To nejlepší z ping pongu 2016Ozzy Man

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 23
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:110
Počet zobrazení:8 181

Ozzy Man nám dnes dokáže, že i ping pong dokáže být velice náročný sport.

Přepis titulků

Podívejme se na nejzajímavější momenty ping pongu roku 2016. Právě hraje Anglie proti Japonsku, dávají tomu míčku slušné pecky. Tohle není žádná běžná hra jako někde na táboře. Tohle je prostě šílené. Angličan do toho dává všechno, čeká, až to protivník posere, a tady to je. Je to velké vítězství, udělá si vítězné kolečko po stadionu. Fanynky z toho totálně šílí. Tenhle Angličan je stejně zapálený jako Arnold Schwarzenegger, když byl na vrcholu.

Přejděme na Korea Open. Tady máme záludný tah, který zasáhl roh stolu, ale dámu v růžovém to vůbec nevyvedlo z míry. Tyhle ženy se právě dostaly do smyčky "ne naser si, ne naser si, ne naser si". Posere to nějaká? A tady to je. Tady hraje Německo proti Číně, myslím, že by se jim šiknul tenisový kurt. Tenhle malý stolek dostává pěkně zabrat. Stolek říká: "No problemo, sleduj mé silné nohy, nikdy na ně v posilce nezapomenu." Vypadá to, že Číňan to posral, sakra, vždyť toho Němce pěkně proháněl, ten musel utíkat 1 až 3 metry daleko, tak jsem si myslel, že to Čína má, bohužel mu síť zničila party.

Teď se připravte na tuhle natuněnou jízdu. Z tohoto zápasu jsem se málem posral. Mitzi z Japonska útočí na Apa z Portugalska, Je to mnohem víc než jen smyčka "ne naser si, ne naser si, ne naser si." Hošani se nám zasekli na bodě, kdy většinou dochází k mentálním poruchám. Portugal všechno odráží, myslel jsem si, že Mitzi to hodí pod nohou, neustále dělá falešný výpad pod nohou.

Nejspíš bych mu na to skočil hned poprvé, Apo je zřejmě mnohem chytřejší než já. Pro tenhle se musel natáhnout, Mitzi ho nutí utíkat, Teď musel pořádně skočit, pár suprových výměn, je to hodně na psychiku. Mitzi říká: "Jdi do hajzlu." Apo odmítá jít do hajzlu. Mitzi říká: "Jdi už do hajzlu." A Apo je v hajzlu. Schválně, jestli stihnem další zápas, ale ne, už je konec, co se kurva stalo? Nikdo nechápe, co se stalo, mrknem na záznam, všechno vypadá v cajku, Francouz lehounce vrací míček, ale Číňan vrátí míček na stůl.

Všichni říkaj: "Je tohle vůbec povolené?" Pak Francouz říká: "Ale né kurva, dostals mě." A on říká: "No kurva, že jsem tě dostal." Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ozzyho mám docela rád, ale na dnešním videu byla super pouze jediná věc a to úryvek SOAD na konci. :)

45

Odpovědět

humor lvl. zakladna skola

414

Odpovědět

Teda tady jsem Ozzyho fakt vůbec nevnímal, ti borci ve videu strhnou veškerou pozornost na sebe... Neuvěřitelný co jsou schopný zahrát :D

390

Odpovědět

Jakožto bývalý registrovaný amatér, co jednou na turnaji vyhrál koloběžku a potítko, vám oznamuji, že takhle se v okresním přeboru nehraje. :-)
Díky za video.

The Funniest Table Tennis Match in HISTORY

200