Špatní řidičiOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:6 616

Ozzy Man natočil video o nejhloupějších řidičích, které na silnici můžeme potkat, jen zbývá doufat, že se to nestane.

Přepis titulků

Máme tu kruhový objezd a taky auto, které letí nad ním. No to mě poser, asi neví, jak se jezdí na kruháči, měl zapnout blinkr. Měli byste signalizovat, kam jedete, aby to věděli i ostatní řidiči. Tohle je fakt na hovno využití kruháče, pokud zrovna nehrajete San Francisco Rush a nesnažíte se o nějaký supr peckovní trik, pak je to v pořádku a fakt parádní řízení. Tady je týpek, co si říká: "Sakra, zapomněl jsem si telefon, radši to tady otočím."

A to auto převrátil. To byla pěkně zprasená otočka. Tenhle bohatýr si říká: "Můžu si dovolit suprkáru." Řízl tu zatáčku moc rychle a říká si: "Kurva, rozjebal jsem si suprkáru." Tenhle rošťák dělá donuty v obydlené oblasti. Typická aktivita rošťáků, teď ale toho Mustanga prohání až moc a napálil do stromu. Jeho holka se ptá: "Jsi v poho? Jsi v poho? Jsi v poho?" On na to: "Ale jo, cajk."

Pořád se ptá: "Jsi v pohodě?" Znáte to, když se vás někdo furt ptá a vám dojde, že nejste v poho? To se stalo i jemu. "Jaký to skvělý den na jízdu s mou širokou motorkou po úzké cestičce podél vodní plochy, do prdele práce, zase jsem skončil na lodi." "Jaký to skvělý den na cestu na letiště, do prdele práce, zase jsem skončil na ranveji."

Tohle chování mě pěkně žere, zmrd si myslí, že je lepší než ostatní. Myslí si, že je chytřejší, ale právě uvízl, vyser si oko. Hele, nějaký idiot jede za ním. Proč idioti následují idioty? To je jedno, můj spánek to nijak nenarušuje, kolona už se rozjela. Tak tohle je těsný jak kšandy, ten kamioňák si fakt myslí, že to zvládne. Bohužel ale zahákl Hondu naprosto bezchybně. Gratulujeme, právě jste vyhrál zbrusu nový sedan. Osoba v autě si říká: "Kurva, musím do práce, zastav, jedu do práce.

Nechci být vezen přes půlku země, do píči." Máme tady dalšího blba v suprkáře, co s nima, prostě je nechte pojít. Žádná morální povinnost k zastavení tu není, prostě pokračuj v jízdě domů. Borky říkají: "Auto je skvělé místo pro taneční kreace, pro zazpívání si písniček, vlastně ani není třeba držet volant, to auto jede samo." Né no, ještě nejsme tak daleko v technice. Nebudu řešit, kdo je v téhle situaci v právu a kdo ne, tahle situace se vlastně změnila tak, že teď jsou všichni za čuramedány.

Už je to dobrý, prostě ho objeď, no páni, jaká je šance, že se tohle stane? To je v hajzlu. Tak tohle video je snad nejvíc znepokojující ze všech. Tihle dospěláci hrajou kámen, nůžky, papír, jako by jim byly tři roky... Dělám si prdel, bylo to boží. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

asi nejvtipnejsi ozzy :D

22

Odpovědět

cim dal trapnejsie, malo byt tam byt upozrnenie, ze cielovou skupinou tychto ,,klenotov,, je publikum, pod 6 rokov

515

Odpovědět

keď ťa to nebaví tak to nepozeraj. Nekaz si deň.

131

Odpovědět

+Phak iunekazim, video som nevidel, len hejtujem

19

Odpovědět

+v m vargaTak hlavně, že se cítíš dobře.

21

Odpovědět

+Jolandadiky pane cantone, byl ste skvely cutalista

14

Odpovědět

Aááá super, Volomrd se vrátil. Už nám konečně sdělíš tu historku, jak jsi přišel k této přezdívce???

01

Odpovědět

+Otázka na tělo:voptej se pana tatu

01

Odpovědět

+v m vargaCo? On ti tak začal říkat tvůj táta? Tě načapal někde u nějakého vola?

11

Odpovědět

+Otázka na tělo:ne tvuj, pasec volu a tebe

01

Odpovědět

+v m vargaMůj táta? Tak tedy nějaký tvůj strejda.... Takže nakonec jsme z tebe dostali, že jsi Volomrd, protože jsi dělal nějakému strejdovi malého volečka?

01

Odpovědět

+Otázka na tělo:takze sme rodina , nadhera

10

Odpovědět

+v m vargaRodina? To ale asi ne, to bude nějaká mýlka. Já v příbuzenstvu volomrdy fakt nemám...

02

Odpovědět

+Otázka na tělo:ale bratu, co sme si to sme si, za rodinu sa nehanbi, aj ked si odisiel do ciech, furt si madar

00

Odpovědět

+v m vargaSome say you are emotionally injured, and you hide your traumas behind enforcing your communication with others. All we know is you are called the Volomrd.

00

Odpovědět

Odpovědět

+v m vargaSome say you are a little bit gayish. All we know is you are called the Volomrd.

01

Odpovědět

+Otázka na tělo:nooo, nooo jou mamma ist it, ju getit, rajt

00

Odpovědět

Kámen by měl vyhrát vždycky. Vždyť jak silný by musel být papír, aby porazil kámen, ale zároveň mohl být přeříznut nůžkami? Chtělo by to přidat další element. Třeba Spocka... :-)
Díky za video!

412