Pan Šampón

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:992
Počet zobrazení:8 175
Další výtvor Raye Williama Johnsona z jeho kanálu Your Favourite Martian možná po hudební stránce leckomu nesedne, to by vás však nemělo odradit od poselství obsaženého v textu, které velice dobře vystihuje nejenom Rayův názor na všechny "šampóny".

Přepis titulků

Seš šampón. Hej, pane Šampón, proč je vaše ego tak masivní? Jsou dvě hodiny v noci, tak na co ty sluneční brýle? Všichni si pamatujeme tu sexy buchtu, se kterou jste se jedinkrát vyspal. Chlubil jste se tím totiž celý měsíce. My chápeme, že si myslíte, jaká je to síla. Ale fakt nás vůbec nebere, že se vám ze všeho toho posilování udělala na břiše kýla.

Vodku kupujete holkám, který jsou o polovinu mladší než vy. Všem šampónskejm kámošům pak vyprávíte, jak to máte v malíku. Drahý pane Šampón, všichni se tu shodneme, že jste debil, tak jak to, že to nevidíte? Seš šampón. Drahý pane Šampóne, je nutné řvát do vašeho handsfree nebo se vytahovat se školním rugby? "Mohl jsem hrát profesionálně, nebejt mýho pitomýho kolena."

A proč si stěžujete každý večer, co si nevrznete? Vy šampóni jste všichni stejní. "Jdeme, kámo. Jsou tady samý hnusky." Pořád se snažíte vypadat cool, jako by to byla práce na plný úvazek. Proto je asi na vaší profilovce, jak chlemtáte pivo. Stačí vám jen zlatej řetízek a tílko, abyste se mohl natěšeně vydat do solárka. Drahý pane Šampóne, všichni se tu shodneme, že jste debil, tak jak to, že to nevidíte?

Seš šampón. Bezohlednej ignorant a agresivní ožrala. Myslíte, že to někomu přijde vtipné? Ani trochu. Vždycky si najdete způsob, jak zkazit všechnu legraci. Třeba když křičíte: "To byl trapas," z plných plic. Hej, pane Šampón, zase jsem vás nachytal s hubou plnou keců.

Věř mi, kámo, nikoho nezajímá, v jaký partě jsi byl. Tvrdíš, jak paříš s celebritama, ale žádnou z nich neznáš. "Kámo, fakt chrápu se švagrovou George Clooneyho." To jsou kecy. Drahý pane Šampóne, všichni se tu shodneme, že jste debil, tak jak to, že to nevidíte? Seš šampón. Balíš ostatní holky před očima tý svojí.

Seš šampón. Vejdeš do klubu a urovnáš si ptáka. Seš šampón. Odmítáš jít pryč, když tě odmítne. Seš šampón. Vjedeš mi autem do cesty a ještě mě fakuješ. Seš šampón. Kámo, přísahám, že to je švagrová George Clooneyho.

No tak. Kde mám svůj proteinový koktejl? Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (125)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Trochu sem se v tom našel... ale fakt jen trochu. :D

201

Odpovědět

Ujde to =o)) A podívejte se na další jeho písně,na skladě jich má opravdu hodně x-)

190

Odpovědět

jde o to co si pod pojmem šampon představujete jestli "slečínku" co nosí řůžový triko má 10 kilo aj s postelou,frajeří při tom by ho každej propleskal tak plně souhlasím s tím,že jsou to idioti,ale pokud někdo vidí šampona v týpkovy co je nabouchanej nebo má jen nagelovaný vlasy(ano taky si je někdy geluju) tak je to přehnaný.

2210

Odpovědět

Souhlasim z Rejem,šamponi sou debilové!
kdo s tim nesouhlasi tak je šsmpon :D

226

Odpovědět

proč to má tak malý hodnocení, to je tady samej namyšlenej k***t kterýho tohle uráží ? :D

235

Odpovědět

Nechapu, proc je douchebag prekladanej jako sampon ... ? dyt to je synonymum pro jerk, dork apod. ... ale mozna uz to v diskuzi zaznelo :)

192

Odpovědět

saa:
mas pravdu..samponi jsou jini...:D:D:D

192

Odpovědět

"sex" nauč se psát souvislou smysluplnou větu, které třeba i někdo porozumí, fakt otřesný... a tohle není písnička o "šamponech" ale "namachrovaných drsňácích" ale to je jedno. Hold ty překlady

191

Odpovědět

Ja nevim co máte opravdu a kdo je "ŠAMPON" tak at se trochu nadsebou zamyslí páč toje fakt s**t jako nic proti samponum ale......hovno sou to dementi ja taky nemuzu zato zese oblikam jakse oblikam ale jako pulka třídy má v hodině oblečený sluneční brejle v zimě přisahám ! a ted mi tu nekdo rikejte žýe ste normální vy "šampooooni"

193

Odpovědět

Melodie pěkná, text taky dobrý a vtipný celkem taky :)
90%

191

Odpovědět

Ale tady je to pro zasmání ... nechápete ??? :D

190

Odpovědět

a proti šamponům nic nemám. Každej je jinej.

199

Odpovědět

tady čtu , že ten kdo nadava na šampony tak jim závidí a sám nám nadáva protože nadáváme na šampony.když on naám nadává tak nám taky závidí

P.S. nejdřív si rozmyslete co řeknete protože jsem tak trochu hajzl.Využiu toho co řeknete.(a obrátím to proti vám samotným :D )

197

Odpovědět

a pro lidi s lepší angličtinou tu jsou pozn. znaky - http://douchenbaggan.com/wp-content/uploads/2011/05/douchebag-1.jpg

190

Odpovědět

Hlavně douchebag neni šampón, ale
"Someone who has surpassed the levels of jerk and asshole, however not yet reached fucker or motherfucker." - Urban dictionary
Douchebag je spíš někdo jako ten ve videu, namachrovanej, nabušenej, nepřírodně opálenej, a většinou je to pěknej debil. Čeština pro to nemá název, tak tam autor dal "šampón", protože když na google zadáš Douchebag, vyjede něco jako http://www.google.cz/search?q=douchebag&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&hl=cs&tab=wi&biw=1366&bih=623

190

Další