Ruské domy hrůzyOzzy Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 23
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:117
Počet zobrazení:7 642
Máme tu dalšího Ozzy Mana, tentokrát z prostředí sdílených domů v Rusku, kde nikdo nenosí kalhoty.

Přepis titulků

Tohle je ruskej dům hrůzy se zákeřnýma schodama. Dojít do kuchyně může fakt bolet. Zlobí se na sebe, bydlí tu 3 roky. Spolubydlící mu říká: Dimitriji, nepadej z těch schodů! A nic nerozbíjej! Tady je 88. obyvatel domu, přišel na plech a padá dolů, velký špatný!

Někdo by se měl zeptat, jestli by tam majitel mohl dát zábradlí, ale tihle jsou v podnájmu, takže na to nikdo nedá ani korunu. Tenhle týpek shodil špajz, nevím proč, lidi jsou nevyzpytatelný. Ale zpátky na schody, tenhle chce vyběhnout nahoru, jeden krok, dva, zvládl to!

Je totálně vyčerpanej po tom fakt skvělým úsilí. To mě poser, ty nohy vypadají nervózně a taky jsou! Celej se natáhl a ještě dostal do hlavy nějakou obří ruskou lopatou na sníh. Asi to dneska zabalí a bude tady spát. Tak ne, vyslali záchranej tým, tohle je nejlepší spolubydla v dějinách spolubydlících, je to fakt kámoš, co pomůže, když je potřeba.

Tak pojď do postele, kurva, seš moc težkej! Dejte tam někdo jezdící schody. Ten v modrým triku říká: Můžete být ticho, zítra jdu do práce.

Nikolaj má zas otřes mozku. Ale tohle jsou podle všeho nejhorší schody na světě. V tom baráku možná straší, ale nechci z toho vinit nájemníky, třeba to nejsou dementi, třeba fakt ne. Co se děje vedle? Jo, to je ten barák, kde každej řve a hádá se.

Někdo nechodí s košem, takže bordel se kupí uvnitř. Tenhle týpek se hádky neúčastní, chce se jen oblíct a být v teple. Ale s tou mikinou fakt bojuje, je mu moc malá, možná je někoho z těch blbů vedle. Jo, sundej ji a celý to přehodnoť.

To zvládneš, seš dospělej, co už nežije se svou matkou. Tohle určitě dokážeš zvládnout sám. Je to tady, už to skoro má! Musí jenom prostrčit hlavu dírou, ale počkejte, jsem trochu pomalejší, ale tam není žádná díra. Nemyslím to nijak filosoficky jako v Matrixu, že není žádná lžička, ale tohle oblečení nemá díru na hlavu.

Tenhle týpek je od rána nacamranej a myslí si, že ty tepláky jsou mikina. A všichni spolubydlící se hádají a nepomůžou. Když bydlíte tady, musíte spolupracovat, umývat nádobí, platit účty nebo pomoct kolegům se oblíct. To máte do prdele dělat. Někdo mu už kurva sundejte z hlavy ty tepláky. Překlad: Lukkul www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moc fajn video, překlad stejně tak, jenom jsem si všiml menší chybky - 02:25 - "spoon" přeloženo jako "vidlička"

21

Odpovědět

Díky moc, to mi ulítlo :) Už je to opravené

41

Odpovědět

Ale dobre vykryl tú obriu lopatu. :)

62

Odpovědět

Tak toto bolo mega :D

192