Týpek vs. autoOzzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:124
Počet zobrazení:5 624

Dnešní Ozzy Man má tři minuty a jsou to tři minuty plné napětí, kam se na tohle hrabe Christopher Nolan. Každopádně všichni doufáme, že hlavní hrdina příběhu opravdu ztratil klíče.

Přepis titulků

Vítejte na parkovišti, mají otevřeno 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, může se tu stát cokoliv. Právě teď tu máme týpka, který se snaží dostat z korby svého auta. Vůbec to není lehké, je to výzva pro tělo i mozek. Musíte to pořádně promyslet. Jedna strana mozku ho povzbuzuje, říká: "Ty na to máš, však jsi chlap. Jsi jako Sylvester Stallone ve filmu Cliffhanger. Kdo by ten film neměl rád, přesně takhle vypadáš.

Seš fakt drsňák, jsi sebevědomý a profesionální lezec. Mohl bys pořádat výstupy na Mount Everest. Zapojit do toho Šerpy. Ale pak je tu druhá strana mozku, která říká: "Ne, ne, ne, počkej, počkej chvíli, vrať se zpátky, zpátky říkám. Podívej se na tu výšku, pád by byl smrtelný." A teď to vypadá, že se zasekl, ještě že je tam to kolo, které ho podpírá. Co teď udělá?

Už pomalu leze přes okraj, pěkně pomalu a opatrně. Musí ale pokračovat v pohybu. Vždyť jen plýtvá svou energií, vypadá jako žába připláclá na okně. Kriste, ten chlap potřebuje pomoc, někdo by mu měl podat pomocnou ruku. Kam spěje lidská rasa? Kdybych na tom parkovišti byl, aspoň bych si stoupl vedle něj a křičel motivační fráze. Možná bych mu dal sklenici vody, každý atlet si zaslouží vodu. Zeptal bych se, jestli nechce energeťák nebo proteinovou tyčinku, prostě cokoliv.

Zkouší to znovu, no tak, kámo, trochu zariskuj. A je to tu, snad se mu povede přistání, ne, posral to, absolutně to zesral. Ale je to v poho, aspoň je o krůček blíž k dostání se zpět za volant. Samozřejmě nechceme, aby opilí řídili, ale rozhodně se je nepokusíme zastavit. V dnešní době je lepší se na ně dívat a točit to. Hele, zrovna se mu podařilo otevřít dveře, už je na cílové rovince. Nevím, proč mu nikdo nepomůže, asi je to tou reflexní vestou.

Vypadá to, že je schopný člověk, že to má pod kontrolou. Ale ne každý týpek v reflexní vestě je tak schopný jako on. Mrkejte na jeho pružnost, drží ty dveře otevřené nohou, sakra. Má sílu, výdrž i pružnost, je takový všechno v jednom. Každopádně si myslím, že se dostáváme do třetího aktu. Toto video rozhodně vrcholí, on to dokáže. A do té kabiny nevleze jen tak normálně, ještě si chvíli zahraje na kaskadéra. Mrkejte na něj, úplný Jack Sparrow.

No tak, ty to dokážeš, trochu zatlač a zhoupni se zpátky, naber rychlost, pak se pusť a přistaneš přímo do kabiny. Úplně vím, o co mu jde, myslí na plné obrátky, je připraven to udělat. Je plně připraven. Kdo je tohle? Tak pojď do toho, zatlač a leť, teď se pusť. Jo, dokázal to. Dokázal to, všichni si dejte sprchu, to byla pecka, kurva. Doufám, že ztratil klíče. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tipoval bych to na Air duster - stlačený vzduch, děcka to rádi fetujou v na parkovištích :D
viz. Air duster In A McDonalds Parking Lot

52

Odpovědět

kdo jinej by to byl nez zasranej fetak xD

01

Odpovědět

to je ste vecsia p.......a, nez GoT

28

Odpovědět

Je to strašná p***vina, ale pobavila. Já bych to nedokázal ani střízlivý, to si on ovšem vůbec nepřipustil a vysekl malý sportovní výkon kombinovaný s akrobacií... :-D

151