Pedofilní vousy

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:333
Počet zobrazení:6 683

Po očividném úspěchu násilnických brýlí se rozhodl Jon Lajoie ještě přitvrdit a tentokrát se zaměřil na opravdové frajery. Úspěch zaručen!

Přepis titulků

Od tvůrců násilnických brýlí přichází nový produkt, který rozhodně posune sex na úroveň sexuálního napadení. Představujeme... pedofilní vousy! Pedofilní vousy vám dají přesněten strašidelný sexuální výraz, kterému ženy nedokážou odolat. Přestaňte vystupovat nepovšimnutěs nudným vzhledem slušňáčka a začněte lidi strašit k smrti.

Pedofilní vousy můžete nosit samostatně,nebo spolu s násilnickými brýlemi, čímž vytvoříte pedofilně-násilnickývzhled, po kterém jste vždy toužili. Navštivte náš obchod a poohlédněte se po našich dalších produktech. Dodávka sériového vraha. Dlouhý kabát k veřejnému masturbování. "Ten chlap nemůže být v pořádku" čepici. A rozsáhlou nabídku barevných pastelek. A pamatujte, nemusíte být veřejně masturbující, sexuálně násilnický, pedofilní vrah,abyste tak chtěli vypadat.

Sexuálně násilnická móda. Protože vzhled mizery je pro buzny. Překlad: axchootuceklu@gmail.com www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

OMG :D

230

Odpovědět

Dlouhý kábát k veřejnému honění...to chci taky.XD

221

Odpovědět

because the bad-boy look is for pussies přeloženo jako protože vzhled mizery je pro b***y? to je podle mě blbě přeložený, vždyť on se přece snaží vypadat jako bad boy- dělá to kvůli holkám právě....

184

Odpovědět

Nemam:
Já osobně to dlěám z lenosti.. Je to pohodlnější.

180

Odpovědět

me by spis zajimalo, proc se lidi, co umi akglicky divaji na prelozena videa..

191

Odpovědět

jarda: jn, a uplně nesnášim jak jsou skoro u každého videa jsou napsaný připomínky na překlad...dit to snad dá rozum že pokud je v aj daleko méně slov, tak to můžeme přeložit více výrazy....

210

Odpovědět

nOsOund: Pussy nemusi byt hned pi**...casto se to pouziva ve smyslu posera, srabotka atd. :)

190

Odpovědět

Akorát ten konec - Pussy je pí**, ale když mluvíme o chlapech tak bych tam dal něco jako zm** ale určitě ne b***a. to je gay nebo fag..

1813

Odpovědět

hlavně nechutný s těma pastelkama :D

190

Odpovědět

Akorád ten konec je nějak divně přeložený....jinak dobrý :-)

180