V Rusku na letištiOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:59
Počet zobrazení:6 807

Rusko je země neomezených možností. Přesvědčíme se o tom v dalším videu od Ozzy Mana z Ruska, tentokrát z letiště.

Řidičem překonávajícím nástrahy kazaňského letiště byl v roce 2016 čtyřicetiletý a opilý Ruslan Nurtdinov, který se tam měl setkat se svou dívkou. Skončil na 15 dní ve vězení.

Přepis titulků

Vítejte opět v Rusku, nedávno byly domy hrůzy, tak teď letiště. Jak vidíte, tohle je docela prdel. Nejsme ještě vevnitř, ale hned budem. Řekl bych, že ten maník v autě má stresy, možná mu ztratili zavazadlo, to naštve. Už se mi to taky stalo, takže ho do určité míry chápu. Fakt jenom chce zpátky svůj batoh se všema krámama. Už to chtěl nechat a jít se domů vyspat, dát aerolinkám čas: Ale nasrat, někdo něco ví, nějakej manažer musí mít teorii, jak zmizí jeden blbej bágl.

Ať mi ji řekne! Chlápek v modrým saku ho vidí přijíždět, otevře dveře, to je od něho pěkný, chce pomoct. To auto se tam určitě vejde a nic nezničí. Ne, tak je zavírá, chce ho zastavit!

Naštvaný řidič křičí: Vy kokoti mě nezastavíte! Dokud nedostanu svůj bágl a letenku do 1. třídy na další let. Jedu to vyřešit k přepážce. Pryč z cesty! Dobrej, můžete prosím… Kurva, jiný aerolinky. Nic se neděje, nevšímejte si mě. Čím dál víc kličkuje, myslím, že u toho telefonuje, je fakt nebezpečný volat za jízdy, nevím, jestli mu ještě můžu fandit.

Říká: Čau mami, let byl dobrej, teď hledám batoh. Jo, ztratili mně ho. Byl jsem u správnýho výdeje! Stál jsem u toho pásu hodinu a točily se tam furt dokola tři batohy. Asi taky vyplnily formuláře o tom, že je majitelé postrádaj.

Vyplnil jsem formulář o ztraceným zavazadle a řekli, že to vyřídí. Došel jsem k autu a řek si, ani náhodou. Ne, mami, nenechám jim ho, jednou jsem jim ho nechal, kde kurva je? Počkej… Takže teď jezdím po letišti. Jo! Jo, vevnitř. Je to jak ve filmu Bratři Bluesovi, běží za mnou tolik lidí! Cože?

Co mám v batohu? Důležitý věci! Oblíbenou bundu, ty tvoje prášky na průjem, brýle, bez nich nevidím, slepej jak krtek. Jo a štos vypálenejch DVD, filmy, co ještě nevyšly. Mělo to být překvapení. Jsem v terminálu, kde jsem vystoupil. Pozor, čuráci, couvám. Podívám se, jestli tam ještě je letadlo, když mi pilot odemkne, zkontroluju to. Důkladně.

Nazdar bazar! Počkej, mami, počkej. Tohle není ranvej, ale normální východ. Mami, tak já musím jet. Nějak jsem se ztratil a nemůžu takhle volat za jízdy. Hned jsem doma, žádný blbosti, slibuju. Dobrý…

Cože? Jo, ty cédéčka mám v tom batohu, Mission Impossible 9, Avengers 83, spousta dalších s Rockem. Hele, neslyším, řvou na mě nasraní Rusové, musím, zatím čau! Tak dobrý. Asi se rozhodl jet domů a počkat, až mu aerolinky zavolaj. Chytrý, to bude polehčující okolnost. Překlad: Lukkul www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bratři Bluesovi je skvělej film! :)

51

Odpovědět

Za toto dostal 15 dní? U nás by šiel sedieť na pár rokov...

93

Odpovědět

He was fighting for love! :D

51

Odpovědět

Řídil pod vlivem. To je v Rusku polehčující okolnost.

51