Pravá kůže

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:356
Počet zobrazení:5 190

Dá se říct, že tento krátký film z nedaleké budoucnosti, si bere inspiraci z herní série Deus Ex nebo z animovaného seriálu Ghost in the Shell. A minimálně jeho vizuální kabát je velmi povedený.

Přepis titulků

Všechno to je o součástkách. Každý je chce. Ať už to jsou designérské značky nebo jen něco, co si můžete dovolit. To je dnešní móda. A tenhle trend tu zůstane. Přiznejme si to, nikdo nechce být jako oni. Plně organičtí. Nikdo nechce onemocnět, zestárnou a zemřít. Nevylepšené nezaměstnáváme!

Mojí jedinou volbou bylo se vylepšit. I když to znamenalo ukrást ten prototyp. Tento čip změní svět od základů... Jak jsem mohl tušit, že ta věc je přísně tajná? Teď po mně jde celý svět. Federálové, G Corp, dokonce i Plenitelé ve mně cítí něco zvláštního. Takže teď jsem v Bangkoku. To byla ta nejlepší možnost.

Ale zašít se tady nestačí. Pořád mě pronásledují. Musím zapadnout, zmizet. Zamířil jsem na nejbližší pouliční trh. Seženeš tu všechno. Od řidičů tuk-tuků, co prodávají chemickou masáž, až po nejnovější virtuální drogové programy. Pomocné roboty, holografické obleky. Cokoliv vás napadne, to mají.

Potřebuju novej vzhled. Jen tak se jich snad zbavím. Vyměnit si oči bylo snadné. Vyměnit kůži už tak moc ne. Když většina oblbováků vyprchala, rozhodl jsem se sejít s jedním známým. Pokud by mi někdo mohl dát nový tělesný podpis, tak určitě X.

Trval na setkání v podřadném hotelu ve čtvrti červených luceren. Kolem procházel pan Cizinec a jejich oči mi vypalovaly díru do kapsy. Pracující Vylepšení se umí prodávat. Mohou být čímkoliv. Mužem, ženou, obojím. Bylo mi jasný, že musím z ulice. Tak jsem si při čekání na X vzal na pokoje Plexii. POZOR!

Blíží se agenti Mimo dosah Vyhledejte X z balkónu Pokud nepohne zadkem, tak mě najdou a ten čip ze mě vyříznou. POZOR! X je příliš daleko. Skvělý načasování, X. Právě jsi zpečetil můj osud. VYPOČÍTÁVÁM ŠANCE ÚNIKU. Nahrát vzpomínky 97,3% šance na úspěch Za pár vteřin budu mrtvý.

Teda alespoň tahle má verze... Nakonec jsem stejný jako oni. Nereálný. A být nereálným má svoje výhody. rychle vyberte TOTO Od vašeho vylepšení jsou vaše vzpomínky ukládány ve vás. Naše služby umožňují bezpečné zálohování těchto vzpomínek. Pokud se něco stane vašemu fyzickému tělu, tak vaše vzpomínky implantujemedo vašeho nového já.

Proto je důležité se přihlásit do našeho denního zálohování. Tak nepřijdete o žádnou svou vzpomínku. Usilujte o věčný život. Připojte se k milionům vylepšených lidí, kteří tento krok podnikli. Víte, co máte dělat, Kayi. Klikněte na tlačítko a všechny vaše obavy ze smrti zmizí. To je on.

Sejměte ho! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Uplne totalne to ztratlo pointu.Proste ze to z nej vyriznou a pritom proste ho zabili.A ze ceka na zmenu ty sracky a pritom ho zabili a je v jinym tele.Kraviny jak svina.Nebo jestli jde o nejaky vzpominky ja nevim.Nebo jestli to nekde schoval wtf.Jinak pekny efekty ale nepromysleny

510

Odpovědět

pekne

12

Odpovědět

Chtělo by to rozpracovat, jinak to trošku ztrácí na pointě a to je škoda

182

Odpovědět

Mě vždycky uklidní, že já budu raději jeden z těch podřadných než abych dělal takovéto šílenosti:)

84

Odpovědět

Jsi na FB?

302

Odpovědět

Jo, zaujalo mě to, podle mě něco takového bude v budoucnosti (ale snad ne až takovej extrém).

341

Odpovědět

Škoda že to není seriál, docela by mě zajímalo pokračování :)

834

Odpovědět

Jj nebo prostě nějaký podobný, sledovanost by to mělo (nic podobného teď neběží) a fanoušků sci-fi a cyberpunku je spousta :(

311

Odpovědět

+ElaricŠkoda že třeba CorridorDigital nedělá Tether... :-/
ale videa mají skvělý :D

41

Odpovědět

+ElaricPleteš si cyberpunk a cyberjunk.

08

Odpovědět

Z tohoto krátkého filmu bude nakonec běžný film. Warner Bros se s režisérem dohodli, že mu film zafinancují.

00