Rusko-české únikyOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:5 874

Ozzy Man tentokrát okomentuje dva pokusy o únik, o kterých si myslel, že jsou z Ruska. Nakonec se ale ukázalo, že druhý únik byl natočen v Sušici v Plzeňském kraji. Přečíst si o něm můžete zde. A novinky z dubna zde.

Přepis titulků

Vítejte zpátky v Rusku, máme tu zločince: Proč nemůžu ven? Hlava se mně sem očividně vejde. Tak ne, ale víte, co jo? Pravá noha, jó, tetelí se ve slávě svobody. Dobrý, tak zpátky, copak máme tady? Klasickej podhled, je nedobytnej? Strážník odpovídá: Jo, chrání ho hi-techové silové pole Wakandy?

Pěkně kecal a on to věděl, fakt je to klasickej podhled. Nevím, proč to přiblížili. A je tu flákanec a ještě jeden! Těžko říct, jestli někdo má nějakej plán. Držím ho za nohu, pojďte rychle! Vemte lano nebo kouli na řetězu, cokoliv, co ho udrží dole! Bába policajtka mačká na tlačítko a tato na to sere a jde domů.

Nevím, na co to tlačítko je, zmáčkla ho několikrát. To tlačítko nějak sundalo zločinci kalhoty! Je bez kalhot, jenom nohy v ponožkách. Vypadá teď dost bezbranně. Tohle je civilista? Dostal se dovnitř a směje se jim nebo jenom nemá službu a vrátil se pro jídlo do ledničky. Další mřížka ze stropu je dole a další, ale to je fuk, kupujou se po deseti, jsou levný.

Tohle je teploměr? Jo, tak ho s ním praští. Zločinec si chce podat ruce? Chce blbý příměří? Nevím, nevím, tenhle strážník nemá rád nepořádek na pracovišti a uklízí. To mě poser, zločinec se zasek! Bez kalhot, bez bot, zaseklej v boxu. Někdo fakt vede bizarní život.

„Nasaď si kalhoty,“ říká pořádkumilovný strážník. To je férovej požadavek. Mezitím na benzínce se snaží dva policajti zatknout týpka, co nepodlíhá panice, je ho celkem kus. Ví, že když ovládne dech, udrží sebe i řídítka své čtyřkolky, dostane se z toho.

Už stojí! Tohle je fakt tanec. Ploužák! V mnoha směrech romantický interpretační tanec, představující příběh morálky a zkoumání složité provázanosti mezi zákonem a podsvětím. U toho videa se toho ještě dost naučím! Tahání za nohy je opakující se motiv. Ale jen proto, že je ten týpek super silnej, nemusí být cool, děcka.

Jestli jste se do téhle situace dostali, je slušná šance, že jste v prdeli. Anebo je to správňák? A jestli se nedostane na čtyřkolku, nemůže zachránit svět. Možná tohle video uniklo z natáčení Mission Impossible 7. Je to Tom Cruise!

Nemyslím si. Už si sedl a policajtům asi nezbývá než skousnout porážku a přivolat Batmana. Nebo aspoň vrtulník, aby ho našli, protože… Bere roha. Jo! Koukněte na zboží na e-shopu a mačkejte Líbí se u videa.

Šup! Pořádně to tlačítko flákněte jak ten policajt, co zastavuje zločince zdrhajícího ze soudního boxu. Překlad: Lukkul www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pro zajímavost, kluk z prvního videa je souzen za vraždu vlastní sestry, kterou brutálně ubodal a pomaloval se její krví. Policie ho našla úplně nahého, když se modlil k satanovi a vysvětloval, že to co se stalo ho donutil udělat Lucifer

100

Odpovědět

Nesúdim knihu podla obalu, ale hneď som si myslel, že nie je súdený za daňové podvody...

170

Odpovědět

Ak budu raz o tom tocit film, tu je vhodny kandidat na herca:
www.google.com/search?q=Tómas+Lemarquis
:-)

00

Odpovědět

Ten plesoun je pěkně odpornej od pohledu, vypadá jak nějaký sériový vrah a kanibal

30

Odpovědět

Tak si začínám říkat, že Krejčířův útěk možná přece jenom nebyl podplacený.

170

Odpovědět

Ruský a český únik. Při rusko-českém úniku by spolupracoval Rus a Čech, ne?

55

Odpovědět

Zpravidla by to podobný význam mělo, ale tady to podle mě překladatelka nemyslela doslovně, resp. nešlo o faktickou správnost, spíš je to takový obrat. V originále se navíc video jmenuje pouze Russian Escapes, je to tedy takové upřesnění z její strany.

81

Odpovědět

+ElTigrePřesně tak to bylo, video se zobrazuje se dvěma fotkami z ruské a české akce vedle sebe, tak jsem je spojila.

51