

Ale né, první oběť, ten už nikam nepůjde, diváci na něj křičí všelijaké sračky. Zpět k bazénu, kde je to napínavé jako kšandy. Tenhle se zapíše do dějin. Čulibrk v červené čapce v sobě objevil skrytého Michaela Phelpse. Spíš ale vypadá jako já, když se dostávám na parket, jakmile začne hrát nějaká pecka. Ale né, to je katastrofa! Nejspíš zástava srdce. Poslední ožrala míří pro zlato získává ho.

Někdo doneste tomu muži kebab, aspoň dvojitej. Totálně zničil své protivníky. A mrkejte na jeho rodiče, jsou tak pyšní. To je jeho brácha. A jako správný hrdina nemá čas na žádné ceny a ceremonie. Jen řekne: "Seru vám na kytky, kde je tady nějaká párty?" Chci se sejít s kundama a mít s nima konverzace o hovně. "Kde mám sakra kalhoty?"

A už je odtamtud pryč. Nejspíš se jedná o motoristickou část závodu. Uvidíme, jak se mu bude dařit na první zatáčce. Ne, je totálně zpraženej, to byl nápad o hovně. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

odpad, neskutocne co ludia povazuju za vtipne

916

Odpovědět

Take nechapu jak muze nekomu neco prijit vtipne ... vzdyt vtipne je to pouze tehdy kdyz se smeju ja

181

Odpovědět

Že by se nám reinkarnoval pan Hovado? :D

40

Odpovědět

+Leonard Nimoyto bol iny pan, legenda

03

Odpovědět

Ne tak dobré jako to původní video. Asi proto, že to prostě komentář nepotřebuje...

67

Odpovědět

Dobrej vtípek. Hodně se mi líbilo: Kurva kde je tady nějaká párty? Chci se sejít s Kun...ama, a mít s nima konverzaci o hovně. Ze života jak když vystříhneš. :D

222