Pojízdné disco

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:342
Počet zobrazení:4 688
Je tu pátek a čeká nás víkend! Proto jsem si pro vás hned po ránu připravil toto video, které by vás mohlo naladit na tu správnou vlnu. Někdy je totiž důležité umět se radovat i z maličkostí. Uvítali byste podobný autobus ve vašem městě? :-)

Přepis titulků

PROČ ČEKAT? KDYŽ MŮŽETE SLAVIT! Přijel autobus, otevřely se dveře a vyklubala se z toho parádní disco párty. Nechal jsem se pohltit tancem. Bylo to skvělý! Občas to chce radovat se z drobností a být rádi, že jste naživu. Už jen to je důvod k oslavě. Každý by si měl najít pár minut denně na to, aby něco oslavil. Kéž by se mi tohle stávalo každý den.

To by bylo boží. Autobus plný tanečníků a šťastných lidí, kteří šíří radost a smích. Byla to bomba. Kéž by se to dělo každý den. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

rofl.. more :-D

180

Odpovědět

Ti nahodni lide byli ocividne fake... Autenticky vzorek Americanu by mel podstatne vetsi problemy s obezitou :D

183

Odpovědět

Na povel -> teď se budete bavit!!! Kýčovité, nudné. Já bych je tam pěkně zbuznul.

1815

Odpovědět

Strašne pozitívne :) :)

181

Odpovědět

Strašně kýčovité a nudné..

1811

Odpovědět

Pár takových lidí by bylo fajn všude, lidí se bojí trochu odvázat když je vám do tance, broukáte si melodii, a jdete po ulici, tak možnost, že při chůzi jen tak uděláte otočku nebo něco rychle zavrhnete jen pro to že 85 procent lidí co jde proti vám se mračí a těch 25 procent jsou buď dosud realitou nezkažené děti a nebo lidé s nacvičeným úsměvem "pojišťováka".

182

Odpovědět

85 a 25 je 110 :D

180

Odpovědět

+Hearlyno jo máš pravdu, to výš v práci po mně chtějí výkony na 110 procent tak mě to pak v osobním životě mate. Mimochodem oproti ostatním těch 110 procent hravě dosahuji.

184

Odpovědět

Chybí mi tam ten nasranej týpek, kterej už půl hodiny čeká na autobus a trousí ze sebe uštěpačný poznámky jako "tamten vypadá jak b***k", nebo "co je to zas za p******u?" Škoda že jsem tam nebyl, v tomhle jsem nejlepší.

186

Odpovědět

oujé FunkyBus:).. parádní, já bych to uvítal například s Kool & The Gang ;)

181

Odpovědět

nechapu proc se to ma tvarit jako ze to nebylo domluveny a ze ti lidi na zastavce nejsou herci.
A nakonec tam ty lidi pak museli stejne cekat a ten bus je nikam nevzal...
Blbost

1822

Odpovědět

V Plzni se pořádá studentská "Tram párty" a je to bomba. I když vám to možná tak nepříjde, tak jezdit po městš v šalině a pařit tam je fakt super :D

183

Odpovědět

A mezitim jim ujel autobus, na kterej čekali...

182

Odpovědět

Discobus – paří celá zastávka :D

182

Odpovědět

:D

181

Odpovědět

Jak vylezli retro lidi a hnedka vsichni jeli :D ... slusna prace :))

180

Odpovědět

Jestli na mě něco nefunguje, tak jsou to právě podobné "a teď se budeme všichni radovat" akce. Takže já bych rozhodně patřil k těm vykyslejm zamračenejm a kdo by se mě pokusil roztancovat, toho bych poslal do stejných neslušných míst, kam posílám i takové ty happy-nadšence, co s megafonem v ruce nabízejí lidem cereální sušenky. 8^)

1817

Odpovědět

pecka,. takovej menší soul train tam rozjeli :D
http://www.youtube.com/watch?v=yyTifrKB-y0
(pro ty co neznají)

184

Další